Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, fullrespect napisał:

za raz, moze ja po prostu teraz zglupialem, ja szukam tego w opcjach programistycznych a jak do developerskich sie dostac ?

Boże. ClearMotion to technologia wspierana przez SoC który jest w RN2, a dokładnie Helio X10. Zwiększa ilość klatek, masz wrażenie, że wideo jest płynniejsze. Acid dodał paczkę w którejś tam wersji. Po ciul to chcesz wyłączać? 

 

W opcjach deweloperskich tego NIE MA. Jak już to Mediatek Engineering (znajdź kod, wejdź i wyłącz, ale po co to nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wrażenia z aktualizacji do 6.3.11 na razie bardzo pozytywne. Telefon przyspieszył, płynniej działa, bateria porównywalnie do poprzedniej wersji. W galerii u siebie nie zauważyłem zwolnienia otwierania się miniatur. Na razie wszystko bardzo ok, więc mogę polecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foopek napisał:

Na 6.3.10 od rana na baterii 5.5h SOT i jeszcze zostało mi 25% baterii. Nie jest źle 

Jaki procent jasności ekranu ?

Bo u mnie jest też fajnie. Zerknij poniżej na screenshot.

5276cb749d649603118325eed7d0cac0.jpg

2 minuty temu, człowieniu napisał:

U mnie wrażenia z aktualizacji do 6.3.11 na razie bardzo pozytywne. Telefon przyspieszył, płynniej działa, bateria porównywalnie do poprzedniej wersji. W galerii u siebie nie zauważyłem zwolnienia otwierania się miniatur. Na razie wszystko bardzo ok, więc mogę polecić. 

A odtwarza Ci wideo plynnie jak wylaczysz NuPlayera w opcjach programistycznych ?

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakbym chciał zrobić wipe system i internal storage to potem normalnie bez problemów będzie można zainstalować z twrp system, jeśli jest on na karcie pamięci? Nie będzie czegoś tam brakowało? W ogóle jaka jest różnica między standardowym wipe, a dodaniem internal storage i system?

 

//dobra już sprawdziłem różnice

Edytowane przez xbaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szami81 napisał:

Cos nie tak jest z karta pamieci. Maksymalny zapis i odczyt tylko 5mb/s.Karta samsung evo czyli znacznie szybsza,Z tad wolne ladowanie miniatur w galerii,Jakies pomysly?Moze byc powodem to ze soft wgrywalem bez karty pamieci?

@UP U mnie ten sam błąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, redmati2 napisał:

Kontakty... 

Błąd wyszukiwania po pierwszej literze kontaktu. Do litery L działa a od L do końca po kliknięciu nie prowadzi do kontaktów zaczynających się na daną literę. Sprawdźcie u siebie i dajcie znać czy macie tak samo. 

Bo masz kogoś na literę ł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gwalberg napisał:

Jeszcze tak źle nigdy nie było. Ta aktualizacja to jakaś katastrofa. Bateria 100% 3 minuty rozmowy i 94% po godzinie 99d536b99c50c6dbc8fb0904ee4e146e.jpg

Wysłane z Redmi Note 2

te rozdzielanei szczegółowe na procenty to standardowo w miui czy jakas apka? u mnie tylko 3h sot na najnowszym wifi non-stop jak zawsze, też szału nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie w najnowszym sofcie dymki czatu z mesengera facebooka? U mnie brak :/Nie moge tez nic pobrac przez chrome. Pobieranie nie dziala. Karta sd wolne transfery.... Juz powoli zaluje przejscia z jakiegos dziwnego romu jak ktos to okreslil na miui polska... Chyba ze po instalacji powinienem full wipe zrobic. Zrobilem to przed istalacja. Moze to bylo bledem... Telewizjada tez nie dziala jak nalezy

Edytowane przez Szami81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie aktualizacja spoko, wszystko działa, bateria chyba ciut szybciej leci, ale mniejsza o to.

Dwie sprawy:

- nie działa przenośny hot spot Wi-Fi, to znaczy na innym urządzeniu niby połączone a nie ma internetu.

- nie odświeża się widget pogody, trzeba za każdym razem ręcznie.

Nie wiem czy przy poprzedniej wersji też tak było bo praktycznie zaraz po zakupie instalowałam aktualizację. Jak jest u Was?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Lenka napisał:

Ogólnie aktualizacja spoko, wszystko działa, bateria chyba ciut szybciej leci, ale mniejsza o to.

Dwie sprawy:

- nie działa przenośny hot spot Wi-Fi, to znaczy na innym urządzeniu niby połączone a nie ma internetu.

- nie odświeża się widget pogody, trzeba za każdym razem ręcznie.

Nie wiem czy przy poprzedniej wersji też tak było bo praktycznie zaraz po zakupie instalowałam aktualizację. Jak jest u Was?

 

 

U mnie też pogodę trzeba ręcznie aktualizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zwracam honor :P, punkt dostępowy działa, tylko synuś zabronił dostępu do 3G wszystkiemu czemu tylko mógł :shock:, nie miało prawa działać. Przejrzałam jego "poprawki" i już jest oki. Zabiorę telefon i niech tylko patrzy jak się mamusia bawi :twisted:

Ale widget nie działa.

Edytowane przez Lenka
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...