Skocz do zawartości

Jak powrócić do oryginalnego softu miui


carolef

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, carolef napisał:

Robiłem tak i po czasie znowu jest ten sam komunikat.

Wysłane z xiaomi redmi 2.

Ta informacja będzie na każdym romie MIUI... To jest aktywacja, ale tylko na koncie, więc karta SIM dalej działa. W dziale Redmi Note 2, w problemach technicznych, jest gdzieś poradnik jak zablokować tą opcję na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, carolef napisał:

Robiłem tak i po czasie znowu jest ten sam komunikat.

Wysłane z xiaomi redmi 2.

Po ostatnim wipe też tak miałem. Chyba z dziesięć razy przechodziłem na angielski i pykałem w komunikat. W końcu zatrybiło. Albo mieli jakieś problemy na serwerach, albo ja miałem za mało cierpliwości i za szybko przechodziłem na polski. Teraz już nie mam tego komunikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, carolef napisał:

Zaczynam przez to nie lubić miui. Nie da się normalnie korzystać z telefonu.

Wysłane z xiaomi redmi 2.

Jak to nie da? Przecież informacja o "nieaktywnej karcie" NIE OZNACZA, że SIM nie działa... Wszystko dalej działa, tylko dostajesz informacje, którą można wyłączyć, wystarczy poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odbiegnę od tematu.

Mam do was prośbę. Telefon redmi 2a dostalem w prezencie od Chińczyka z ktorym pracowałem. Menu tylko Chińskie i Angielskie

Czy można wgrać menu polskie?

Dlaczego jak włożę swoja kartę to nie można się do mnie dodzwonić (sygnał zajęte) i nie widzę kontaktow?

Pomóżcie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eFeS14 napisał:

Przepraszam że odbiegnę od tematu.

Mam do was prośbę. Telefon redmi 2a dostalem w prezencie od Chińczyka z ktorym pracowałem. Menu tylko Chińskie i Angielskie

Czy można wgrać menu polskie?

Dlaczego jak włożę swoja kartę to nie można się do mnie dodzwonić (sygnał zajęte) i nie widzę kontaktow?

Pomóżcie 

 

Nie ma MIUIPolska i raczej nie będzie, a wersji Global także nie dostaniesz bo telefon jest tylko i wyłącznie przeznaczony na Chiny. Po 2 nie wspiera Europejskich pasm więc możesz telefon odłożyć do szuflady :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Nezumi napisał:

Nie ma MIUIPolska i raczej nie będzie, a wersji Global także nie dostaniesz bo telefon jest tylko i wyłącznie przeznaczony na Chiny. Po 2 nie wspiera Europejskich pasm więc możesz telefon odłożyć do szuflady :D.

dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...