Skocz do zawartości

Czy siada mi psycha?


KANAR

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie po co ja kupiłem ten telefon, codziennie siedzę i przeglądam te same tematy w których nic się nie zmienia i tylko tracę czas mimo że wszystko mi działa a bateria trzyma długo, ale nie mogę się od tego oderwać, cały czas trzymam rn2 w ręku, nawet jak gotuję. Zona jeszcze się nie zorientowała.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem gadzetoholikiem... Jak nie sprawdzę diod w opasce co 5min szlag mnie trafia, w między czasie obserwuje na moim rn co dzieje się w pokoju dziecka na kamerze small ants, jak młody przesadza mikeyem robię szybko skrin albo dodatkowo nagrywa jeszcze to Yi żeby udowodnić żonie że te wszystkie gadżety są warte każdej ceny... Kurde w dodatku mogę oznajmić że przytyłem, ale dzięki mifit i wadze scale mogłem to zobaczyć. Dobrze że choć powietrze czyste dzięki filtrowi i woda. A wieczorkiem tv i aplikacje z miboxa.

Wesołych Świąt!!!!

 

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem gadzetoholikiem... Jak nie sprawdzę diod w opasce co 5min szlag mnie trafia, w między czasie obserwuje na moim rn co dzieje się w pokoju dziecka na kamerze small ants, jak młody przesadza mikeyem robię szybko skrin albo dodatkowo nagrywa jeszcze to Yi żeby udowodnić żonie że te wszystkie gadżety są warte każdej ceny... Kurde w dodatku mogę oznajmić że przytyłem, ale dzięki mifit i wadze scale mogłem to zobaczyć. Dobrze że choć powietrze czyste dzięki filtrowi i woda. A wieczorkiem tv i aplikacje z miboxa.

Wesołych Świąt!!!!

 

F..k :) totalna dewiacja :) żona jak rozumiem podziela pasję :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to był taki żart. Pociągnąłem temat poprzednika :) nie zmienia to faktu że kilka z tych gadżetów mam i są świetne. Fakt telefon często gości w ręku jednak reszta już nie tak bardzo. Żona sama zagląda w dzień co robimy z młodym przez kamerkę z telefonu. Ja mam to szczęście że pracuje w domu :)

Wesołych Świąt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2015 at 23:58, KANAR napisał:

(...)nawet jak gotuję.(...)

Kolega też gotował z telefonem, jakiś tam przepis na necie wygrzebał i położył telefon na okapie, takim teleskopowym, żeby mu się dobrze czytało wszystkie kroki przyrządzania potrawy. Po wszystkim odruchowo zamknął okap, telefon wylądował w garnku z gorącym gulaszem. Xperia Z, przetrwała, działa do dzisiaj :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...