Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, matt_s napisał:

Robiłem 4 razy factory reset, advanced vipe ( dalvik, casche, data ), dwa razy instalowałem 6.7.14, nadal błąd notatek. 

TWRP 2.8.7.0 by Cloud.

Chyba sobie wreszcie z tym poradzilem. W koncie xiaomi wylaczylem synchronizacje przy wszystkich pozycjach. Teraz juz nie wywala tego bledu. Nawet apka notatki zaczela dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, redminote2 napisał:

Chyba sobie wreszcie z tym poradzilem. W koncie xiaomi wylaczylem synchronizacje przy wszystkich pozycjach. Teraz juz nie wywala tego bledu. Nawet apka notatki zaczela dzialac.

Ja właściwie nic nie robiłem... i samo przeszło. Zaczekałem aż przywróci się wszystko z micloud, nawet synchronizacji konta nie zmieniałem. 

Aplikacja notatek działa, nie wyrzuca błędu, nawet się notatki przywróciły z Clouda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu przejścia na miui 8 aplikacja youtube nie zapisuje historii obejrzanych filmów. Wiem że to nie powinno mieć nic wspólnego, ale tylko to się zmieniło, od momentu jak zainstalowałem 6.6.30 i teraz na 6.7.14 youtube nie zapisuje historii. Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie. Od razu uprzedzam że sprawdziłem wszystkie opcje w YouTube jak i koncie google i wedle wszystkiego powinno się zapisywać i tak było do czasu zmiany miui na wersję 8.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szuineg napisał:

Od czasu przejścia na miui 8 aplikacja youtube nie zapisuje historii obejrzanych filmów. Wiem że to nie powinno mieć nic wspólnego, ale tylko to się zmieniło, od momentu jak zainstalowałem 6.6.30 i teraz na 6.7.14 youtube nie zapisuje historii. Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie. Od razu uprzedzam że sprawdziłem wszystkie opcje w YouTube jak i koncie google i wedle wszystkiego powinno się zapisywać i tak było do czasu zmiany miui na wersję 8.

U mnie zapisuję historię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Używam telefonu od kilku miesięcy. Do tej pory aktualizowałem bez problemów. Jednak wczoraj przy aktualizacji z pliku xiaomi.eu_multi_HMNote2_6.7.14_v8-5.0 aktualizacja zatrzymała się na TWRP 3,0, a może sam dotknąłem ekranu? Dałem by zainstalował paczkę i mam ERROR: 7. Po restarcie staje na logo MI.com. Pomyślałem że wgram poprzednią paczkę, ale po podpięciu telefonu tym razem explorator windows go nie widzi. System próbuje instalować sterownik urządzenia i nic z tego.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, pawel0415 napisał:

Podobno najnowszy global okropnie zbugowany

Używam i nie zauważyłem żadnych błędów, a bateria zdecydowanie lepiej. Dokładnie ci nie powiem bo jakoś nie interesują mnie cyferki. Jak miałem xiaomi.eu i wracałem wieczorem do domu to miałem 10-15% , teraz wracam i mam ponad 60 a używam tak samo. Dla mnie global jest lepszy ale każdy ma swoje zdanie . Może to przypadek.

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xxmati96xx napisał:

Używam i nie zauważyłem żadnych błędów, a bateria zdecydowanie lepiej. Dokładnie ci nie powiem bo jakoś nie interesują mnie cyferki. Jak miałem xiaomi.eu i wracałem wieczorem do domu to miałem 10-15% , teraz wracam i mam ponad 60 a używam tak samo. Dla mnie global jest lepszy ale każdy ma swoje zdanie . Może to przypadek.

Skąd tego globala pociągnąłeś? Instalowałeś przez TWRP? Robiłes wówczas vipe full czy tylko dalvik i cache?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...