Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakiś przepis co zrobić, gdy pomimo poprawnej weryfikacji odblokowanego bootloadera w aplikacji unlock nadal wyskakuje telfon z kabelkiem co uniemożliwia wgranie MIUI Polska?

Telefon odblokowywałem koledze - RN3. Jakieś sugestie?

Edytowane przez TKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, situ napisał:

Chyba że nie masz odblokowanego bootloadera.

Jaki w ogóle masz rom.

Aplikacja unlock pokazała trzy zielone "ptaszki". Jak obecnie ją odpalam, to mi pokazuje komunikat, że odblokowanie nie jest potrzebne, ale wchodząc do recovery cały czas wyskakuje telefonik z kabelkiem.

ROM to china dev obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Smigoll napisał:

 

Jak wpisujesz błędny adres www to co się dziwić... Spróbuj en.miui.com/unlock

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Co do linku - taki dokładnie adres przesłali mi w smsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2016 o 21:10, Michał_ napisał:

Trochę to skomplikowane nie mogę przejść etapu 50% przy próbie odblokowania Bootloadera.

Czy możecie polecić jakiś serwis  z okolic Katowic kto wgrałby coś innego niż wersja  MIUI 7.0.19.0.0

 

Musisz byc zalogowany na koncie Mi na telefonie (najlepiej zrobic restart po zalogowaniu na koncie, zeby sie dobrze odswiezyly dane), takim samym jak w programie. No i soft chiński w wersji dev.

Edytowane przez keiran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, keiran napisał:

Musisz byc zalogowany na koncie Mi na telefonie (najlepiej zrobic restart po zalogowaniu na koncie, zeby sie dobrze odswiezyly dane), takim samym jak w programie. No i soft chiński w wersji dev.

Warto też dodać, że lepiej się zalogować używając jako loginu tego numeru klienta od Xiaomi, a nie adresu e-mail czy numeru telefonu.

 

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to skomplikowane nie mogę przejść etapu 50% przy próbie odblokowania Bootloadera.

Czy możecie polecić jakiś serwis  z okolic Katowic kto wgrałby coś innego niż wersja  MIUI 7.0.19.0.0

 

Jaki masz ROM ? Dokładnie podaj co tam masz napisane obok wersji.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Podłącze się do pytania i prośby. Mam Redmi Note 3 (ściągnięty z chin). Oryginalnie posiadał polski język.

Wgrałem najnowszy rom dev china. Odblokowałem bootloader aplikacją unlock (100%). Mam roota w telefonie. Niestety za chiny nie mogę wgrać TWRP recovery :( Próbowałem chyba wszystkich możliwych sposobów (ucegliłem tel kilka razy przy tym). Do wgrywania TWRP używałem: adb(fastboot), flashify czy ostatecznie twrp managery i nic :(. Fastboot pokazywał, że jest sukces nic się nie działo. TWRP manager (mam roota) pokazywał błąd przy flashowaniu. Nie wiem co dalej :(

Obecnie wgrałem SP flash wersje rozwojową MIUI 6.1.21 to jest dev rom z rootem. Nie wiem co dalej. Proszę o pomoc.Wszystko śmiga, ale TWRP ni ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opiszę świeże doświadczenia

1. Zainstalowałem DEV rom na zablokowany bootloader (od JDStara)

2. Napisałem prośbę o zgodę, zgoda przyszła po 3 dniach :) (konto słabe, nic nie nabijałem, raptem 27 pkt ma teraz)

3. Trzeba się upewnić co do kilku rzeczy:

- powiązane z kontem xiaomi (tym na które dostaliśmy zgodę) urządzenie, ale to nie wydaje się konieczne

- wyszukałem na nowo lokalizację przez i.mi.com (też nie wydaje się konieczne)

- poprawne sterowniki

4. Po zrobieniu powyższych, poszło za 1 razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post,

kupiłem Redmi Note 3 pro, koleżanka przywiozła mi go z chin, i jest problemem że nie ma polskiego języka, wysłałem o pozwolenie na odblokowanie bootloadera ale trzy dni czekam i nic, w necie znalazłem że jest możliwość odblokowania BT bez zgody tylko, czy ktoś inteligentniejszy ode mnie mógłby to przełożyć na prosty i polski język?:) podaje link:http://en.miui.com/thread-253680-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.
Przyszedł mi telefon z global stable.

dalem update spod ustawien . i zainstalowalo mi najnowszy global stable z jezykiem polskim

dokladnie ten z tej strony

http://en.miui.com/download-301.html

Author: MIUI Official TeamVersion: V7.3.6.0.LHOMIDD (MIUI7)

 

mam pozwolenie na odblokowanie od 10.06.2016 roku

 

staram sie odblokować mi flash unlock 1.1 i odtrzymuje standardowe

couldn't verify device"

na 50%

oczywiscie zrobilem find device

jakies pomysly?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xtremesystems napisał:

a mozesz zalinkoawc o ktory tutorial chodzi. bo juz z jakiegos zagranicznego instalowalem. ale tyle jest tych tutoriali ze glowa boli

Jaki masz procesor.Bo piszesz w temacie z procesorem mtk gdzie na nie ma globala.

Dla nie których to jest wszystko jedno w jakim temacie i gdzie się pisze.

Próbujesz pomoc a nie dotyczy tego telefonu.

Pisz w RN3 Pro tam szybciej ci może pomogą.

 

Edytowane przez situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snapa. ale juz sie udalo. tak samo jak robilem to rano. teraz dla ciekawosci podlaczylem  i poszlo. wazna by zlokalizowac telefon i odczekac kilka godzin.

oczywiscie nie testowalem jeszcze czy go odblokowalo .teraz szukam jak wgrac twrp i root zrobic. jak sie uda znaczy ze zadzialalo

 

 

edit

jak sprawdzic czy bootloadet jest odblokowany?

 

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...