Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie problem z wywalaniem się ustawień słuchawek nadal występował na 6.4.28. Robiłem nawet pełny wipe i leciałem od nowa. Okazało się, że pozbycie się Vipera naprawiło problem.

Teraz jednak trapi mnie inny, poważniejszy. Na tej wersji aplikacja Signal wywala się za każdym razem, gdy chcę wejść w jakąś konwersację :(

Edytowane przez grochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wywala LocusMapPro. Po starcie po wipe działa może z minutę jeśli odpali się po starcie systemu. Bez uruchomienia z aplikacji (jest w autostarcie) wywala po jakiejś minucie od startu systemu komunikat o zatrzymaniu aplikacji. 63b1a10c72e9d409f029c437a034dc6e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Komar96 napisał:

Full wipe nie pomógł dalej to samo...

powiem ci dziwną rzecz. Miałem problem z gsam battery monitor o czym pisałem wcześniej. Instalowalem ROM po full wipe(i dalej to samo). Wczoraj przywrocilem kopię systemu w twrp gdzie wszystko działało i zainstalowane od nowa 6.4.29. Teraz gsambattery działa prawidlowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, preza napisał:

Miałem to samo.Rom już wylecial

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

34 minuty temu, xxmati96xx napisał:

powiem ci dziwną rzecz. Miałem problem z gsam battery monitor o czym pisałem wcześniej. Instalowalem ROM po full wipe(i dalej to samo). Wczoraj przywrocilem kopię systemu w twrp gdzie wszystko działało i zainstalowane od nowa 6.4.29. Teraz gsambattery działa prawidlowo. 

Dziwne rzeczy, że jednym działa drugim nie ;) dawniej działo mi się dokładnie to samo, ale po wgraniu xposed i było tak jak teraz, niektórym działało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, aż odpalilem komputer żeby sprawdzić. Wersje mam wczorajszą więc zacznę pobierać dzisiejsza i zainstaluje jak tylko telefon będzie powyżej 50%

PS moja wersja ma 684 mb + jak ktoś do mnie dzwonił było ciemne tło a gdy się rozłączał wyskakiwalo takie okienko, wierzę że ta poprawiona aktualizacja to naprawi :D7939c3c98c5955e44bb5f6393562f7bc.jpg

Tapnięte z mojego REDMI NOTE 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem wersje wczoraj jak pisałem wszystko gra i buczy jest jedno ale,

Rzecz nie istotna w sumie ale jakieś 10 minut temu wszedłem w samouczek i patrzyłem co tam w nim jest ( nie wchodziłem w niego a pokazało się powiadomienie) zobaczyłem synchronizację zdjęć, że trzeba zmienić język na angielski, zdjęcia się zsynchronizuja i przywrócić polski. Okej zrobiłem tak ale patrzę i nie ma mojego samouczka 😂 pufff wyparował 😂😂

Tapnięte z mojego REDMI NOTE 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KucyG napisał:

Wygrałem wersje wczoraj jak pisałem wszystko gra i buczy jest jedno ale,

Rzecz nie istotna w sumie ale jakieś 10 minut temu wszedłem w samouczek i patrzyłem co tam w nim jest ( nie wchodziłem w niego a pokazało się powiadomienie) zobaczyłem synchronizację zdjęć, że trzeba zmienić język na angielski, zdjęcia się zsynchronizuja i przywrócić polski. Okej zrobiłem tak ale patrzę i nie ma mojego samouczka  pufff wyparował 

Tapnięte z mojego REDMI NOTE 2

Wrzuć dodatki MIUIPolska, tam chyba jest samouczek ;) Ewentualnie ściągnij z Google Play bo tam też jest ;)

Edytowane przez szczuru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...