Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Po kolejnej wymianie maili z europejskim supportem kazali mi wysłać do siebie Mi ID, numer telefonu, model, soft i lokalizację.

Następnego dnia (czyt. dzisiaj) z samego rana miałem już wiadomość o odblokowanym bootloaderze, teraz śmigam na MIUIPolska :D.

Obstawiam, że jeśli wszyscy będą tak spamować o odblokowanie do supportu, to w końcu ułatwią ten proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kacperski1 napisał:

Po kolejnej wymianie maili z europejskim supportem kazali mi wysłać do siebie Mi ID, numer telefonu, model, soft i lokalizację.

Następnego dnia (czyt. dzisiaj) z samego rana miałem już wiadomość o odblokowanym bootloaderze, teraz śmigam na MIUIPolska :D.

Obstawiam, że jeśli wszyscy będą tak spamować o odblokowanie do supportu, to w końcu ułatwią ten proces.

Wymianie maili z kim??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem maile na  [email protected] , najpierw odpisali standardowo żebym postępował zgodnie z instrukcją jaką podesłali w mailu. Napisałem do nich później, że już to robiłem ale mój wniosek został odrzucony po kilku dniach z uwagi na fakt ze zawarłem powód oblokowania bootloadera w języku chińskim i że wiem, iż istnieje możliwość pomocy przez nich na mailu,

 

Później standardowo zapytali mnie o dane (Xiaomi ID, Mail, Nr tel, wersję softu, lokaliację). Przed chwilą dostałem odpowiedź:

 

Thank you for the information provided to us kindly.
Kindly noted that we will be passing on this case to the technical support for the solution,
We will be getting back to once the result coming back in :)
 
Pewnie jutro ,pojutrze będzie sms ze zgoda na odblokowanie. 
 
 
PS. Telefon dopiero do mnie jedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, downtown69 said:

Zmień soft ze stable na developer i wtedy dzialaj

chwila chwila, póki co to ja nawet na stable oficjalnym nie jestem tylko siedze na MIUI 77. | Stable 77.0.19.0(LHNCNCJ).

 

Rozumiem że muszę przejść na stable wg tego poradnika 

 a potem na dev?

Edytowane przez freeq533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, freeq533 napisał:

chwila chwila, póki co to ja nawet na stable oficjalnym nie jestem tylko siedze na MIUI 77. | Stable 77.0.19.0(LHNCNCJ).

 a potem na dev?

Spróbuj przejść na stable według tej porady:

Podejrzewam że soft MIUI 77. | Stable 77.0.19.0(LHNCNCJ) jest nowszą wersją śmieciowego V77.0.11.0, więc ten sposób ma szanse na powodzenie. Pewnie usunięcie tej jednej 7-ki załatwi sprawę.

Edytowane przez Luke_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Peran7 napisał:

A możesz wejść do twrp kombinacja klawiszy power + vol up?

Nie mogę, ale TWRP wgrane przez Flashify i wszystko pokazało ok, kazał zrobić reboot i tak zrobiłem, ale nie wszedł do Recovery

 

6 godzin temu, Luke_l napisał:

Bo masz zablokowany bootloader?
Sprawdź *#*#6484#*#*  -> Software version.

To dlaczego Root Checker Basic widzi Root jako odblokowany, no chyba że czegoś nie ogarniam
Screenshot_2016-02-04-18-06-40_com.longcheertel.cit.png

Edytowane przez Kuku1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz wejść do twrp kombinacja klawiszy power + vol up?

Nie mogę, ale TWRP wgrane przez Flashify i wszystko pokazało ok, kazał zrobić reboot i tak zrobiłem, ale nie wszedł do Recovery

Tu podobny problem.

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/8813-Wgrywanie-MIUI-6.1.7

Wgraj jeszcze raz twrp przez fasboot.

Zdarzało się że Wgrywanie Miui Polska wyrzucalo recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuku1985 napisał:

Nie mogę, ale TWRP wgrane przez Flashify i wszystko pokazało ok, kazał zrobić reboot i tak zrobiłem, ale nie wszedł do Recovery

 

To dlaczego Root Checker Basic widzi Root jako odblokowany, no chyba że czegoś nie ogarniam
Screenshot_2016-02-04-18-06-40_com.longcheertel.cit.png

@Kuku1985 czy na tym zrzucie ekranu niżej nie pisze przypadkiem secureboot state On i fastboot state lock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kuku1985 napisał:

Nie mogę, ale TWRP wgrane przez Flashify i wszystko pokazało ok, kazał zrobić reboot i tak zrobiłem, ale nie wszedł do Recovery

 

To dlaczego Root Checker Basic widzi Root jako odblokowany, no chyba że czegoś nie ogarniam
Screenshot_2016-02-04-18-06-40_com.longcheertel.cit.png

Albo ja Ciebie nie rozumiem albo nie odróżniasz pojęcia bootloader i root. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianie maili z kim??? 

Napisałem, z europejskim supportem - [email protected]. Miałem taką samą sytuację (i dokładnie takie same e-maile dostałem) jak @pawelg, a dziś rano coś takiego:

1d56c312d5074724.png

Mnie też prosili o dane odnośnie mojego Redmi tak więc czekam na takiego maila :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mail do suportu. Dzisiaj odpowiedź z prośbą o dane. I niedawno przyszedł magiczny SMS :-) Także wieczorem biorę się za odblokowanie bootloadera :-) Sprawa załatwiona w niecałe 24 godziny. Fakt że dzisiaj był już 12 dzień od wysłania formularza.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, baku1991 napisał:

Wzorów maila może niech nikt nie wrzuca bo zaraz dostaną 1000 identycznych maili i znów będzie problem, że niby boty maile wysyłają. Kilka słów po angielsku to chyba każdy skleci.

Nie musi byc po angielsku ,ja wszystko po polsku pisałem 2 emaile ,bo ponawiałem 2 raz odblokowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...