Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie wgrane twrp, sróbujcie ze strony needrom wgrać sobie flyme os. Bardzo fajny system podobny do miui niema problemów z jakością rozmów gps dobrze chodzi bateria długo trzyma i wgrane supersu. Wgrałem na chwile najnowsze miui tragedia gps 4 satelity na dworze lucky patcher nie daje rady normalnie jak bym miał porównać miui do gry to wczesna alfa

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kr1w2 napisał:

Jak macie wgrane twrp, sróbujcie ze strony needrom wgrać sobie flyme os. Bardzo fajny system podobny do miui niema problemów z jakością rozmów gps dobrze chodzi bateria długo trzyma i wgrane supersu. Wgrałem na chwile najnowsze miui tragedia gps 4 satelity na dworze lucky patcher nie daje rady normalnie jak bym miał porównać miui do gry to wczesna alfa

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja jestem na 6.1.21 i mi fixa łapie w sekunde nawet przy dużym zachmurzeniu też nie mam problemów z jakością rozmów a bateria wystarczy mi na dzień mocnego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem tydzień na wersji 6.1.21 i pod względem baterii bardzo słabo, znika w oczach jak ma się włączone 4g cały czas. Zaktualizowałem do 6.1.29 i jest trochę lepiej ale i tak wracam na 5.10.29 albo 5.12.10 bo jednak telefon zdecydowanie za krótko trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak xposed działa to już bardzo duży plus. Nie zrozumiałem dokładnie o co chodzi z tymi motywami. Tam jest jakaś apk "osobiste ' gdzie są motywy?

No ale pewnie szału nie ma jak to są systemowe. Mógłbym pewne ustępstwa zrobic ale ogólnie y mnie wszystko musi być w nucie" dark"

Musiałbym też spojrzeć na autora i opinie o nim. Nie chcę żadnego backdoora albo innej niespodzianki.

Jednak warto przetestować tego flyme.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szuineg napisał:

@encypency a jaki masz motyw? Bo u mnie powiadomienia zapalały ekran tylko na domyślnym motywie, na każdym innym nie włącza ekranu i na ekranie blokady też się nie wyświetla powiadomienie.

Mamy ustawiony inny niż domyślny. Tak myślałem, że to może być powodem. Dzięki za potwierdzenie. Przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Redmi2 napisał:

Wczoraj zainstalowalem 6.1.29 i naladowalem do 100% i restart komorki. Od mojego pytania do teraz mam 90% ciaglego siedzenia na lte w play. Fb, gg i taptalk i stronki.

Nie jest zle.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Czyli rozumiem że nikt nie ma najnowszego romu 6.1.29? 

 

Redmi2 czyli mam rozumieć że jest lepiej niż 6.1.21.... Czy nie ma żadnych poważniejszych bugów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chcę zakładać oddzielnego tematu dla tak pewnie prostej sprawy, dlatego napiszę tutaj. Mam pytanie, dla wielu pewnie banalne, ale jestem świeży w tej "chińszczyźnie" wolę się upewnić. Jeżeli mam MIUI polska i zaktualizuję telefon, który informuje o nowej aktualizacji to rozumiem, że będzie to kolejna wersja MIUI polska a nie jakiś oficjalny i chiński rom Xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, okrutnikk napisał:

zaktualizuję telefon, który informuje o nowej aktualizacji

Napisz skąd kupiłeś telefon. Możliwe, że masz xiaomi.eu. A najlepiej to ściągnij ROM z miuipolska i spróbuj wgrać, jak się zainstaluje to będziesz miał MIUIPolska, jak nie... to poczytaj forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...