Skocz do zawartości

Etui


Trixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
A czy ktoś ma opinię na temat tego etui? 100% Original AIXUAN Xiaomi Redmi Note 3 Quicksand Case High Quality Frosted Shield Matte Cover For Hongmi Note 3

http://s.aliexpress.com/M7fYna6R

(from AliExpress Android)

 

 

Ja mam zamówione, na dniach powinien być bo już miesiąc czekam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Case-Original-IMAK-Soft-TPU-Back-Cover-For-Xiaomi-Redmi-Note-3/32547212050.html?spm=2114.30010308.3.231.HmirBk&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10037_10017_10032_10040,searchweb201603_7&btsid=6d772af7-b2ab-4478-9078-5a8b4988a8c3

 

Co myślicie o tym etui?

 

Ipaky widziałem na youtube i moim zdaniem sporo powiększa, a chciałbym etui które w miarę chroni, a jednocześnie minimalnie powiększa sumaryczny rozmiar tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Chciałem zakupić sobie etui do mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Przejrzałem ten temat no kilka wniosków wyciągnałem jednak chciałbym poznać opinie.

Zależy mi trochę na czasie i chciałbym zakupić etui oraz szkło hartowane z alledrogo..

Mianowicie chciałem zamówić to: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-black-glossy-etui-9h-szklo-i6122201903.html

Co sądzicie? Może lepiej oddzielnie dokupić szkło?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema zamierzam zakupic etui + szkło do mojego RM Note3. Natknąłem się na allegro na ów dzieło. http://allegro.pl/etui-ipaky-hybrid-xiaomi-redmi-note-3-szklo-9h-i6162639053.html Na sklepach typu xiaomi.com czy cos znalazłem za tą samą cenę ale bez szkła. Czy to jest oryginał czy może podróbka? Czy to etui sprawdza się dobrze? Jak z jego wykonaniem. Jakie jeszcze inne etui polecacie? 

Edytowane przez Kruszyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

Ostatnio zakupiłem ten telefon w x-kom (Redmi Note 3) i muszę przyznać, że mam problem z doborem case'a. Ipaky, który zamówiłem jest trochę za ciasny, odstaje i zakrywa gniazdo ładowania. Na aliexpres jest spora ilość etui ale w opisach są informacje, że nie pasuje do wersji International i obawiam się że mogą jednak nie pasować. Czy ktoś orientuje się w tym temacie czy faktycznie wersja, która trafiła do oficjalnej polskiej dystrybucji może mieć inne wymiary ? Z góry dziękuję ;)

Edytowane przez mir3llo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2016 o 12:34, mir3llo napisał:

Witam,

Ostatnio zakupiłem ten telefon w x-kom (Redmi Note 3) i muszę przyznać, że mam problem z doborem case'a. Ipaky, który zamówiłem jest trochę za ciasny, odstaje i zakrywa gniazdo ładowania. Na aliexpres jest spora ilość etui ale w opisach są informacje, że nie pasuje do wersji International i obawiam się że mogą jednak nie pasować. Czy ktoś orientuje się w tym temacie czy faktycznie wersja, która trafiła do oficjalnej polskiej dystrybucji może mieć inne wymiary ? Z góry dziękuję ;)

Tak. W polskiej dystrybucji dostępny jest model o nazwie kodowej "Kate", podczas gdy w Chinach dostępny jest model "Kenzo". Ten ostatni jest minimalnie mniejszy, stąd niedopasowanie etui.

Dnia 9.08.2016 o 12:09, NieznajomySeba napisał:

Witam.

Chciałem zakupić sobie etui do mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Przejrzałem ten temat no kilka wniosków wyciągnałem jednak chciałbym poznać opinie.

Zależy mi trochę na czasie i chciałbym zakupić etui oraz szkło hartowane z alledrogo..

Mianowicie chciałem zamówić to: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-black-glossy-etui-9h-szklo-i6122201903.html

Co sądzicie? Może lepiej oddzielnie dokupić szkło?

Pozdro.

To zależy od tego, jaką kwotą dysponujesz. Osobiście polecam szkła Mocolo. Są świetne i przy tym niedrogie. Koszt to jednak okolice 25 - 28 PLN z wysyłką (z Allegro). W podanej przez Ciebie aukcji jest już komplet - etui i szkło. To ostatnie pewnie jest "no name", zresztą jak samo etui. Wysokiej jakości ani jednego, ani drugiego, nikt Ci nie zagwarantuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli ktoś reflektowałby to mam nowiusieńki, zbędny cover case do Kenzo. Niestety na moją "Kaśkę" jest ciut za mały, a żona nie chce takiego do swojego Kenzo. Zamawiając nie wiedziałem jeszcze, że są różnice w wielkości. Jakby co to priv.



Tak z ciekawości bo nie zrozumiałem.. Na jaki telefon chciałeś to etui nałożyć?


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie są, RMN3Pro SE jest 2,5mm dłuższy od zwykłego RMN3Pro

Pisane z RN3P SE



To zwracam honor i nie było rozmowy
Ciężko będzie Ci znaleźć dobrego case. Tak apropo to mam swojego który idealnie pasuje (ramka, otwory i wgl) a w środku pisze Redmi Note 2

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odstające i luźne przyciski w ipaky do redmi 3s mogą być spowodowane pozostałościami po wtryskarce. Na prawy boku pod przyciskami na plastikowej części może być taki "cycek", który powoduje, że guma źle dolega do plastiku. Wystarczy go nożykiem delikatnie uciąć lub spiłować. U mnie pomogło, ale o producencie to na pewno dobrze nie świadczy...

edit: przy okazji polecam zrobić to samo z 2 pozostałymi "cyckami" z drugiej strony

Edytowane przez kipi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Veriael napisał:

Tak polecacie to Axuian, ale czy to nie jest czasem to samo etui? KLIK! Pomijając brak loga (co zresztą wygląda o niebo lepiej) i dwukrotnie niższą cenę, to chyba wyszło z tej samej fabryki...

Wygląda tak samo, ale czy jest z tego samego materiału to trudno stwierdzić.

Używam Aixuan od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...