Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

A na którym romie zdjęcia z aparatu wyglądały najlepiej? Bo mam wrażenie, że zmieniając rom z 7.0.8.0 LHMCNCI na miui polska 5.12.10 chyba trochę się pogorszyły(odwrotnie z baterią) i zastanawiam się nad update do 5.12.17 czy może będzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xandi napisał:

A na którym romie zdjęcia z aparatu wyglądały najlepiej? Bo mam wrażenie, że zmieniając rom z 7.0.8.0 LHMCNCI na miui polska 5.12.10 chyba trochę się pogorszyły(odwrotnie z baterią) i zastanawiam się nad update do 5.12.17 czy może będzie lepiej :P

Ten system co miałeś był stary jeszcze z przyzwoitymi zdjęciami. Potem chyba chińczycy eksperymentowali i coś im nie wyszło. Raczej nie poprawili do dziś dnia, a przynajmniej ani w changelogu ani w opiniach nikt o poprawie nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam problem z redmi note 2 z miui 7 Polska wersja 5.10.16 (rozwojowa)
Po przejściu do aktualizacji i kliknięciu "pobierz aktualizacje xiaomi.eu'' wyskakuje komunikat ''Błąd pobierania. Spróbuj ponownie później.''
Co robię nie tak ze nie chce się zaktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin.M napisał:

Ja zauważyłem że na ostatniej aktualce znów pojawili się problemy z utrzymaniem połączenia BT, Miband wibruje jak mu pasuje

XRN2 by Tapatalk

Ja używam głośnika bluetooth w domu, cały dzień idzie i ani razu nie przerwało połączenia. Oczywiście najnowsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia poprawili ściąganie plików przez chrome, na poprzedniej wersji nie szło nic ściągnąć.

Co do GPS to niestety od zawsze nie działa to jakoś bardzo dobrze. W centrum Krakowa w korkach gdzie dużo uliczek niestety głupieje.

Bateria chyba trzyma ciut słabiej.

Najgorsze że pojawił się u mnie problem z pushami z google. Przestałem odbierać whatsappy gdy nie mam włączonego whatsappa...

Z mojego punktu widzenia nie polecam 5.12.17

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzisiaj z 5.10.29 na 5.12.31 - tak, nie zmieniałem nic przez 2 miesiące. Parę godzin używałem, o baterii się nie wypowiem, ale mogę parę słów napisać.

Ze zmian, które zauważyłem:

- inna aplikacja pogody, nie jest ani lepsza ani gorsza, jest po prostu inaczej zrobiona, choć osobiście wolałem poprzednią. Trzeba ustawić od nowa widget.

- animacje systemowe są mimo ich wyłączenia w ustawieniach. Po włączeniu jest ich jeszcze więcej ;).

- doszła jakaś opcja w menu, dla mnie bez znaczenia.

- dwie nowe aplikacje, Miuicenter i Authenticator.

- auto jasność działa bardziej brutalnie - sam moment zmiany jasności trwa ok. 3x krócej i przez to zmiana odbywa się w bardziej zauważalny sposób.

- pobieranie z Google Play działa znacznie lepiej, przy moim internecie jest szybciej ok. trzykrotnie.

- przy kliknięciu na link otwiera się okno wyboru przeglądarki - pojawiła się możliwość sortowania kolejności aplikacji na tym polu.

Poza tym nie zauważyłem nic więcej na chwilę obecną - wielu rzeczy jednak nie zdążyłem otworzyć/nie używam. Czy mogę polecić? Nie bardzo mam porównanie, bo nie próbowałem żadnej wersji "z międzyczasu", ale nie odradzam - jest ok, nie jest gorzej niż na wersji z października - czy lepiej to się okaże :)

Dziękuję za kawał dobrej roboty - nie przy tej wersji softu, a ogólnie - na forum widzę tylko narzekanie, że coś nie działa i to sprawia wrażenie, że soft jest strasznie zabugowany - nie, nie jest.

Xiaomi Redmi Note 2 - Tapatalk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzesiek.N napisał:

Witam.

Czy ktoś oprócz mnie ma nadal problem z wifi? Dodam, że w ustawieniach wszystko jest ok, aktualnie korzystam z miui 5.12.24 . Niestety problem z wifi nadal u mnie występuje.... Średnio co minutę pojawia się kilkunastosekundowa "dziura".

Pozdrawiam

i dzieje się to tylko w jednej lokacji, czy obojętnie gdzie byś się do wi-fi nie podłączył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...