zehell

Odblokowywanie bootloadera

Recommended Posts

To odblokowanie bootloadera to jakaś porażka. Wypełniam formularz, SMS i... Przekroczono limit żądań z tego IP... tak... jak 1 raz kurcze to robię. Poszperałem trochę i się okazuje że niewiadomo czemu Xiaomi twierdzi, że mój IP jest taki jak AWS (Amazon Web Services). No to nic dziwnego, że "limit exceeded" jak się z milion osób łączy przez taki IP. Próbowałem VPNów, Proxy... nic..... Mimo, że moje IP się zmienia to strona Xiaomi twierdzi dalej, że jest ten sam IP (AWS) i koniec. Ręce opadają... Miał ktoś coś takiego? Pomoże ktoś?

Wypełniłem prośbę o odblokowanie bootloadera dwa tygodnie temu . Teraz mam możliwość po kliknięciu w baner unlock pobranie programu miunlock czy to oznacza że mam zgodę na odblokowanie?
SMS nie dostałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Próbowałem chyba z trzy razy i pierwszy punkt przechodzi a później na czerwono i teraz mam że 72 godzin muszę czekać

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dnia 22.07.2017 o 20:11, borek napisał:

To odblokowanie bootloadera to jakaś porażka. Wypełniam formularz, SMS i... Przekroczono limit żądań z tego IP... tak... jak 1 raz kurcze to robię. Poszperałem trochę i się okazuje że niewiadomo czemu Xiaomi twierdzi, że mój IP jest taki jak AWS (Amazon Web Services). No to nic dziwnego, że "limit exceeded" jak się z milion osób łączy przez taki IP. Próbowałem VPNów, Proxy... nic..... Mimo, że moje IP się zmienia to strona Xiaomi twierdzi dalej, że jest ten sam IP (AWS) i koniec. Ręce opadają... Miał ktoś coś takiego? Pomoże ktoś?

Ściągnij Firefoxa ustaw serwer proxy 120.25.154.32:8080 zresetuj przeglądarkę i powinno pójść mi się udało jeśli nie to spróbuj któryś z tych proxy http://spys.ru/free-proxy-list/CN/ któryś na pewno zadziała

Dnia 8/8/2017 o 23:32, djrufi napisał:

Ściągnij Firefoxa ustaw serwer proxy 120.25.154.32:8080 zresetuj przeglądarkę i powinno pójść mi się udało jeśli nie to spróbuj któryś z tych proxy http://spys.ru/free-proxy-list/CN/ któryś na pewno zadziała

Potwierdzam, ten serwer proxy zadziałał w moim przypadku, a również miałem komunikat o prrzekroczeniu próśb z jednego IP. Dzięki djrufi!!!

Edited by nornisio

Dnia 7.08.2017 o 10:23, wierch napisał:

Próbowałem chyba z trzy razy i pierwszy punkt przechodzi a później na czerwono i teraz mam że 72 godzin muszę czekać

Mam dokładnie to samo, a w ciągu ostatniego roku w ogóle nic nie odblokowywałem... 

Mam dokładnie to samo, a w ciągu ostatniego roku w ogóle nic nie odblokowywałem... 
Bo już od jakiegoś czasu jest konieczność odczekania 72h od momentu podpięcia do konta xiaomi

Witam jestem nowy na forum. Od dwóch dni mam telefon z Xiaomi Redmi Note 4. Co do zmiany IP u mnie zadziałał sposób z dodatkiem do Chroma Hide My IP. Tam ustawiłem na Chiny i poszło.

Xiaomi 20170825_094947.jpeg

Witam, uzyskałem pozwolenie na odblokowanie telefonu jednak nie mogę tego zrobić gdyż wyskakuje mi komunikat:

Cytat

Current account is not bound to this device

Domyślam się że powodem  tego jest brak odhaczenia opcji: oem unlock, jednak u mnie w telefonie w opcjach programistycznych nie mam czegoś takiego. Wie ktoś z szanownego grona co teraz mam zrobić?

Edited by Kuku1985
Poradziłem sobie z jednym z problemów

To proste. Podajcie jakie macie wersje MIUI. Na 99% macie albo rom miuipolska od dawna albo macie znane syfmiui ktore się nie aktualizuje i przez to nie ma tej opcji. Trzeba najpierw wgrać rom Global z EDL by potem odblokować.