Skocz do zawartości

Etui


Trixo

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że ten z kropkami jest oryginałem. Na bocznej krawędzi, tej z przyciskami, widać wklęsłe logo ipaky. Na tym drugim nie mogę się go nigdzie dopatrzyć. Do tego ten w skośne wzorki wygląda bardziej plastikowo i na większości aukcji można go kupić taniej, niż ten w kropki. 
Taki moje przemyślenia.

Zamówiłem ten z kropeczkami w dwóch kolorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Ipaki może i ładnie wyglądają ale zapewniają zerową ochronę ekranu.

I tutaj główna zaleta pokrowca z klapką.

Ja uważam, że najważniejsze jest chronić ekran przed porysowaniem.

Obudowa może być cała podrapana/porysowana i nie będzie to tak irytujące jak nawet najmniejsza rysa na ekranie.

A do szkieł lub foli nie mam przekonania.

http://www.aliexpress.com/store/product/New-Arrival-For-xiaomi-redmi-note-3-Original-High-Quality-Classical-Ultra-Thin-3D-Logo-Flip/1896061_32576568209.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wcześniejsze telefony to raczej rysowałem przy wyjmowaniu z kieszeni albo dla tego, że czasami na szybko zdarzało mi się schować telefon do kieszeni bez sprawdzenia co tam jeszcze w niej mam.

A przed tego typu uszkodzeniami odstająca "warga" gumowego pokrowca nie uchroni.

Ale każdy kupuje sobie to co mu bardziej pasuje i nie ma większego sensu dyskutować, które rodzajów pokrowców są "lepsze" bo różnie się sprawdzają w różnych sytuacjach i zawsze jest coś za coś.

Np. to że taniej wychodzi kupić flip covera niż osobno kupować Ipaka + szkło hartowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W koncu zrobilem pierwszy zakup na Ali, zamowilem takie szkło i etui tak jak chyba wiekszosc osob w tym watku.Zobaczymy czy dojdzie i kiedy dojdzie.

Mialem jako gratis od sprzedawcy w PL jakies silikonowe przezroczyste etui ale zapewe daje tyle ochrony moze niewiele wiecej niz zalozona na tel prezerwatywa.Folie tez dostalem nawet 2 ale folii juz od dawna nie uzywam - tylko szklo.Mam nadzieje ze to szklo zamowione przeze mnie bedzie choć troche podobne do tych co juz mialem na tel.

Szkło

Etui ipaky

zastanawialem sie jeszcze na tym ETUI ale to moze jak sie przekonam do Ali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domal83 - no i zobacz jakie są ceny w PL... Na Allegro szkło+IPaky za 5 dyszek + przesyłka. Ja z Ali zamówiłem za:

1. IPaky - 17.60 PLN, wysyłka free

2. Szkło, też niby 9H z brzegami 2,5d, itp. - 10 PLN, wysyłka free. Aż sobie wziąłem dwa :)

 

Wiem, że terminy, itp, ale mnie akurat nie nagliło, bo miałem tymczasowe etui silikonowe i folię, ale kurde, ten sam towar przesyłany na tysiące kilometrów jest dwukrotnie tańszy niż w PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Ipaki może i ładnie wyglądają ale zapewniają zerową ochronę ekranu.

I tutaj główna zaleta pokrowca z klapką.

Ja uważam, że najważniejsze jest chronić ekran przed porysowaniem.

Obudowa może być cała podrapana/porysowana i nie będzie to tak irytujące jak nawet najmniejsza rysa na ekranie.

A do szkieł lub foli nie mam przekonania.

http://www.aliexpress.com/store/product/New-Arrival-For-xiaomi-redmi-note-3-Original-High-Quality-Classical-Ultra-Thin-3D-Logo-Flip/1896061_32576568209.html

A dla czego tak bardzo masz wstręt do szkła lub folii? Szkło jest bardzo przydatne i jeśli się dobrze założy nawet go nie widać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa z tym ipaky w dniu dzisiejszym została mi tylko guma od niego bo ramkę szlak trafił popękał przy zwykłym noszeniu w kieszeni.

Przy zwykłym noszeniu? Jeszcze do mnie nie dotarł, ale chyba az tak tandetny nie jest jak patrząc na zdjęcia

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 15.12.2015o18:40, zehell napisał:

Zamówiłem ten środkowy ładny ale strasznie się palcuje obudowa teraz kupiłem taka cienka gumę elastyczną chyba najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na czasie, bo etui kupione razem z telefonem było fatalne, to zamówiłem tego polecanego ipaky przez allegro. Wyszło 30 z przesyłką. Całkiem fajnie to wygląda, nie szpeci telefonu, ale czy u was też jest tak, że plastiki po bokach mają luzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na czasie, bo etui kupione razem z telefonem było fatalne, to zamówiłem tego polecanego ipaky przez allegro. Wyszło 30 z przesyłką. Całkiem fajnie to wygląda, nie szpeci telefonu, ale czy u was też jest tak, że plastiki po bokach mają luzy?

Niestety tak, dodatkowo przyciski latają. Na razie noszę bez etui ale z 3mk 3d w wersji matowej

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na czasie, bo etui kupione razem z telefonem było fatalne, to zamówiłem tego polecanego ipaky przez allegro. Wyszło 30 z przesyłką. Całkiem fajnie to wygląda, nie szpeci telefonu, ale czy u was też jest tak, że plastiki po bokach mają luzy?

Mi tez latają, aż się boję że kiedyś jak będę zdejmować to się cos złamie

Tapnięte z Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...