Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ten pierwszy jest na Snapie i jest starszy? Czyli w hierarchii ważności ma miejsce wyżej. Chociaż ogólnie rzecz biorąc my wcale nie dostaniemy, właśnie przez Mediateka. I tak trzeba się cieszyć z cotygodniowych aktualizacji, nowy Andek to nowe kłopoty  

Bzdura. Dla innych sprzętów opartych na tym procesorze są już Androidy 6.0 - patrz smart TV.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karoleq121 napisał:

co mam zrobić żeby pokazywalo mi dymki z messengera?   wszystkie ustawienia powiadomień tej aplikacji są włączone,  na pasku powiadomień mam ale dymków nie ma  :/

Ustawienia powiadomień ok, a zezwolenia na pływające okna w Panelu sterowania też? I same dymki włączone w Messengerze?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie siedzę na 6.3.11 czy ktoś ma porównanie czy warto przechodzić na ten najnowszy Rom?

I jeszcze jedno pytanie jeżeli bym się zdecydował na przejście czy wystarczy jak ściągnę na kompa ten najnowszy Rom a potem przeniosę do pamięci telefonu?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z 6.3.31 na 6.3.24. Teraz ciągle mam Plus 3G, chociaż w preferowanych mam 4G, LTE mam aktywowane na tej karcie sim, jakieś pomysły czemu tak a nie inaczej ? :)

Przed powrotem miałem normalnie Plus 4G, zasięg obejmuje całe moje miasto.

Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...