Skocz do zawartości

Recenzja MiPad 2


Armani

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania. Chciałem sobie go sprawić na święta ale zasadniczo mam dwa pytania - czy on ma wersje PL interfejsu i czy miui jest na nim aktualizowane ? (na globalu nie widać, wersji na mipada 2 - wiem, że bootloader zblokowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam zamówionego w gearsbest srebrnego wariant 16gb - jak tylko dojdzie to zrobie mini-recenzje (pewnie gdzies w lutym bo skubance dopiero pre-ordery zbieraja). Mam nadzieje, ze do tego czasu bootloader bedzie odblokowany :) Z tanszych urzadzen ostatnio zamawialem CHU(W)I HI8 a MI Padzik to jednak klasa wyzej i nowsza generacja intela wiec mysle, ze bedzie ok. Co do biadolenia na pojemnosc proponuje sobie nasa zamontowac i jezeli ma sie necik to ma sie tez dostep do  wszystkich swoich plikow zdalnie. Jezeli chodzi o windowsa 10 na tablecie to na moje to jakas pomylka - niby fajnie bo ma sie praktycznie to samo co na pc poniewaz architektura x86 - ale praktyczne zastosowanie tego zakrawa o masochizm - szybciej wyjac  laptopa i cos na nim ogarnac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, mogli dać to slot card, tak bym miał go zamówionego. a tak 16 gb to tak naprawdę będzie z 12 gb użytkowej - troszkę mało. Wersja 64gb powyżej 1k zł więc lepiej coś chyba w polsce kupić. Ale widzę że bateria petarda. Jak myslicie nadaje się to do filmów? Bo ekran 4:3

Edytowane przez szatano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiPad 2 16GB jest w drodze. Recenzja wkrótce na http://www.tablety.pl/ :)

Jeśli ktoś ma jakieś szczegółowe pytania, może wpisać je tutaj:

http://www.tablety.pl/android/xiaomi-mi-pad-2-mamy-go-i-czekamy-na-wasze-pytania/

Zawsze staram się uwzględnić je i sugestie w artykułach. :)

Edytowane przez mrosi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiPad 2 16GB jest w drodze. Recenzja wkrótce na http://www.tablety.pl/ :)

Jeśli ktoś ma jakieś szczegółowe pytania, może wpisać je tutaj:

http://www.tablety.pl/android/xiaomi-mi-pad-2-mamy-go-i-czekamy-na-wasze-pytania/

Zawsze staram się uwzględnić je i sugestie w artykułach.

Ciekawa strona. Pierwszy raz na nią trafiłem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ją mogę krótko zrecenzować. Warto. Myślałem że ta przekątną słabo się spisze. Jedyny minus to że dostałem go z strasznym syfem a nie miui. Wykonanie rewelacja. Dość ciężki ale bardzo wąski. Chyba dokupić trzeba etui bo aż za chudy. Jakby ktoś miał pytania zapraszam.

Wysłane z mojego MI PAD 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moglbys napisać trochę więcej wrażeń z użytkowania

Ogólnie spoko. Bardzo dobrze wykonany. Jak ktoś go widzi to nie wierzy że to chinol. Solidny cienki ciężki. Chodzi dobrze. Aczkolwiek lubi się zlagować. Myślę że to wina softu i liczę że dość szybko wyjdzie miui polska. Obraz bdb dźwięk bdb. Oglądam filmy hd z nas'a jest ok. Nic nie klatkuje. Fajna ta przekątna do przeglądania www i czytania. Gdyby dolar spadł trochę z ceny byłoby rewelacyjnie. Bateria trzyma dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na dobry początek pierwszego posta:

Dzień dobry!
 

Do mnie również niedawno dotarł urodziwy sprzęcik. Udało mi się z kumplem nakręcić unboxing, który możecie obejrzeć pod linkiem. Pełną recenzję chcę napisać już niedługo, ale już mogę spokojnie powiedzieć, że tablet jest świetnie wykonany, ale czasem się no... zawiesza. Jak macie pytania - piszcie! :D
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem upa stabla. Jak na razie działa bez jednego lagu. Wszystko płynnie. Bateria wczoraj sot - włączony film z nas 60% ekran plus jakiś synchro z 3poczt i reszta śmieci w tyle 6h20min (te 6h to filmy reszta przeglądanie neta z czego tab nie był ładowany koło 3 dni więc coś też poszło w trybie stand by) i bateria 6%. Postaram się następnym razem nie zapomnieć o skrinie :) ale jak to widzę znowu u xiaomi bateria po kilkunastu dniach dopiero zaczyna poprawnie trzymać. Podobnie było na telefonach. Myślę że jak będzie miui pl to się jeszcze poprawi.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć teraz nie będzie aktualizacji dla telefonów (jakieś święta czy coś tam mają w czajna - gdzieś takie cuś na forum kątem oka wdziałem ) i ma być przygotowany miuipl dla redmi 3 i mipad2 - co mnie bardzo cieszy :D aczkolwiek po ostatnim update stable system dział dobrze, załapałem zwiechę na chromie przeglądając cda (przy właczeniu filmiku an fulskrin) musiałem resetnać taba. a tak jest znaczna poprawa, co chyba świadczy o tym ze trzeba jeszcze troszke ulepszyć miui i bedzie cykać cacy. pewnie na miui pl to sie zmieni i czas baterii też sie polepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem swojego z gearbest

Na plus sklepu:

-  soft stable 7.0.8 z polskim jezykiem i rootem - pokasowane chińskie apki - przeinstalowany google play - bonusowy chinczyk w aparacie

Jakościowo tablet tyłek urywa :) fajnie spasowany, w ręce leży no i ekranik na plus :)

P.S.

Proponuje zrzute na flache dla Acida co by miał lepsze chęci do portowania romu ;)

 

IMG_20160201_175720.jpg

Edytowane przez xyzdio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem swojego z gearbest

Na plus sklepu:

-  soft stable 7.0.8 z polskim jezykiem i rootem - pokasowane chińskie apki - przeinstalowany google play - bonusowy chinczyk w aparacie

Jakościowo tablet tyłek urywa  fajnie spasowany, w ręce leży no i ekranik na plus

P.S.

Proponuje zrzute na flache dla Acida co by miał lepsze chęci do portowania romu

 

IMG_20160201_175720.thumb.jpg.5c1bbce458e202ea144cb3efd5dc79a0.jpg

Dobry chinol :) wrzuć go na FB tak dla beki :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...