Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DominikRN2 napisał:

No to poczekaj trochę bo to może trwać nawet 10-15 min. U mnie było też długo ale ja instalowałem miui 6.3.11 ( chyba bez znaczenia) czy na dole ekranu pisze android i są trzy kropki?

Kropek nie było, czekałem prawie godzinę (tyle zajmuje mi przygotowanie filetów na obiad).

Przywracam teraz do życia na MIUI7 po restore do fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DominikRN2 napisał:

No ale działa? Nie było bootlop'a. Smacznego :)

Działa. Bootlop? Czyli restart w kółko? Nie, raczej zwis na logo MI i brak reakcji na jakikolwiek z klawiszy. Pomogło wyrwanie baterii i start z wejściem do TWRP poprzez Vol+Power.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak się pozbyć natrętnego powiadomienia z belki powiadomień o przełączeniu na drugi profil? dotyczy to najnowszej aktualizacji. byłem ciekaw z czym to się je no i teraz wisi mi to i nie wiem jak to usunąć

edit: dobra, jakby miał ktoś taki problem jak ja to wystarczy wejść w ten drugi profil i go usunąć ;)

Edytowane przez kamoO94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mishka49 napisał:

Na której wersji androida bazowane jest miui 8 dla rn2?

Na tej samej co v7

1 godzinę temu, preza napisał:

 

 

Mam calkiem inne odczucia co do baterii. Leci jak szalona. 20 min sot i 10% mniej.poza tym system lubi sie zwiesic wtedy nastepuje restart bez wpisania pinu. Reszta na plus

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

86781178f9f82a50840174eb95811231.jpg

Widocznie instalacja ci nie poszła prawidłowo i wypadałoby zainstalować jeszcze raz na czysto. U mnie bateria na plus i żadnej zaciny(zresztą odkąd mam ten tele to jest pół roku , jeszcze nie miałem zaciny żeby system nie odpowiadał lub się zrestartował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamoO94 napisał:

ktoś wie jak się pozbyć natrętnego powiadomienia z belki powiadomień o przełączeniu na drugi profil? dotyczy to najnowszej aktualizacji. byłem ciekaw z czym to się je no i teraz wisi mi to i nie wiem jak to usunąć

edit: dobra, jakby miał ktoś taki problem jak ja to wystarczy wejść w ten drugi profil i go usunąć ;)

Kolego podpowiedzjak usunąć to powiadomienie mam tan sam  problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, xxmati96xx napisał:

Jeden dzień rom a ty już wiesz że bateria na minus. 

W piątek wgrałem miui8, pomęczyłem trochę, noc na ładowarce, od 8-12 katowanie, sot 3,5h. Do 16 na ładowarce, znowu katowanie i po 2 godzinach mam poniżej 50%, więc piszę posta że bateria gorzej bo na 7ce mam sot 5 godzin. Dziś jakby lepiej, ale też bez szału, co dziwne po ponad dwóch godzinach wg info baterii więcej baterii zjadł sygnał sieci, co chyba jest błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szuineg napisał:

W piątek wgrałem miui8, pomęczyłem trochę, noc na ładowarce, od 8-12 katowanie, sot 3,5h. Do 16 na ładowarce, znowu katowanie i po 2 godzinach mam poniżej 50%, więc piszę posta że bateria gorzej bo na 7ce mam sot 5 godzin. Dziś jakby lepiej, ale też bez szału, co dziwne po ponad dwóch godzinach wg info baterii więcej baterii zjadł sygnał sieci, co chyba jest błędem.

Nie żeby coś ale zazwyczaj po aktualizacji potrzeba 2-3 lądowań żeby wszystko się ustabilizowalo więc po 3-4 dniach można wypowiadać się o bateri . U mnie po jednym ładowaniu sot 4h 52min więc nie jest źle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, masz rację, czasem nawet więcej, pamiętam że ostatnia moja aktualizacja ustabilizowała się po tygodniu. Odwołuję swoje słowa odnośnie baterii, szczególnie że zauważyłem że trochę inaczej uciekają procenty, na 7 długo trzymało pierwsze 20% a potem był zjazd w dół, a tutaj w miarę proporcjonalnie to idzie i stąd wrażenie że jest lipa, a potem wcale tak szybko nie leci. Szukam też minusów na siłę bo przez to że nie można ustawić osobnych dzwonków dla kart sim ta aktualizacja jest dla mnie nie do przyjęcia.

Bateria w panelu sterowania na pewno pokazuje błąd u mnie - wysoki poziom zużycia baterii przez sieć komórkową, Gsmbat pokazuje całkiem coś innego i raczej prawdę. Na plus jest zarządzanie wielowątkowością, bo nie ubija tak szybko ostatnich aplikacji.

Edytowane przez szuineg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szambelan napisał:

Wersja aktualizacji 6.6.17 opcja rozwijana z górnego paska menu " otwórz szybkie wyszukiwanie" po wejściu w nią wywala błąd. Czy da się wyłączyć jakoś żeby niepokazywala się w górnym menu

U mnie działa ok.

