Jump to content

Odblokowywanie bootloadera

Recommended Posts

28 minut temu, leonov napisał:

Po instalacji MIUI Polska traci się wgrane recovery ? bo nie mogę w nie wejść przez Vol+ i Power ? 

Spróbuj przez aplikację Aktualizacje, trzy kropeczki w prawym górnym rogu, i uruchom w recovery

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Słuchaj dziecko, normalnie bym cię tak zjechał żebyś się nakrył klawiaturą za te bzdury, a raczej pokaz niskiego poziomu inteligencji. Zamiast tego wytłumac

Z tego co wiem to oznacza że za mało korzystasz z usługi Xiaomi (MiCloud). Dajcie mi na pw swoje id. Babka z Xiaomi pisała nam, że jak komuś odmówiono to można jej napisać id i ona pomoże. No to pomyś

Dobra to może mały tutek. Po pierwsze to wchodzimy na stronkę https://account.xiaomi.com i sprawdzamy czy security checkup mamy na 100% Następnie wchodzimy na https://unlock.update.miui

Posted Images

No tak robię, jak poprzednio uruchamiam, wyskakuje okienko z brakiem ROOT z przyciskiem OK, wciskam Home, przechodzę do Panel Sterowania, Uprawnienia, Udziel dostępu do ROOT, i tu nic nie ma :-( "Brak aplikacji z ROOT", ręce mi opadają :-( .

No tak robię, jak poprzednio uruchamiam, wyskakuje okienko z brakiem ROOT z przyciskiem OK, wciskam Home, przechodzę do Panel Sterowania, Uprawnienia, Udziel dostępu do ROOT, i tu nic nie ma default_icon_e_sad.gif "Brak aplikacji z ROOT", ręce mi opadają default_icon_e_sad.gif .

Zainstaluj supersu, przydziel mu oprawnienia i nie będziesz musiał się bawić z tym panelem sterowania

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

31 minut temu, leonov napisał:
Supersu przy próbie aktualizacji SU binary, wywala "Instalacja nieudana!" , chore to wszystko. 

Miałem to samo... Ściągnij soft z metody.: TWRP for Redmi Note 3 for newbies i bez restartowania telefonu wcisnij VOL+ Power

Edited by marks
  • Like 1

Jak wielu kolego jak wielu nie dostało co leprze gdzieś czytałem na forum globalnym że Xiaomi ma prawo odmówić przyznania prawa do odblokowania. Tylko traktujcie to z dużym dystansem bo widzę ze tam dużo piszą ale nie zawsze prawdę.

Jak smsy jakoś powoli idą to nikt się tym nie zajmie, no chyba że coś się stanie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam że się pytam, może już było opisane ale jak dostanę tego smsa to normalnie mogę odblokować bl?

Pozdrawiam

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Jak smsy jakoś powoli idą to nikt się tym nie zajmie, no chyba że coś się stanie. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam że się pytam, może już było opisane ale jak dostanę tego smsa to normalnie mogę odblokować bl?

Pozdrawiam

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tak

• Like 1

nie na temat -- ale nie moglem sie powstrzymac.....

I NASTAŁA CISZA

--- Chinczycy nerwy Polakow nadszarpneli, .. a ROM MIUI POLSKA jakże pożądany je uspokoił..... :)

Swoja droga -- Chlopaki dobra robote robia, .. i należy im się wsparcie... Dzis robie przelew darowizny -- Ktoś jeszcze wyrazi swoje podziękowanie??

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nooo i moje wsparcie zostalo "przelane"---- bede sam??.....

Edited by marks
aktualizacja
  • Like 1
nie na temat -- ale nie moglem sie powstrzymac.....

I NASTAŁA CISZA

--- Chinczycy nerwy Polakow nadszarpneli, .. a ROM MIUI POLSKA jakże pożądany je uspokoił..... default_smile.png

Swoja droga -- Chlopaki dobra robote robia, .. i należy im się wsparcie... Dzis robie przelew darowizny -- Ktoś jeszcze wyrazi swoje podziękowanie?? 

Ja już dawno temu dwie dyszki wpłaciłem

• Like 1

A u mnie dzisiaj niespodzianka.

Jak pisałem wcześniej nie mogłem wysłać zgłoszenia na odblokowanie przez sms-a, bo przenosiło mnie od razu na stronę pobierania Mi unlock. Próby odblokowania kończyły się jak u Acid-a na 50% weryfikacji. Dzisiaj tak proforma spróbowałem odblokować Mi unlockiem... I poszło! Nie zmieniałem komputera, sterowników, wszystko jest jak było. I bootloader odblokowany :-D

28 minut temu, juras_b napisał:

A u mnie dzisiaj niespodzianka.

Jak pisałem wcześniej nie mogłem wysłać zgłoszenia na odblokowanie przez sms-a, bo przenosiło mnie od razu na stronę pobierania Mi unlock. Próby odblokowania kończyły się jak u Acid-a na 50% weryfikacji. Dzisiaj tak proforma spróbowałem odblokować Mi unlockiem... I poszło! Nie zmieniałem komputera, sterowników, wszystko jest jak było. I bootloader odblokowany :-D

bez sms'a? how? coś trzeb wczensiej zrobić? coś pobrać?