Skocz do zawartości

xiaomi4you.pl - Opinie


Smigoll

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, makovic napisał:

A dlaczego nie skorzystasz z czegoś sprawdzonego?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Pewnie z tego samego powodu, co ja byłem zainteresowany oferta tego sklepu (na Allegro).

1) bo piszą że wysyłka z Polski 2) bo są firmą która wystawia faktury VAT

 

PS. poza tym "sprawdzeni" nie mają RN3 na stanie od ręki, więc pewnie jest to kolejny powód

Wiem, bo sam szukam RN3 32GB wszędzie dosłownie, bo mi zależy od ręki, a nie na czekaniu 3 tygodnie i obskoczyłem wszystkie dostępne aukcje i sklepy i oczywiście nikt nie ma, mimo że aukcje wystawione i "czas realizacji" 2-3 dni... 

Edytowane przez raven66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hhunter22 napisał:

@raven66  królik też wystawia fv, nie będzie miał taniej? może zadaj pytanie co chcesz kupić i gdzie najtaniej znajdziesz z fv,. może tak szybciej będzie można Ci pomóc :) 

Królik czyli xiaomi.com.pl czyli TV_SAT?

Nie, dziękuję, postoję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do niego nic nie mam - ja u niego zamawiałem rmn2 - wszystko bez problemu z fv w 2dni. ma nip regon i siedzibę. nie jest nonam'ową strona w sieci. już raz widziałem taką stronkę firmy z Katowic, nip, regon, adres i numer telefonu który odbierał miły głos kobiecy, na stronie telefony w cenach ok 100-150zł taniej niż najtańszy nowy na alle, tylko po sprawdzeniu adresu na mapach okazało sie ze to jakieś sady na przedmieściach katowic, jak zapytałem o to dzwoniąc pani sie rozłączyła, następnym razem dzwoniłem już z  drugiego numeru ( w celu kolejnych weryfikacji) i powiedziałem ze kupie dwa ale odbiór osobisty - ta sama reakcja. po około miesiącu może dwóch zniknęła z www. ile działała, ilu się dało nabrać i czy zmienił się tylko adres www - nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie polacam tego sklepu, ludzie, którzy go prowadzą są załośnie niekompetentni. 
Kontaktowałem się z nimi telefonicznie i mówili, że produkt, który chcę kupić jest u nich dostępny. 
Gdy następnego dnia przyjechałem do nich po odbiór produktu, stwierdzili, że nie jest on na sprzedaż, gdyż, cytuję, "to ostatni produkt tego rodzaju, który, mamy, więc nie będziemy mogli pokazać naszych produktów np. dziennikarzom". 
Gdy następny raz przyjechałem, kiedy poinformowano mnie, że produkt już mają, okazało się to znów kłamstwem. 
Ten sklep prowadzą debile, albo ludzie, którzy nie wiedzą co to jest jakość obsługi. 
Nie polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wierzę.... Xiaomi4you.pl sprzedaje Mi4 w wersji 2/16GB za- uwaga- 1261 zł. Swoją ceną przebili nawet morele.net (1010 zł).... Za takie pieniądze już Mi5 można mieć... Ciekawe skąd ludzie w tych firmach biorą takie ceny i czy poważnie liczą że znajdą klienta na towar w takiej cenie kiedy w innym sklepie można dołożyć stówkę i miast jednego kupić dwa Mi4 haha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tylko że nikt tego nie potwierdził.

Ja potwierdzam. Bez wcześniejszej zapowiedzi byłam i "macałam" Mi5. Pan bardzo miły, biuro ładne, recepcja, wystawka w gablocie i klient z problemem technicznym załatwiany na miejscu od ręki na moich oczach. Mnie kupili... tylko ceny trochę kosmos. Ale coś za coś. Właśnie się waham czy u nich czy w sklepxiaomi.pl, jednak 300 PLN robi różnicę.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 16.12.2015 o 23:06, Smigoll napisał:

Witam ponownie!

Tym razem pytam o ten sklep jak w temacie, czy miał ktoś z nim styczność?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

No wlasnie. I ja chcialbym zakupic w tym sklepie telefon. Prosze o informacje dotyczace zwlaszcza gwarancji bo na stronie sklepu nie ma podanej informacji o czasie jej trwania.

Dnia 17.12.2015 o 10:21, hhunter22 napisał:

dokładnie. musiałby ktoś z wawy się przy okazji przejść :) bo to ze jest adres nic nie daje. róznie dobrze w tym miejscu moze być dom pogrzebowy :) albo nic.

