Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaka jest teraz najnowsza wersja stabilna dla Redminote 2? 
Bo nie wiem dlaczego ale na wersji z tamtego tygodnia i wcześniejszych bateria schodzi mi jak chora... Mam ledwo 1,5h na ekranie włączonym i ledwo ok 17h i baterii nie ma. Włączę internet albo nawigacje i bum baterii nie ma od razu praktycznie. Chce sprawdzić czy to wina wersji czy problem telefonu, baterii.

Edytowane przez Paciula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Paciula napisał:

Panowie jaka jest teraz najnowsza wersja stabilna dla Redminote 2? 
Bo nie wiem dlaczego ale na wersji z tamtego tygodnia i wcześniejszych bateria schodzi mi jak chora... Mam ledwo 1,5h na ekranie włączonym i ledwo ok 17h i baterii nie ma. Włączę internet albo nawigacje i bum baterii nie ma od razu praktycznie. Chce sprawdzić czy to wina wersji czy problem telefonu, baterii.

Problem leży po twojej stronie bo u mnie jest wszystko ok na wszystkich dev MIUI 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa gdy korzystam z głośnika bluetooth, przy użytkowaniu go przez około godzinę, ani razu nie rozłączyło. Teraz czekam na mi banda, ale chińczyk zwleka z wysyłką, a jak dojdzie to się okaże czy działa dobrze. Nie wiem czy jest różnica między głośnikiem a opaską, no i jak często wam rozłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daluqen napisał:

Mi działa gdy korzystam z głośnika bluetooth, przy użytkowaniu go przez około godzinę, ani razu nie rozłączyło. Teraz czekam na mi banda, ale chińczyk zwleka z wysyłką, a jak dojdzie to się okaże czy działa dobrze. Nie wiem czy jest różnica między głośnikiem a opaską, no i jak często wam rozłącza.

Jak będziesz miał to zdaj relacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał to zdaj relacje 

Oj, nie prędko będę go miał, właśnie się dowiedziałem, że chińczyk nie wysłał go w ogóle, zacząłem pytać dlaczego, a on ze zwiększyli cenę o 2.99$ i mogą wysłać jak zapłacę nową cenę. Zamówię na Bangood ale i tak dopiero za 3 tygodnie pewnie dowiem się czy bluetooth działa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z bluetooth to nie chodzi o to, że źle działa u mnie. Sprzęt we wszystkich RN2 jest identyczny, jedynie użytkowanie przez ludzi inne. U mnie bluetooth działa raz dobrze a raz źle - najlepiej to widac na miband i smartwatch, które podłączone są non stop do telefonu, czasem działają poprawnie kilka godzin a czasem jak rozłączy to restart pomaga. W samochodzie zestaw bluetooth czasem działa w kilkugodzinnej trasie, a czasem 15 min jazdy z pracy są problemy. Miałem CM i tam było ciut lepiej, zaś na AOSP bluetooth działał wyśmienicie - teraz czekam aż MIUI ogarnie tak nowatorską technologię jak bluetooth ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redmi2 napisał:

Ja używam z mibandem 1s i apkami mifit i mibqnd tools i nic mi nie zrywa, działa tak jak powinno. Smrtwacha ani innych urządzeń po bt nieposiadam więc nie powiem jak jest.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Super, mi niestety nie za kazdym razem odblokowuje ekran, może powiesz jaki soft masz aktualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tuesday, July 05, 2016 o 10:55, EnPater napisał:

Jak będziesz miał to zdaj relacje 

Mam miband1s od 3 dni i ani razu nie rozłączył się. Ekran odblokowuje za każdym razem. Zostawienie tele na czas ładowania i odejscie na rozłączenie bt nic nie zmienia. Po przyjściu automatycznie łączy i bez problemu odblokowuje tele. Bałem się zamawiania mibanda bo ludzie ciągle narzekają na rozłączenie. Albo mam szczęście albo jest to wina użytkowników bo na razie jestem bardzo zadowolony z mi banda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Nie wiem co Wy robicie, że macie magiczne SOT na poziomie 3/4 godzin. Albo ekran na 0% albo magiczne sztuczki i dopisywanie minut.


