Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarCiNWz napisał:

Doszedł dzisiaj do mnie SMS ze zgodą na odblokowanie :D Korzystałem ze standardowego formularza www z pierwszego posta wpisując tylko swój własny powód.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

I odblokowałeś ja też dostałem i nie mogę odblokować

 

Dostałem SMS z linkiem jednak podczas odblokowanie mam to

 

Co jest versja Version: V7.1.8.0.LHNCNCK (MIUI7)

i na

Version: 6.1.29 (MIUI7)

TO Samo

 

 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym ze jak odblokowuje fona to zostaje na 50 % i nie wiem jaka przyczyna juz całe forum przeczytałem stery pozmieniane . fon aktywowany , tylko nie umiem załaczyc tej funkcji find device cały czas mi ja wybija i czy to jest przyczyna tego.jakies rady ???bo juz pół dnia sie męcze z tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odblokowalem bootloader na tym sofcie miui 7 xioami.eu 6.1.14 bez problemu bo niby to jest dev... ale nie moge uzyskac roota dla flashify poniewaz w panelu sterowania jest napisane ,, brak aplikacji z rot " a po drugie z trzech kropeczek nie moge zrobic aktualizacji do chinskiego orginalnego dev rom

Edytowane przez kamil23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil23 napisał:

ja odblokowalem bootloader na tym sofcie miui 7 xioami.eu 6.1.14 bez problemu bo niby to jest dev... ale nie moge uzyskac roota dla flashify poniewaz w panelu sterowania jest napisane ,, brak aplikacji z rot " a po drugie z trzech kropeczek nie moge zrobic aktualizacji do chinskiego orginalnego dev rom

u mnie to nie działa , i dalej to samo 50% na dev tak samo .jestem na najnowszym dev romie wszystko mam aktywowane a nie chce przejsc przy odblokowaniu zatrzymuje sie jak pisałem na 50% , dlaczego nie chce mi to przejsc dalej?? macie jakies rady.

Edytowane przez Krispin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mexx napisał:

Po otrzymaniu magicznego sms dzisiaj stanęło na próbie odblokowania bootloadera poprzez aplikację MI Unlock. Robię wszystko wg wskazówek z okna ale aplikacja nie wykrywa mi RN3 :(

MiUnlock.jpg

A dlaczego ja nie mam tego okna przy zalogowaniu?

Tylko to

Dnia 5.02.2016o16:50, dark695 napisał:

 

Dostałem SMS z linkiem jednak podczas odblokowanie - logowania mam to

Wersje Dev

Dnia 5.02.2016o16:50, dark695 napisał:

Przechwytywanie.PNG

Co jest nie tak -support EU odpisał -Wakacje do Waletynek :(

Edytowane przez dark695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero to zrobiłem i bez zmian klikam

7 minut temu, Mexx napisał:

A próbowałeś uruchamiać aplikację jako administrator?

A jak otrzymałeś SMS kliknąłeś na link w telefonie?

Ja wszedłem przez PC  i SMS zniknął nie klikałem na link z SMS-a-może to wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, inz.piotr.adamek napisał:

Hej. Wedlego ktorego opisu wgrywania bootloadera postepowales?

Ja mam taka wersje a bardzo chcialbym miec wszystko po polsku w tel

c26c6639526064d5a3c99280dfe8668f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Ale obecnie już wszystko wiadomo, ten system musisz wywalić, wg. tego poradnika:

 