8416e59bdde39aed8a0e402e645c5773.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, masz rację, czasem nawet więcej, pamiętam że ostatnia moja aktualizacja ustabilizowała się po tygodniu. Odwołuję swoje słowa odnośnie baterii, szczególnie że zauważyłem że trochę inaczej uciekają procenty, na 7 długo trzymało pierwsze 20% a potem był zjazd w dół, a tutaj w miarę proporcjonalnie to idzie i stąd wrażenie że jest lipa, a potem wcale tak szybko nie leci. Szukam też minusów na siłę bo przez to że nie można ustawić osobnych dzwonków dla kart sim ta aktualizacja jest dla mnie nie do przyjęcia.

Bateria w panelu sterowania na pewno pokazuje błąd u mnie - wysoki poziom zużycia baterii przez sieć komórkową, Gsmbat pokazuje całkiem coś innego i raczej prawdę. Na plus jest zarządzanie wielowątkowością, bo nie ubija tak szybko ostatnich aplikacji.

Faktycznie nie ma juz efektu dlugiego trzymania 100% po naladowaniu (niezaleznie ile trzymamy tel jeszcze na ladowarce)procenty od razu leca dosc szybko w dol calkiem regularnie.potestuje jeszcze zobacze ile mozna sota wyciagnac :D

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Widocznie instalacja ci nie poszła prawidłowo i wypadałoby zainstalować jeszcze raz na czysto. U mnie bateria na plus i żadnej zaciny(zresztą odkąd mam ten tele to jest pół roku , jeszcze nie miałem zaciny żeby system nie odpowiadał lub się zrestartował 

Instalowalem na czysto ale ustawienia i aplikacje przywrocilem z kopii, moze to powoduje zwiechy.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, tak samo jak na Miui7

To super, jeszcze niech zostanie rozwiązany problem z motywami i przechodzę.

Chociaż i tak chyba poczekam na stable.

Wysłane z Redmi Note 2

Jeszcze jedna sprawa; jak ktoś będzie odinstalowywał syst apk to niech napisze jakie i czy to nie wywołuje jakichś błędów.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 dniu używania to tak na szybko. Jeżeli chodzi o wygląd dla mnie ok, ani na plus ani na minus. Z błędów to oczywiście bluetooth, który nie został naprawiony i chyba nigdy nie będzie oraz brak kasowania tekstu przy dłuższym przytrzymaniu backspace w polu adresu w systemowej przeglądarce. Kasuje tylko jedną literę mimo długiego trzymania przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, focusik09 napisał:

A co z motywami nie tak ?

Ja na motywie Tech Tree 3D nie widzę w kontaktach i w dialerze napisów dotyczących opisu kontaktów, kolor czcionki zlewa się z tłem i nie idzie tego zmienić. Na innych motywach tez tak występuje, na domyślnym motywie wszystko działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2016 o 13:26, szambelan napisał:

Kolego podpowiedzjak usunąć to powiadomienie mam tan sam  problem 

napisałem, że trzeba wejść do tego drugiego profilu poprzez opcje zarządzaj i przechodzi się przez taką krótką konfiguracje w któej wszystko pomijamy czyli dalej dalej dalej i potem wyskakuje menu opcji i na samym dole jest usuń drugi profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam temat w tył i albo nie widzę albo nikt nie pisał/nie pytał. 

Mam RN2 Prime i nie wiem jeszcze jak tutaj do konca z tymi aktualizacjami (wiem ze w wersji  rozwojowej chyba co piątek są) a co przypadku wersji stable? Wiadomo kiedy wyjdzie?  Jakies domysly ma ten temat na podstawie np aktualizacji wcześniejszej wersji albo innego telefonu xiaomi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, preza napisał:

 

 

 

Przetestowalem baterie sot 3h 40 zostalo 6%. Czyli ok godzine gorzej niz na miui 7 przy podobnym uzytkowaniu. Troche kicha.Jezeli nie bedzie wzmianek o poprawie baterii wracam do miui 7

A jak u was?

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie wczoraj 4,5h porównywalnie z 6.5.26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczcie o baterię :) zacytuje tu samo guru forum :P " co jest ważniejsze: nowe MIUI z nowym wyglądem, animacjami, baterią, widocznymi funkcjami (!) ... czy numerek 6.0 w about phone?"

Macie numerek 8 :P więc wszystko winno być pięknie :P

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zonee napisał:

Nie płaczcie o baterię :) zacytuje tu samo guru forum :P " co jest ważniejsze: nowe MIUI z nowym wyglądem, animacjami, baterią, widocznymi funkcjami (!) ... czy numerek 6.0 w about phone?"

Macie numerek 8 :P więc wszystko winno być pięknie :P

No i jest pięknie bo bateria trzyma o wiele lepiej niż na v7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...