Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Equo napisał:

Wam też przy słuchaniu muzyki wyłącza się Tidal, Spotify, Apple Music? Włączyłem je do autostartu, ale nic to nie daje /najnowsze MiuiPolska

Wysłane z Xiaomi

tak, nie wiem o co chodzi

 

@galakty wgralem z pelnym wipem ten stable smiui, ktory masz, wyzeruje staty w wakelock detectorze i cpu spy i sprawdze, a potem wrzuce screeny, rzucisz okiem jakby co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jeżeli mam zainstalowaną wersje 6.2.18 i updater mi pokazuje że mam najnowszą wersję to coś jest z telefonem nie tak że nie chce pobrać i zainstalować najnowszej wersji dev? Tel kupiłem 2 tygodnie temu z zainstalowaną tą właśnie wersją 6.2.18 dev. Czy żeby wygrać nowszą wersje to muszę wgrać plik do fona i zainstalować przez recovery ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zycho napisał:

Witam, czy jeżeli mam zainstalowaną wersje 6.2.18 i updater mi pokazuje że mam najnowszą wersję to coś jest z telefonem nie tak że nie chce pobrać i zainstalować najnowszej wersji dev? Tel kupiłem 2 tygodnie temu z zainstalowaną tą właśnie wersją 6.2.18 dev. Czy żeby wygrać nowszą wersje to muszę wgrać plik do fona i zainstalować przez recovery ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To znaczy, że jest coś nie tak z Tobą i powinieneś chociaż przeczytaj kilka stron na forum, zamiast od razu pytać. Takich pytań jak Twoje jest tutaj 999999. Już ludzie nawet nie odpowiadają. Co za leniwe czasy... Poczytaj forum, tutoriale i sam pomyśl, co trzeba zrobić.

W sumie mogłem zażartować i powiedzieć, że masz podróbkę i musisz oddać telefon, od razu byś leciał na pocztę? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Karoleq121 napisał:

tak dokładniej,  jestem laikiem w tych sprawach xd 

Internal Storage - Pamięć wewnętrzna. Jak wrzucisz plik na internal, a potem zwipujesz, to plik ucieka do krainy zapomnienia. Więc albo wrzucasz na SD, albo nie robisz wipe internal, albo robisz wipe i potem wrzucasz plik. Dziękuję.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam i to i to tylko ze chce wgrac starsza wersje

34 minuty temu, galakty napisał:

Internal Storage - Pamięć wewnętrzna. Jak wrzucisz plik na internal, a potem zwipujesz, to plik ucieka do krainy zapomnienia. Więc albo wrzucasz na SD, albo nie robisz wipe internal, albo robisz wipe i potem wrzucasz plik. Dziękuję.

to nie bede robil  wipe internal, zrobie tylko  system, data, dalvik cache, cache

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karoleq121 napisał:

niee, a jak zrobilem kopie zapasową aplikacji to po instalacji romu moge je normalnie przywrocic tą aplikacją ktora robilem kopie?

Wiesz, nie po to się robi wipe all żeby potem przywracać, aczkolwiek jak żyć bez tego nie możesz to spróbuj przywrócić, najwyżej będą błędami sypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnia dlaczego w najnowszej aktualizacji poziom głośnością powiadomień z aplikacji np YAATA do SMS jest taki jak - MEDIA a nie taki jak DZWONEK?

Można to jakoś zmienić?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2016o12:58, Zycho napisał:

Witam, czy jeżeli mam zainstalowaną wersje 6.2.18 i updater mi pokazuje że mam najnowszą wersję to coś jest z telefonem nie tak że nie chce pobrać i zainstalować najnowszej wersji dev? Tel kupiłem 2 tygodnie temu z zainstalowaną tą właśnie wersją 6.2.18 dev. Czy żeby wygrać nowszą wersje to muszę wgrać plik do fona i zainstalować przez recovery ?

Tak. Nie wiem czemu kolega wyżej tak zareagował, wystarczyło 1 słowo. Ale poradniki i tak lepiej poczytaj :P

20 minut temu, Vassilij napisał:

Kto mi powie po co to "coś" jest dołożone? Z tego co pamiętam ok miesiąc temu nie miałem tego na swojej wersji miuipolska.

Na wszystkich MIUI się pojawiło. Tak jak nazwa mówi "tanie połączenia" :P U nas raczej nie ma zastosowania, ale jednocześnie nic nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mara44 napisał:

Czy już ktoś zaktualizował na najnowszy Rom? Jeżeli tak to jakie wrażenia? 

B. Dobre,  apk nieznacznie ale jednak trochę szybciej się uruchamiają xposed działa po osobistych tweakach całkiem to chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...