Później aplikujesz o odblokowanie bootloader'a albo przez stronę, albo poprzez mail'a do Europejskiego supportu Xiaomi. Jak już dostaniesz info o możliwości odblokowywania to po prostu odblokowujesz, wgrywasz ROM developerski, później TWRP a na końcu MIUIPolska. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy przy odblokowaniu fona nie chce przejśc weryfikacji zatrzymuje sie na 50% w telefonie mam wszystko aktywne jestem na najnowszym dev romie , konto aktywne na 100% - telefon z lokalizowny  , robiłem też  wg tego poradnika    http://en.miui.com/thread-199580-1-1.html  i tez nie pomaga , sterowniki wymieniam tez bez efektu , jestem na win 7 .  dodam tylko ze w telefonie było utracone imei ale je przywróciłem czy to coś ma wspólnego z tym ???, troche czasu walcze już z tym i bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy przy odblokowaniu fona nie chce przejśc weryfikacji zatrzymuje sie na 50% w telefonie mam wszystko aktywne jestem na najnowszym dev romie , konto aktywne na 100% - telefon z lokalizowny  , robiłem też  wg tego poradnika    http://en.miui.com/thread-199580-1-1.html  i tez nie pomaga , sterowniki wymieniam tez bez efektu , jestem na win 7 .  dodam tylko ze w telefonie było utracone imei ale je przywróciłem czy to coś ma wspólnego z tym ???, troche czasu walcze już z tym i bez efektu.

Acid miał tak samo I rzucił telefon w kąt :(

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Peran7 napisał:

Spróbuj na chińskiej wersji tej aplikacji.

Tel podłączony w trybie fasboot zgłasza się w managerze urządzeń jako MTK65XXPRELOADER ??

Mój temat ROZWIĄZANY Bitdefender blokował mimo dodania do wyjątków (adresy,program-i wszystkie możliwe opcje)

Odinstalowanie Bitdefendera pomogło  Windos 10 x64 System nie blokuje

I już MUI POLSKA na pokładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed podłączeniem telefonu też masz taki ekran jak ja wyżej???

Nie. U mnie wszystko poszło tak jak powinno. Twrp z flashify instalowalem z romu xiaomi eu. 6.1.29 z rootem bo inaczej nm ie zainstalujesz ponieważ nie zmienisz uprawnień do roota.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dark695 napisał:

Mój temat ROZWIĄZANY Bitdefender blokował mimo dodania do wyjątków (adresy,program-i wszystkie możliwe opcje)

Odinstalowanie Bitdefendera pomogło  Windos 10 x64 System nie blokuje

I już MUI POLSKA na pokładzie :)

Brawo Ty:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy odblokowaniu bootloadera. W telefonie mam aktualnie MIUI7 xiaomi.eu 6.1.21, do odblokowania boota chciałem wgrać chińskiego deva przez aplikacje Aktualizacje -> z pliku .zip. No i tu jest problem, bo wyrzuca mi błąd "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji". Czy to oznacza, że musze wgrać dev roma przez recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy odblokowaniu bootloadera. W telefonie mam aktualnie MIUI7 xiaomi.eu 6.1.21, do odblokowania boota chciałem wgrać chińskiego deva przez aplikacje Aktualizacje -> z pliku .zip. No i tu jest problem, bo wyrzuca mi błąd "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji". Czy to oznacza, że musze wgrać dev roma przez recovery?

Jak masz zablokowanego boota to nie masz recovery.

Pozostaje tylko wgrać przez SPFlash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarssonn napisał:

Mam problem przy odblokowaniu bootloadera. W telefonie mam aktualnie MIUI7 xiaomi.eu 6.1.21, do odblokowania boota chciałem wgrać chińskiego deva przez aplikacje Aktualizacje -> z pliku .zip. No i tu jest problem, bo wyrzuca mi błąd "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji". Czy to oznacza, że musze wgrać dev roma przez recovery?

ale po co masz wgrywać dev rom chiński ? skoro ten xiaomi.eu też jest DEV. ja z jego poziomu wgrałem elegancko MIUIPolska . musisz odblokować aplikacje flashify, wgrać przez nie TWRP a później wgrywasz miui POLSKA. Tak samo miałem jak chciałem wgrać DEV oryginalny na 6.1.14 to mi się pokazywało ze nie można zweryfikować aktualizacji. wgrałem wtedy 6.1.21 i dało rade wszystko wgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...