Jump to content

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

rysib
 Share

Recommended Posts

1 godzinę temu, artiq6 napisał:

Witam chce wyczyścić po dzisiejszej aktualizacji cały tel (aplikacje etc cache) , jakie opcje w twrp zaznaczyć? Z góry dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To znaczy co aplikacje, pamięć tele i sd card czy co?

Bo ten pierwszy jest na Snapie i jest starszy? Czyli w hierarchii ważności ma miejsce wyżej. Chociaż ogólnie rzecz biorąc my wcale nie dostaniemy, właśnie przez Mediateka. I tak trzeba się cieszyć z cotygodniowych aktualizacji, nowy Andek to nowe kłopoty  

Bzdura. Dla innych sprzętów opartych na tym procesorze są już Androidy 6.0 - patrz smart TV.

45 minut temu, artiq6 napisał:

Najlepiej aplikacje i wszystko co może powodować drenaż, bo 3h sot to maximum z maximum

Ja jak wgrywam na czysto to robię wipe data,cache,dalvik cache(to domyślne w twrp)

1 godzinę temu, Karoleq121 napisał:

co mam zrobić żeby pokazywalo mi dymki z messengera?   wszystkie ustawienia powiadomień tej aplikacji są włączone,  na pasku powiadomień mam ale dymków nie ma  :/

Ustawienia powiadomień ok, a zezwolenia na pływające okna w Panelu sterowania też? I same dymki włączone w Messengerze?.

Panowie siedzę na 6.3.11 czy ktoś ma porównanie czy warto przechodzić na ten najnowszy Rom?

I jeszcze jedno pytanie jeżeli bym się zdecydował na przejście czy wystarczy jak ściągnę na kompa ten najnowszy Rom a potem przeniosę do pamięci telefonu?

2 godziny temu, Karoleq121 napisał:

u mnie w ogóle nie działają xD jak kupiłem telefon to chwilę były ale jak messenger zaktualizował się na wygląd dla 5.0+ to już nie działają 

A w ustawieniach messengera masz włączone dymki?

Dnia 1.04.2016 o 20:40, mara44 napisał:

A u mnie odwrotnie zawsze po aktualizacji tragedia dopiero po 2,3 ładowaniach zaczyna dłużej trzymać. 

hmm, u mnie podobnie...

Dnia 4/3/2016 o 22:18, galakty napisał:

Szlag człowieka trafi. RN3 Pro ledwo co wszedł na rynek i już ma wypuszczone źródła. 

A to prawdziwa informacja? Bo z tego co widziałem podana na en.miui i nawet w nazwie dopisali April 01. 

Przed chwilą wróciłem z 6.3.31 na 6.3.24. Teraz ciągle mam Plus 3G, chociaż w preferowanych mam 4G, LTE mam aktywowane na tej karcie sim, jakieś pomysły czemu tak a nie inaczej ? :)

Przed powrotem miałem normalnie Plus 4G, zasięg obejmuje całe moje miasto.

Edited by pompka500