Od momentu czystej instalacji MIUI 8 (telefon na zero) bateria schodzi mi w czasie poniżej 2 godzin. Jasność prawie zawsze poniżej 50%, wifi włączone cały czas. Nic w tle nie działa, żaden syf - mam te same programy co na MIUI 7. A działa co najmniej o godzinę gorzej.
Teraz aż strach wyjść z domu bez powerbanka. Nie wiem co się dzieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również tak mam, nie wiem o co chodzi. Bateria leci w oczach, średnio na minutę 1% podczas przeglądania internetu...

59 minut temu, Vister81 napisał:

Ludzie. Nie wiem co Wy robicie, że macie magiczne SOT na poziomie 3/4 godzin. Albo ekran na 0% albo magiczne sztuczki i dopisywanie minut.


Od momentu czystej instalacji MIUI 8 (telefon na zero) bateria schodzi mi w czasie poniżej 2 godzin. Jasność prawie zawsze poniżej 50%, wifi włączone cały czas. Nic w tle nie działa, żaden syf - mam te same programy co na MIUI 7. A działa co najmniej o godzinę gorzej.
Teraz aż strach wyjść z domu bez powerbanka. Nie wiem co się dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, 3 godziny sot to jest max, na 6.6.17 było o wiele lepiej, ale tam nie było osobnych dzwonków dla kart sim, no i d*pa, jak wracać to raczej do miui7. Dziwne jest też to że przy 3 godzinach wyświetlacza włączonego to nie on jest głównym bateriożercą, tylko sygnał sieci. w tym momencie mam 40% baterii, ekran włączony przez 1:53 co jest 13%, a sygnał sieci zjadł 42,3%! nigdy tak nie miałem. dane włączone może przez 1-3 godzin w ciągu dnia. wifi ciągle on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szuineg napisał:

Zgadzam się z przedmówcami, 3 godziny sot to jest max, na 6.6.17 było o wiele lepiej, ale tam nie było osobnych dzwonków dla kart sim, no i d*pa, jak wracać to raczej do miui7. Dziwne jest też to że przy 3 godzinach wyświetlacza włączonego to nie on jest głównym bateriożercą, tylko sygnał sieci. w tym momencie mam 40% baterii, ekran włączony przez 1:53 co jest 13%, a sygnał sieci zjadł 42,3%! nigdy tak nie miałem. dane włączone może przez 1-3 godzin w ciągu dnia. wifi ciągle on.

U mnie sygnał sieci ma 2,4%. To nie jest normalne że aż tyle ci bierze sygnał sieci. W RN2 jako główne źródło poboru baterii powinien być ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tyle miałem do tej pory 2-3% dlatego jestem trochę w szoku, zasięg jak zawsze na full, dwie karty, obie zalogowane w t-mobile, na razie się nie martwię bo do wieczora starcza, w sobotę przy wolnym pomęczę go zaraz po odpięciu z ładowarki i będę widział jak będzie.

 

Screenshot_2016-07-13-20-04-33-864_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

 

 

A ile pouzywaleś? Po wgraniu xiaomi.eu wipe all?

 

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Może pół dnia. Tak wipe all przy przejściu na xiaomi.eu i nic nie przywracanie z kopii. Nie mówię że to jakaś reguła bo jak pisałem chna dev miałem krótko. Ale tam po pół dnia miałem 7% a tu obojętnie czy odłączenie od ładowarki czy mając 1% i tak system Android ma ok 30%. Nie narzekam na baterie bo trzyma mi tyle ile na poprzednich. Ale może na chna dev było by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, redminote2 napisał:

Co chwile wyswietla mi sie komunikat "Niestety, aplikacja Notatki została zatrzymana." Swieza instalka (+root) po full wipe (oprocz pamieci wewnetrznej). Jeszcze nic nie zdazylem zainstalowac.

Jak to naprawic? 

U mnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...