Skocz do zawartości

Klawiatury


Jochny16

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od Twoich umiejętności :P Mechanik ma to do siebie, że nie dociskasz klawisza do końca (nie Brown przynajmniej), jeżeli chcesz mieć uniwersalną klawę (pisanie/gry etc) to polecam Brown, najcichsze są Red, a najgłośniejsze Blue (masz jeszcze Black/Green, ale one różnią się siłą nacisku). Brown ma tą fajną zaletę, że czujesz kiedy klawisz "trybi", masz uczucie takiego "ziarenka piasku" przy pisaniu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jochny16 napisał:

A mi na niebieskich właśnie zależy 

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Bierz Tesoro Excalibur :) Też miałem ten problem. Kailh Brown. Płaciłem jakieś ~350zł. Jest ciut cichsza od CM Storm. Co do podświetlenia w CM Storm, to w Polsce dostępne jest tylko czerwone z tego co wiem. Kuzynka szukała białego i nie dorwała :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jochny16 napisał:

Tylko podobno przełączniki Kailh są gorsze od mx'ów

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Gorsze? Nah... Nie ma na to dowodów. Mówi się, że "gorsze" bo produkcji Chiny, a nie Niemcy. Wielu ludzi nadal żyje w przekonaniu, że "China" znaczy szajs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mojego Corsaira to bardzo dobrze. Kupiłem ją dwa lata temu jako używana za 200zł, lekkie czyszczenie i wygląda jak nowa do teraz. Żadnych wytarć na klawiszach czy czegokolwiek. Szczerze mówiąc, to dziwiłem się wtedy, że przyjdzie mi działająca klawiatura za taką kwotę (w sklepach +500zł). Nawet oryginalną podkładkę pod nadgarstek dostałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od pół roku Corsair K65. MX Red. Choć nie ma podświetlenia, to najlepsza klawiatura jaką dotąd miałem. A miałem ich sporo, włączywszy topowe modele Microsoft, Logitech czy Razer, a nawet A4Tech. Corsair robi świetną robotę. Mogę z czystym sumieniem polecić, tym bardziej, że mam do zestawu myszkę Corsair M65 Sniper Edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja posiadam Ozone Strike Battle na przełącznikach Cherry MX Brown i kultura pracy tej klawiatury stoi na wysokim poziomie. Po przesiadce z membranowej klawiatury jest o wiele bardziej twardo i głośniej, ale przyjemniej. Odczuwa się kiedy komputer faktycznie zareaguje na naciśnięcie przycisku, tzn. przy jak niskim naciśnięciu klawisza. Polecam serdecznie graczom.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...