Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, galakty napisał:

Chcieli numerek to teraz mają Trójstronne :D 

Ja siedzę na 7.1.3.0 i nie aktualizuję, dopóki nie zrobią czegoś z nagrywaniem wideo. Czyli pewnie prędzej telefon zmienię.

A jak inaczej chcesz wyłapać błędy? Bez instalacji? Wg mnie każdy kto decyduje się instalować wersje dev wie na co się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krycho napisał:

Hej, zauważyliście że bateria trzyma lepiej gdy używacie Internetu 4G, a gorzej gdy jest H plus, H czy 3g? 

Tak samo z włączonym ekranem, ciągłe wybudzanie i gaszenie (samemu, jak i przez powiadomienia aplikacji) zjada baterie szybciej niż gdy ekran jest włączony cały czas. 

Na szczęście nie aktualizuje na bieżąco i nie mam problemów trójstronnym :D 

bo jak jest 4g to jest dobry zasięg sieci, a przez to nie musi tyle baterii brać na jej wyszukiwanie

59 minut temu, Vassilij napisał:

Z wideo jest porażką fakt - co jeden filmik klatki... Porażka

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

ja aktualizuje na bieżąco i żadnych problemów nie mam z video wiec to nie wina romu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko pochwaliłem działanie BT. Teraz jest na odwrót niż wczoraj- odblokowywanie ekranu nie działa (jest włączone), a MiFit uruchomiony od razu po ręcznym odblokowaniu natychmiast zaczyna synchronizację z opaską.

 

Póki co tethering przestał się włączać sam z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie musisz :) telefon ładuje dopiero kiedy spada do 5% więc na ten moment jeszcze mam 10% baterii. Dobrze zoptymalizować i zobaczysz że wynik wyjdzie Ci podobny

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To jest mój rekord lepszy o prawie pół godziny bo poprzednio miałem 6h, miui to świetny system jeśli potrafi się go dobrze dostosować, widziałem ludzi na miui eu gdzie mieli po 8h.. Czy jest to możliwe bez ingerencji w kernel nie wiem ale jest wiele poradników na różnych forach dotyczących optymalizacja baterii i polecam je wszystkie przeczytac a przede wszystkim testować testować i jeszcze raz testować własne ustawienia. Od razu przyznaje że gry na androida mnie nie interesują więc też musisz to uwzględnić.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, redminote2 napisał:

Nie wiem jak to robicie, ale domyslam sie, ze kluczem jest bardzo mala liczba aplikacji na telefonie. Ja aktualnie mam 36% baterii i tylko 1h sot no, ale mam 46 aplikacji i kilka z nich korzysta z synchronizacji.

U mnie synchronizacja całkowicie zablokowana , usługi google wycięte ,część xiaomi też , tylko 2 ekrany na Nova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DominikRN2 napisał:

Jak dla mnie bateria bardzo dobrze ekran na 35% podświetlenie WiFi internet oraz Facebook messenger bez przerwy. cf99ed1f5e19d7b2ee85aefdbd7819bc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A mógłbyś das screena z gsambattery monitor następnym razem

Mam pytanie. Jak chce wgrać czysty system to lepiej w twrp dać wipe data,dalvik,cache,system czy tylko samo to podstawowe wipe(data,cache,dalvik)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, fyme napisał:

A jak inaczej chcesz wyłapać błędy? Bez instalacji? Wg mnie każdy kto decyduje się instalować wersje dev wie na co się pisze.

Właśnie 90% nie wie, bo myśli że jak wyszła aktualizacja to telefon dostał +50k antutu i lepszą baterię. Nie widzisz tego na forum? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, chcę aktualizować telefon do najnowszego miui. Pobieram miui z strony wiadomo jakiej. Wybieram xrn2 i wgrywam na tel, następnie wybieram z opcji aktualizacje i włącza się recovery itp. Instaluje się i po uruchomieniu telefonu znowu wejść na recovery i zrobić wipe? Oczywiście nie chcę utracić danych, więc jakie wipe zrobić? I czy w dobrej kolejności to wykonuje?

i druga sprawa dlaczego nie mam ikonki włączania się telefonu MIUI POLSKA tylko jakieś inne android na dole :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, UltiMet napisał:

Siema, chcę aktualizować telefon do najnowszego miui. Pobieram miui z strony wiadomo jakiej. Wybieram xrn2 i wgrywam na tel, następnie wybieram z opcji aktualizacje i włącza się recovery itp. Instaluje się i po uruchomieniu telefonu znowu wejść na recovery i zrobić wipe? Oczywiście nie chcę utracić danych, więc jakie wipe zrobić? I czy w dobrej kolejności to wykonuje?

i druga sprawa dlaczego nie mam ikonki włączania się telefonu MIUI POLSKA tylko jakieś inne android na dole :D ?

Bo teraz są romy od xiaomi.eu , ja polecam wrzucić na telefon ROM. W aplikacji aktualizacje dać trzy kropki i uruchom recowery. Kiedy już przejdzie do twrp wchodzisz w install i wybierasz rom. Po instalacji będziesz miał do wyboru reboot albo wipe dalvik i cache. Wybierasz właśnie to wipe i potem jak się zrobi to reboot. System się uruchomi i przez chwilę będzie optymalizacja aktualizacji i wszystko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...