Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytam i czytam już kilka miesięcy a dalej siedzę na 5.10.29 i w sumie wszystko działa. Bateria też OK

Jak już coś to zainstaluje MIUI 8 ale też za jakiś czas jak ludzie podzielą się opinią.

Pzdr

 

Tez korzystałem z 5.10.29, ale zmieniłem na stable (7.2.3.0) i bateria znacznie lepiej :-)

8f33b2de3cbe0b9dc63f98e34b94bacc.jpg

ea6cc1f050c8e8676c30aa3fe6c2a284.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zrywania GPS w 6.5.5, to u mnie wyglądało to tak, że wariowała nawigacja Google. Dopóki nie kazałem wskazać trasy, pokazywała prawidłową pozycję. Jak wyznaczałem cel, natychmiast się gubiła. Yanosik w tym samym czasie działał dobrze. Wyrzuciłem Mapy Google, zainstalowałem od nowa i teraz działają jak należy. Ale od razu mówię, że sprawdzałem tylko w mieście, nie na dłuższej trasie.

Edytuję, bo miałem dziś okazję przejechać się trochę więcej. Rzeczywiście na tym ROM-ie telefon strasznie zrywa GPS. Nie instalujcie.

Edytowane przez Altar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Leszek napisał:

Czy w najnowszej aktualizacji pyta czy zrootowac telefon? Bo siedzę na marcowej jeszcze. A czytałem że taka opcja sie pojawiła.

W wersjach dev jest root już wgrany. Pyta po instalacji stable.

Edytowane przez xxmati96xx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przejechałem dzisiaj kilkadziesiąt kilometrów po mieście. Cały czas w tle działał Yanosik, a na wierzchu Google Maps z wskazywaniem trasy. Ani razu nie zgubiło sygnału GPS, bateria też nie leciała w oczach. Polecam tę wersję (dla potomnych - cały czas mówimy o 6.5.12).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z 9-godzinnej trasy. GPS nawet raz nie zerwał połączenia. Mam wersję 6.5.5 + dograna aktualna wersja sterownika. W 6.5.12 ta wersja jest już domyślnie, nie trzeba jej dorzucać.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ostatnich dwóch aktualizacja oprogramowania wywala mi błąd po wejściu do ustawienia urządzenie spotkał się ktoś z czymś takim? Treść błędu :

Co z tym zrobić? 

java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.android.settings/com.android.settings.SubSettings}: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'java.lang.String android.preference.Preference.getKey()' on a null object reference
    at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread.access$800(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
Caused by: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'java.lang.String android.preference.Preference.getKey()' on a null object reference
    at android.preference.PreferenceGroup.removePreferenceInt(PreferenceGroup.java)
    at android.preference.PreferenceGroup.removePreference(PreferenceGroup.java)
    at com.android.settings.OtherPersonalSettings.onCreate(OtherPersonalSettings.java)
    at android.app.Fragment.performCreate(Fragment.java)
    at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
    at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
    at android.app.BackStackRecord.run(BackStackRecord.java)
    at android.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(FragmentManager.java)
    at android.app.FragmentManagerImpl.executePendingTransactions(FragmentManager.java)
    at com.android.settings.gu.a(SettingsActivity.java)
    at com.android.settings.gu.onCreate(SettingsActivity.java)
    at android.app.Activity.performCreate(Activity.java)
    at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Instrumentation.java)
    ... 11 more
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...