Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem do najnowszego romu na v9 i przy 1 konfiguracji ( jako iż ustawiałem wszystko od nowa) zaznaczyłem motyw z zrzutu ekranu. Po nocy motyw zmienił się na podstawowy i teraz wyskakuje takie powiadomienie. Da się to jakoś naprawić? b04df332f3516f21dc4ad9f0a7c5333c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak?  przecież aktualizujemy do nowszej wersji więc wszystkie dane z poprzedniej wersji Ci pozostaną. jeśli chcesz instalować na czysto to musisz wyczyścić partycje w TWRP, tu tylko robisz aktualizacje do miui 9.

Ale czy warto? moim zdaniem siedź na 7, bo 9 na Rn2 to troszkę niewypał. Bateria nie wytrzymuje nawet jednego dnia. potwierdza to temat w pokoju problemy techniczne założony dziś 

Edytowane przez focusik09
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jest loteria w naszym telefonie. jeśli masz miui 7 od MiuiPolska to możesz być spokojny :)

Ja osobiście też myślę wrócić do jakieś wcześniejszej wersji, być może nawet 7-ki. kupiłem nawet nowa baterie (jakiś bluestar) lecz to nie pomogło. Powiem nawet ze jest tak samo jak jak na starej oryginalnej. 

Ja cofnąć się, wersjami, muszę wyczyścić telefon i instalacje zrobić na czysto, więc czeka mnie instalowanie wszystkiego od nowa. 

Tak że decyzja należy do Ciebie, czy zaktualizujesz sobie miui do nowszej wersji czy zostaniesz na tej co masz. Moje zdanie, siedź na tym co masz. Jeszcze tydzień zobaczę co i jak i się wracam do 7-ki. To jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać. 

Pozdrawim

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dziwne ładowanie baterii zauważyłem jakiś miesiąc temu cofając się z CM13 na MIUI 8. Oczywiście zaznaczam, że nie każdy może mieć ten problem. Na grupie telegramowej RN2 są osoby którym na MIUI 9 wychodzi 4h SOT. Mi na 8/9 nie mogło nawet 2h dobić. Na MIUI 7 5.11.26 mam ponad 2h SOT i 67% baterii jeszcze.

Gdybym miał baaaaaardzo dużo wolnego czasu to przeleciałbym kilka wersji MIUIpolska w poszukiwaniu najświeższej dobrej wersji, ale to zajęłoby kilka tygodni :(

NIE MA DOBREGO MIUI


EDIT: Jednak problem jest bardziej złożony niż zakładałem. Telefon po naładowaniu do pełna wytrzymał ponad 5h SOT, ale teraz się ładuje ponownie i wygląda na to, że znów naładuje się do około 2100-2200mAh. Na razie nie mam pojęcia czemu się tak dzieje, ale będę to sprawdzać dalej.
 

EDIT2: Wykreślam błędne założenia. Zainteresowanych zapraszam do działu problemów technicznych żeby nie pisać 2x tego samego.

Edytowane przez BÓLterier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
No to już jest loteria w naszym telefonie. jeśli masz miui 7 od MiuiPolska to możesz być spokojny
Ja osobiście też myślę wrócić do jakieś wcześniejszej wersji, być może nawet 7-ki. kupiłem nawet nowa baterie (jakiś bluestar) lecz to nie pomogło. Powiem nawet ze jest tak samo jak jak na starej oryginalnej. 
Ja cofnąć się, wersjami, muszę wyczyścić telefon i instalacje zrobić na czysto, więc czeka mnie instalowanie wszystkiego od nowa. 
Tak że decyzja należy do Ciebie, czy zaktualizujesz sobie miui do nowszej wersji czy zostaniesz na tej co masz. Moje zdanie, siedź na tym co masz. Jeszcze tydzień zobaczę co i jak i się wracam do 7-ki. To jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać. 
Pozdrawim
I jak tam, wróciłeś na MIUI 7? Jak z baterią? Również zastanawiam się nad powrotem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba_n napisał:

I jak tam, wróciłeś na MIUI 7? Jak z baterią? Również zastanawiam się nad powrotem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, wróciłem do 5.12.31. Na jednym ładowaniu, dwie karty sim, przy moim użytkowaniu wystarcza mi na około 1,5 dnia. SOT około 3,5 h . Na pewno jest lepiej niż na 9-ce,  gdzie nawet jak leżał nieużywany to po 7 godzinach musiałem go już ładować. 

Zrobiłem sobie kopię z Miui 9 w chmurze xiaomi, zainstalowałem 7-kę i przywróciłem kopię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wróciłem do 5.12.31. Na jednym ładowaniu, dwie karty sim, przy moim użytkowaniu wystarcza mi na około 1,5 dnia. SOT około 3,5 h . Na pewno jest lepiej niż na 9-ce,  gdzie nawet jak leżał nieużywany to po 7 godzinach musiałem go już ładować. 
Zrobiłem sobie kopię z Miui 9 w chmurze xiaomi, zainstalowałem 7-kę i przywróciłem kopię 
Dzięki za odpowiedź, zrobię chyba tak jak Ty :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lbajon napisał:

Jaki macie stan aktualizacji zabezpieczeń na najnowszej wersji?

Ja cały czas z grudnia 2016, czy coś robię źle, czy na tych telefonach już paczy bezpieczeństwa nie aktualizują?

Dla androida 5.0.2 ostatnia aktualizacja zabezpieczeń została wydana właśnie w grudniu 2016. Innymi słowy nie ma nowszych dla tej wersji androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Żona od nowości (grudzien 2015) na RMN2  ma wersję MIUI 5.12.17 (rozwojowa). Nigdy nie bawiono się w nim w żadne ROMy itp. Wersja Androida to 5.0.2 LRX22G

Pytanie, czy jest to najbardziej aktualna wersja czy może ręcznie warto pobrać jakąś bardziej aktualną wersję MIUI?

Czy na ten telefon wyższe Androidy niż 5 są niedostępne i nie będą dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...