Skocz do zawartości

Statystyki zużycia baterii RN3


hhunter22

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie żadnej różnicy nie widzę... Procenty lecaaaaaa.. Ja odradzam ten tel... Bo z taką rzekomo bateria ten tel powinien spokojnie wytrzymać dwa dni przy sporym użytkowaniu...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie dziwne ze Ci bateria tak leci jak w kazdym temacie na forum musisz napisac ze bateria jest slaba i nie polecasz

Bateria jest dobra, gdzies widzialem testy ze ma prawdziwą pojemnosc.

Wina telefonu i oprogramowania

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie "używać " telefonu to tak jest ;) Trzeba wiedzieć jak się używa telefonu i przystosować go pod siebie a na końcu wyciągnąć wnioski o baterii. W tej chwili mam 52 % od 7 przy cały czas włączonym przesyle danych i snapchatcie oraz Facebook. Mój poczciwy sgs2 by miał może maks 10% jakimś cudem :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie "używać " telefonu to tak jest Trzeba wiedzieć jak się używa telefonu i przystosować go pod siebie a na końcu wyciągnąć wnioski o baterii. W tej chwili mam 52 % od 7 przy cały czas włączonym przesyle danych i snapchatcie oraz Facebook. Mój poczciwy sgs2 by miał może maks 10% jakimś cudem

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Podaj czas ekranu to pogadamy

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim sofcie macie taki czas ekranu? U mnie to 3h I mam tylko 27% bateriiSent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Zależy co robisz. Ja mam xiaomi.eu stable

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Generalnie standard, fb, Internet, telefon dzwonienie, itp.

31001c5566401fe1ecaa29fb7bb34723.jpg

3e06dc491d5d9125262c37bc2bc1101d.jpg

8f9d01ab6fd8df6ded01133822beeafb.jpg

Generalnie, nie wiem co z tym zrobić... Soft china stable 7.1.8, powinien chyba trzymać dłużej.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy się tu wymadrza że ma taką świetna baterie ale pisząc że ma tylko i wyłącznie sot super nie wiele to mówi.!!

JAK JUZ KTOS WRZYCA SWOJE STATYSTYKI (SCREENY) TO NIECH DODA JAKA DOKLADNIE MA WERSJE ROMU! A NIE ZE XIAOMI.EU I WYPADALOBY DODAC JAK UZYTKUJE TEL, CO MA WLACZONE, JAKIE MA USTAWIENIA OSZCZEDZANIA ITD. Im więcej informacji zawrze tym bardziej przydatny będzie jego wpis! Piszę drukowanymi aby przykuc Wasza uwagę.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Hawryl napisał:

No dokladnie ja tez mam zablokowany BL. Instrukcja jak wgrac jest na forum i dziala:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zaraz to jak mam zablokowany BL a wgrałem sobie ten soft MIUI7-7.1.6.0 Stable Multi Rom Root, a czy moge tym sposobem wgrać MIUI7 od MIUI Polska 6.1.21?

Czy tylko  xiaomi.eu Dev 6.1.21 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety MiuiPolska nie wgrasz bez odblokowanego BL. Ale spolszczenie do tego xiaomi.eu jest tego samego autorstwa co MiuiPolska.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Panowie każdy się tu wymadrza że ma taką świetna baterie ale pisząc że ma tylko i wyłącznie sot super nie wiele to mówi.!!

JAK JUZ KTOS WRZYCA SWOJE STATYSTYKI (SCREENY) TO NIECH DODA JAKA DOKLADNIE MA WERSJE ROMU! A NIE ZE XIAOMI.EU I WYPADALOBY DODAC JAK UZYTKUJE TEL, CO MA WLACZONE, JAKIE MA USTAWIENIA OSZCZEDZANIA ITD. Im więcej informacji zawrze tym bardziej przydatny będzie jego wpis! Piszę drukowanymi aby przykuc Wasza uwagę.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Hmmm a nie lepiej Ci po prostu samemu wgrac i potestowac rozne romy? Duzo ich nie ma jesli masz zablokowany BL. Ja osobiscie za najlepszy w tym momencie uwazam rom xiaomi.eu dev 6.1.21. Mam ustawiona siec Lte (co prawda u mnie w domu ciagle skacze z 3G na 4G) dodatkowo na wciaz wlaczone WiFi, synchronizacje danych kom, fb, tapatalka i podpiete dwie skrzynki pocztowe z synchronizacja. Przy takim ukladzie bateria trzyma ok 13-15 godzin, z tego co sprawdzalem ostatnio to wychodzi mi 5-6 godzin uzycia wyswietlacza.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawryl jak najbardziej jestem już po zmianach... Najpierw miałem niby chiński ale z polskim stable 7.0.19. Później zmieniłem na dev 6.1.21 a teraz mam równie polecany stable od XIAOMI.EU 7.1.6 i powiem szczerze że większych zmian nie widzę... Bateria słabo trzyma i kombinuje z różnymi ustawieniami.. Jak nie gram to od rana ubyło mi 25% a mam włączone dwie karty i dane kom. Zasięg nie jest najlepszy ale tragedii nie ma. Gadałem 1h i 1h sot więc to nie sa najlepsze osiagi..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzies tam wyczytalem to oryginalny chinski rom ma tylko Chinski i Angielski jezyk, cala reszta to jakies gowno romy ... Jak mialem chinskiego dev roma to telefon Chodzil chyba najlepiej. Pozniej wgralem tego xiaomi.eu stable i bateria znikala w oczach... A na koniec wrocilem do xiaomi.eu dev 6.1.21 i mam takie wyniki jak wyzej pisalem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum miui.com znalazłem temat http://en.miui.com/thread-212192-1-1.html

a tam:

1. Link Sptools e rom:
Upgrade xioami.eu_6.1.14 (Fix Battery) link:https://yadi.sk/d/Ny6N0AepnDZug
versione 6.1.21 : https://mega.nz/#!vNxUwKCa!25oCnLtSSzXHTTZ0iQuSx3NSKHHBBb7zfsVOYlVksXI tnks to @loxar
version 6.1.29: dev with root

Czy ktoś kto ma problem z baterią próbował tego xioami.eu_6.1.14 (Fix Battery) ? Pomogło coś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
13 godzin temu, Smigoll napisał:

@e-34

Co to za motyw?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

zwykły domyślny, jedynie co to tło zmienione i ikony z motywu Nuevo który jest super motywem jak dla mnie, jedynie co ma wadę to powiadomienia nie działają na ekranie blokady. Co prawda nie sprawdzałem na MIUIPolska.

Screenshot_2016-03-01-10-01-05_com.miui.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...