Przejadę sie tam w tym tygodniu to sprawdze co i jak i napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem świeżo po zakupie Mi5. Wszystko gra, warto było dołożyć trochę za cenę komfortu, że w firmie zawsze ktoś jest, odbiera telefon za każdym razem niezwłocznie. Telefon na pewno oryginalny. Obsługa pomocna i sympatyczna. Szybko wgrano polskie oprogramowanie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi Note 4 3/64gb w tym sklepie.

Ktoś ma jakieś nowsze wieści na temat wysyłki, kontaktu, gwarancji itd.?

Ktoś był w tym sklepie stacjonarnym w Warszawie, czy nic tam nie ma?

Z góry dzięki za wszelkie informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sklep okropny, kupiłem u nich Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3/32GB, wszystko fajnie, od razu zadzwonili, że nie ma tego koloru, którego zamówiłem, spoko, wybrałem inny to fajne, spodobał mi się szybki kontakt... ale później to porażka, telefon przyszedł do mnie z uszkodzonym dotykiem:

oddałem, czekałem 2 tygodnie, powiedzieli mi na początku że coś z ekranem, że zaraz zrobią, po 4 dniach dzwonią do mnie i dowiedziałem się, że "rozkręciłem telefon bo jest zdarta plomba gwarancyjna" i że to wina baterii i nagle, że naprawa będzie kosztować 300zł (znalazłem oryginalną baterię za 70zł), napisałem do nich o prawach konsumenta i następnego dnia Pan zaoferował mi naprawę telefonu oraz szkło hartowane. To nie koniec, kiedy telefon do mnie dotarł, okazało się, że jest uszkodzony głośnik słuchawki oraz podświetlenie klawiszy i zaś musiałem odsyłać na gwarancję i czekanie... wszystko zajęło ok 4 tygodni... matryca posiada 3 bad pixele ale ze względu na to, że potrzebuję telefonu i nie chcę się z nimi użerać zostawiam to w spokoju. Radzę omijać sklep dalekim łukiem. Nie polecam.

Edytowane przez nekruswib
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Ktoś ma jakieś doświadczenia z serwisem Xiaomi4you? Mam zbitą szybkę w swoim RN3 pro Kate i jest to jedyny serwis który odpisał mi że posiada takie wyświetlacze na wymianę. Koszt 399zł. Na pytanie skąd mają dostawcę ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć serwisu, który naprawia te LCD otrzymałem odpowiedź:

"Witam,

tak jesteśmy Xiaomi Poland, mamy podzespoły bezpośrednio od producenta.

Zapraszamy na wizytę w naszym punkcie.

Adres w stopce.

Pozdrawiam,

Różycki Piotr"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawce maja z chin i nie sa jedyni na tym swiecie. Jest SBE, jest MiCenter i kilka innych serwisow zajmujacych sie tez serwisem Xiaomi.

Nie sa Xiaomi Poland bo z Xiaomi to maja tylko wspolna nazwe.

Tutaj polecam zapytac sie tutaj kto moglby przeserwisowac tego fona wraz z wlasna czescia(sprowadzic z AE) lub ich czescia:

Cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MiCenter nie naprawiają tego modelu ze względu na brak dostępności na rynku tego lcd. Owszem wymieniają jeśli dam swoją część ale i tak stwierdzili, że nie wymienią bo trzeba wymienić ramkę, której nie dostane wraz z lcd do tej wersji. Ale dzięki za linka, popytam tam.

Edytowane przez Remik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zamawialam u nich redmi 4 pro oraz szkło hartowane. Telefon przyszedł bardzo szybko jednak bez szkła. Po pierwszym telefonie obiecano mi wysyłkę, gdy po tygodniu nie doszło po kolejnym telefonie obiecano wysyłkę tego samego dnia. Dzisiaj po kolejnym tygodniu dowiedziałam się, że nie ma możliwości żeby go nie wysłali i w sumie to wyszło na to, że ja albo chce ich naciągnąć na szkło za 20 zł albo jestem niedorozwinięta i nie umiem znaleźć szkła w pudełku. Pan zapewnia mnie, że chce pokojowo załatwić sprawę, szkło wg niego wysłali i tyle. Na tym sprawa się kończy. Ja szkła nie dostalam, oni twierdzą że zaznaczają w systemie, że coś wysłali gdy spakują to do paczki więc błąd nie mógł się wkraść.

  Niby telefon został szybko wysłany ale przez tą sprawę ze szkłem duży niesmak pozostaje. Traktowanie klienta baaaardzo słabe. Duży minus za to. Chyba lepiej wybrać inny sklep i nie musieć się użerać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...