Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 3GB/32GB za 199$


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Gdyby ktoś z Was szukał Redmi Note 3 w wersji 3GB/32GB to zapraszam do skorzystania z oferty! 199$ w przedsprzedaży jeszcze przez niecałe dwa dni.

 

Wszystkie produkty w obniżonych cenach możecie znaleźć w Centrum Marki Xiaomi na Geekbuying.com.

RP9Yx5q.jpg

Centrum marki Xiaomi na Geekbuying.com

____________

Potrzebne wsparcie? Śmiało pisz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kliknąłem na tym "dzikbuingu"  z Twojego link-u :-) Dodam, że to moje pierwsze urządzenie MI i pierwszy zakup za granicą. Wybrałem opcję DHL. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów. Nie mogę się już doczekać przesyłki! :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wili napisał:

Witam.

Kliknąłem na tym "dzikbuingu"  z Twojego link-u :-) Dodam, że to moje pierwsze urządzenie MI i pierwszy zakup za granicą. Wybrałem opcję DHL. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów. Nie mogę się już doczekać przesyłki! :->

o kurde, ale mi przyjemnie teraz :D koniecznie daj znać potem, jak przebiegła realizacja.

Zauważcie proszę, że nie zarabiam na sprzedaży, nie umieszczam reflinków. :) kolejne okazje już w drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Potrzebne wsparcie? Śmiało pisz! :)"

Potrzebuję wsparcia. :-) Na pewnym etapie zamówienia dotyczącym przesyłki była opcja do zaznaczenia, w której była mowa (nie wiem czy dokładnie przytoczę ze szczegółami) "Jeśli nie chcesz by przesyłka była zapakowana w oznaczone opakowanie i oklejona taśmami firmowymi zaznacz tą opcję (...)" Była tam mowa chyba o nie zdradzaniu nadawcy i o GIFCIE. Ponieważ jestem zielony i nie dokształciłem się na forum przed zakupem nie zaznaczyłem tej opcji. Teraz wiem, że prawdopodobnie zwiększa ona szanse w Celnym na "prześlizgnięcie" się przesyłki.

Czy Kolega może w jakikolwiek sposób pomóc mi zmienić te warunki dostawy na taką właśnie wysyłkę? Z góry dziękuję za ewentualną pomoc. W razie czego mogę przesłać oczywiście mój order number. Czy też pisać samemu łamaną angielszczyzną na support?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wili napisał:

"Potrzebne wsparcie? Śmiało pisz! :)"

Potrzebuję wsparcia. :-) Na pewnym etapie zamówienia dotyczącym przesyłki była opcja do zaznaczenia, w której była mowa (nie wiem czy dokładnie przytoczę ze szczegółami) "Jeśli nie chcesz by przesyłka była zapakowana w oznaczone opakowanie i oklejona taśmami firmowymi zaznacz tą opcję (...)" Była tam mowa chyba o nie zdradzaniu nadawcy i o GIFCIE. Ponieważ jestem zielony i nie dokształciłem się na forum przed zakupem nie zaznaczyłem tej opcji. Teraz wiem, że prawdopodobnie zwiększa ona szanse w Celnym na "prześlizgnięcie" się przesyłki.

Czy Kolega może w jakikolwiek sposób pomóc mi zmienić te warunki dostawy na taką właśnie wysyłkę? Z góry dziękuję za ewentualną pomoc. W razie czego mogę przesłać oczywiście mój order number. Czy też pisać samemu łamaną angielszczyzną na support?

Podeślij numer zamówienia, jeśli jeszcze nie wyszło to może udać się coś zrobić. Niemniej jednak 90% paczek z Chin opisanych jest jako GIFT, więc pomyśl o uśmiechach celników na widok tak hojnych, skośnych braci... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło, bo to preorder był. Wysyłka po 18-tym.

Poniżej cytat z ich regulaminu. Gdybym tylko przeczytał coś wcześniej na forum, to na pewno zaznaczyłbym tą opcję specjalnego pakowania bez taśm firmowych itp. Ale tak jak mówisz, módlmy się, żeby paczka nie trafiła na celniczkę w menopauzie. ;-) A nr idzie na priv. Z góry dzięki.

