Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam tak jak "mihaszek" też dokładnie na czerwono mi się pokazuje:/ ja swoje zgłoszenie wysłałem tydzień temu i właśnie sprawdzałem a jest na czerwono. wprawdzie nie mam jeszcze telefonu ale ponoć da się wysłać to zgłoszenie nie mając jeszcze telefonu.

można z tego samego konta jeszcze raz wysłać zgłoszenie o odblokowanie? jeśli tak to w jaki sposób bo nie wiem gdzie jest taka możliwość bo na tej stronie co jest na czerwono nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wy w pełni zsynchronizowane (góra foto na 100%) konta i z podwójną weryfikacją (dół foto) ? 

Schowek-1.thumb.jpg.17960812fceaf0dbb686730abfcddf0a.jpg

Tak, jak tylko przyszedl do mnie telefon to go przygotowalem na unlock i lezy w pudełku... Konto mi jak wyżej 100% i podwojna weryfikacja, trust device ... robione wszystko juz na wgranym dev romie... konto ma 2-3 miesiace zalozylem jak kupilem mi banda

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za próbę pomocy,niestety podana strona ciągle daje napis: An error occurred. Wait a minute or two and try again. Może kiedyś się da. Jakie ID wpisać wiem. Nie wiem tylko skąd ściągnąć apkę i jaką apkę aby mieć możliwość dostępu do pola Authenticator w zakładce Account Tools jak na zdjęciu. W tej chwili mamwszystko na 100% ale bez tego pola.

Schowek-1.jpg.7a31326e8fa7477cd56de313bfe6024e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, defrex13121 napisał:

Mam komplet i mimo to czerwona flaga ;-(

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

A dostałeś smsa?

1 minutę temu, lotto napisał:

Dziękuję za próbę pomocy,niestety podana strona ciągle daje napis: An error occurred. Wait a minute or two and try again. Może kiedyś się da. Jakie ID wpisać wiem. Nie wiem tylko skąd ściągnąć apkę i jaką apkę aby mieć możliwość dostępu do pola Authenticator w zakładce Account Tools jak na zdjęciu. W tej chwili mamwszystko na 100% ale bez tego pola.

Schowek-1.jpg.7a31326e8fa7477cd56de313bfe6024e.jpg

http://m.aaland06.store.aptoide.com/app/market/com.xiaomi.android.apps.authenticator2/25/6828962/Authenticator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając tej apki też porażka, Nie można zinterpretować kodu QR taki napis wyskakuje w telefonie. Skaner działa poprawnie bo normalnie dzięki niemu mogę logować się na stronie Mi Account. Nadal jestem w czarnej du... Dziękuję za czas i próbę pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, downtown69 napisał:

Niestety nie

czyli co, miui polska nie zainstaluje na moim RN3pro??

bootloader moge odblokowac bo dostałem smsa po 12 dniach, ale i tak dalej bede musiał pracowac bez miui polska ;/

Edytowane przez Lks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...