Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, xxmati96xx napisał:

Używam i nie zauważyłem żadnych błędów, a bateria zdecydowanie lepiej. Dokładnie ci nie powiem bo jakoś nie interesują mnie cyferki. Jak miałem xiaomi.eu i wracałem wieczorem do domu to miałem 10-15% , teraz wracam i mam ponad 60 a używam tak samo. Dla mnie global jest lepszy ale każdy ma swoje zdanie . Może to przypadek.

Gdybyś tak mógł sprawdzić jaką wersję obecnie używasz :) z góry dziękuję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, I'm The Light napisał:

Podzielilem sie informacja, nowoscia z uzytkownikami Redmi Note 2. Czy to zle? Skad to negatywne nastawienie?

Każdy wie, że w piątki jest aktualizacja MIUI, więc nie trzeba, każdego o tym informować. Kto chce, wejdzie w aktualizacje i sprawdzi czy jest. Co do 6.8.4, pobrałem wczoraj, na razie działa dobrze. Bateria, w moim odczuciu trochę więcej trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku dniach zauważyłem że na pakietach bateria strasznie szybko spada (wiem że pakiety szybciej zjadają baterie ale na tej wersji to jest x2). Wcześniej jak miałem włączone pakiety caly dzień to telefo bez doladowania trzymał caly dzień. Teraz jak mam włączone pakiety i nie korzystam nawet z telefonu to mi pożera baterie. Wystarczy że wyłącze pakiety i zamienie na wifi to juz bateria trzyma normalnie jak zawsze.

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2016 o 15:33, UltiMet napisał:

Panowie potrzebuje aplikacji do polepszenia aparatu, jest coś takiego i warte jest ewentualnego zakupu?

Może być płatne jak i darmowe obojętnie 

Jeśli masz odpowiednią wersję MIUI, to żadna inna apka nie będzie lepsza do robienia zdjęć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej nie instalować aktualizacji bo problemy z synchronizacja poczty kontaktów i bateria jeszcze gorzej chodzi na danych pakietowych? Btw nie wiem czy można to w takim razie nazwać " aktualizacja"......  ;(

14 godzin temu, Hubal napisał:

Jaka teraz najstabilniejsza bo mam teraz 7.1.3.0 smiui ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie najstabilniejsza wersja była bodajże aktualizacja o 4 wstecz. Nie pamiętam właśnie jakie miała oznaczenie ale wszystko chodziło super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4rgul napisał:

Czyli lepiej nie instalować aktualizacji bo problemy z synchronizacja poczty kontaktów i bateria jeszcze gorzej chodzi na danych pakietowych? Btw nie wiem czy można to w takim razie nazwać " aktualizacja"......  ;(

Dla mnie najstabilniejsza wersja była bodajże aktualizacja o 4 wstecz. Nie pamiętam właśnie jakie miała oznaczenie ale wszystko chodziło super .

Dla mnie ta jest najlepsza może dlatego że mam china dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2016 o 16:26, Wiskoler napisał:

Camera FV-5, możesz sprawdzić przed zakupem.

Pobrałem i okazało się, że nie ma różnicy czasami jest nawet gorszy od aparatu standardowego 

Dnia 8.08.2016 o 16:41, galakty napisał:

Jeśli masz odpowiednią wersję MIUI, to żadna inna apka nie będzie lepsza do robienia zdjęć.

Mam najnowszą wersję MIUI, i co się okazało? Że masz rację, ona najlepiej robi zdjęcia i nie ma co kombinować heh

 

Dzięki

 

EDIT:

Zainstaluje Xposed na XRN2? Mam najnowsze miui i aktualizacje 

Edytowane przez UltiMet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać linka do pobrania tego xposed?

EDIT:

Pobiorę stąd: http://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-t3367634

to

xposed-v85-sdk21-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160609.zip - [Click for QR Code] 

 

Będzie działać?

Edytowane przez UltiMet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pawel0415 napisał:

tak tak !

Dziwne. Zainstalowałem przez twrp Zainstalowalo się optymalizacja aplikacji itp 

Uruchomiło się i nie ma nic xposed aplikacji jakby się nie Zainstalowalo  

 

EDIT: 

Sorki za zamieszanie, użyłem złego instalatora 

Wszytko śmiga

PS:

Może mi ktoś pomóc? Gram w grę, nagle jest akcja i nie dotykam wyświetlacza i nagle mi gaśnie ekran i muszę odblokować, da radę coś z tym zrobić?

Edytowane przez UltiMet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2016 o 14:37, UltiMet napisał:

Dziwne. Zainstalowałem przez twrp Zainstalowalo się optymalizacja aplikacji itp 

Uruchomiło się i nie ma nic xposed aplikacji jakby się nie Zainstalowalo  

 

EDIT: 

Sorki za zamieszanie, użyłem złego instalatora 

Wszytko śmiga

PS:

Może mi ktoś pomóc? Gram w grę, nagle jest akcja i nie dotykam wyświetlacza i nagle mi gaśnie ekran i muszę odblokować, da radę coś z tym zrobić?

daj linka do xposed - co pobrałeś też chce spróbować działać na tej wersji (właśnie jaką masz wersje) - jak bateria ci trzyma ???

Co do gry, niektóre gdy tak mają, w opcja programistycznych jest nie wygaszaj ekranu - albo zrób wygaś ekran po 1h

Edytowane przez pawelo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawelo83 napisał:

daj linka do xposed - co pobrałeś też chce spróbować działać na tej wersji (właśnie jaką masz wersje) - jak bateria ci trzyma ???

Co do gry, niektóre gdy tak mają, w opcja programistycznych jest nie wygaszaj ekranu - albo zrób wygaś ekran po 1h

Wyżej masz link i nie wiem co z baterią bo trzeba by jakieś moduły poinstalowac

Co do wygaszania zobaczę poszukam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, chciałbym wgrać jakiś świeższy soft aktualnie mam 5.10.29(rozwojowa) miuipolska, widzę że dużo osób pisze się tu o globalu. Szukam jakiejś rady, jaki rom wybrać?

Choć może jednak wolał bym zostać przy MIUIPolska, tylko który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artrax napisał:

Panowie, chciałbym wgrać jakiś świeższy soft aktualnie mam 5.10.29(rozwojowa) miuipolska, widzę że dużo osób pisze się tu o globalu. Szukam jakiejś rady, jaki rom wybrać?

Choć może jednak wolał bym zostać przy MIUIPolska, tylko który?

Najnowszy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, Redmi2 napisał:

A wlaczyles? Bo normalnie jest wylazony.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Włączyłem bo potrzebowałem do wakedetectora a teraz nie mogę grać w pokemony. Niby nie ma tragedii ale zawsze jak gdzieś szedłem to sobie na chwilę włączyłem a od ostatniej aktualizacji nie może a włączyć jak się ma roota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Redmi2 napisał:

Update i ota dziala jak sie ma root.

Root natywyny(z panelu sterowania) jak i wgrany z supersu.zip w twtp

Wylaczysz wgrywajac full rom.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Chodziło mi oczywiście o aktualizację Pokemon go bo tak to z telefonem nie mam jakis problemow. Czyli wystarczy pobrać cały rom, wgrać i wszystkie dane zostaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...