"Please note that the order amount at GeekBuying.com you pay is not including taxes, VAT or other charge of import goods. All import taxes / duties are the buyer's responsibility. GeekBuying.com will accept no responsibility for customs costs incurred.

Please let us know if you have any special packing or labeling instructions when placing your order."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym "dzikibaing" nadał przesyłkę i podesłał mi numer listu. :-) Czekam z niecierpliwością.

A co do opcji "dropshipping", to w opcjach konta, w historii zamówień obok statusu jest opcja "shipping". U mnie widniała przy niej opcja "standard".

Mimo tego, że nie zaznaczyłem tej opcji, to mam nadzieję, że mali żółci bracia wiedzą jak spakować. Pewnie robią to w miarę często. Dam znać jak już przesyłka dojdzie jak była zapakowana itp. Żeby tylko celniczka nie miała okresu. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w dniu dzisiejszym SMS od DHL z informacją, że doręczenie mojej przesyłki planowane jest 12 stycznia i muszę wybrać sposób doręczenia pod przesłanym linkiem. Po kliknięciu na link moim oczom ukazała się informacja:

"Niektóre opcje są niedostępne ze względu na potencjalnie ciążący na Tobie obowiązek opłacenia cła i/lub podatku VAT z jej tytułu. Jeżeli ciąży na Tobie obowiązek opłacenia cła i/lub podatku VAT otrzymają Państwo powiadomienie o należnej kwocie. Aby uniknąć opóźnienia w dostawie prosimy niezwłocznie wpłacić należną kwotę. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Obsługą Klienta pod nr tel. 426 345 100. "

oraz kilka opcji, m.in. o możliwości zmiany terminu dostawy, odbiorze osobistym, a nawet możliwości przechowania paczki na okres wakacji. Nie zmieniłem nic, gdyż ten 12 stycznia był najwcześniejszą datą możliwą do wybrania. Nie ma co świadomie opóźniać dostawy długo wyczekiwanej paczuszki. :-)

Chwilę temu zadzwoniła do mnie przemiła kobieta z DHL i anielskim głosem zapytała co jest w paczce. Odpowiedziałem półpytająco: "Yyyyyy... telefon?", po czym Pani odpowiedziała: "Dobrze. W takim razie jutro będzie dostawa, a ja daję paczuszkę na celną".

Czy to znaczy, że upiecze mi się VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega Wili wybrał przesyłkę kurierską. Z tego co wyczytałem w internecie w takim przypadku zawsze się płaci VAT. Dlatego wybrałem registered airmail, ale jeśli przyjdzie zapłacić VAT to płakał nie będę. Oferta i tak była atrakcyjna, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę obecny kurs dolara.
Szkoda tylko, że już po fakcie przyszła informacja ze sklepu, że pojawiła się opcja serwisu w Madrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano otrzymałem od DHL SMS z informacją, że przyspieszają dostawę planowaną na 12.01 i otrzymam przesyłkę dziś.

No i jest!

Opakowanie fabryczne zawinięte w materiał ochronny i wrzucone do worka DHL.

Deklarowana wartość przesyłki "cellphone" - 40$.

Razem z opłatą VAT (81,00 zł) telefon wyniósł mnie dokładnie 908,87 zł.

Wgrany soft tzw. śmieciowy w wersji MIUI 7.0 (stabilna) 7.0.19.0.0(LHNCNCJ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywał się ładnie (jak oryginał). Poza tym miał j.polski i 200 innych języków, miał nawet logo MIUI POLSKA, wszystko miał.Pousuwane skośne aplikacje i wgrane kilka od googla (sklep play, gmail i wiele innych).  Nawet mi się wydawał bardzo w porządku. Już go wywaliłem oczywiście, bo jestem na oryginalnym chińskim STABLE i męczę się jak przejść na DEV. :-/

Jak tylko uda mi się dobrnąć do MIUI Polska, na pewno nie omieszkam użyć "donate". Ale na razie jakoś pod górkę. :-(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...