Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

@fredek, na pewno tylko 200x?!


Orientacyjnie rzuciłeś liczbę, czy tak faktycznie jest? Już nie pamiętam jaki tam mają przelicznik za napisanie postu itp... Bo mi do rangi Diamonda brakuje raptem +/- 100 punktów, a nie chciało mi się właśnie spamować po każdym wątku :-D


TapTap Tapatalk+MI4W



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki diament? ja założyłem konto w dniu zakupu telefonu, potem według instrukcji wgrałem deva po przyjściu sms-a odblokowałem według instrukcji na tutejszym forum, za drugim razem no i miui polska według ACID-a i wszystko śmiga, bez żadnych ceregieli, jakichś sterowników, diamentów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki diament? ja założyłem konto w dniu zakupu telefonu, potem według instrukcji wgrałem deva po przyjściu sms-a odblokowałem według instrukcji na tutejszym forum, za drugim razem no i miui polska według ACID-a i wszystko śmiga, bez żadnych ceregieli, jakichś sterowników, diamentów itp

Tutaj koledzy mają problem od wczoraj. Nagły, niespodziewany problem. I dlatego trwa dyskusja o wymaganej randze na forum.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mushkin napisał:

Witam, dostałem dziś rano SMS'a od Xiaomi, że mogę już odblokować swój bootloader, po czym gdy po pracy próbowałem to zrobić przez miflash unlock, wyskoczyła odmowa.. coś można z tym zrobić?

Pałujemy temat od rana, poczytaj 2 strony wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dla odmiany wszystko gładko poszło. Świeże konto, założone 07.12 i żadnych postów na forum, nawet się na nim nie logowałem.

Sms ze zgodą na odblokowanie przyszedł dziś rano, po 12 dniach.

Unlock robiłem wieczorem ok. 20-ej i co prawda zatrzymało się przy pierwszym podejściu na 50%, ale po "retry" poszło bez problemu.

Edytowane przez Greengo73
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dla odmiany wszystko gładko poszło. Świeże konto, założone 07.12 i żadnych postów na forum, nawet się na nim nie logowałem.

Sms ze zgodą na odblokowanie przyszedł dziś rano, po 12 dniach.

Unlock robiłem wieczorem ok. 20-ej i co prawda zatrzymało się przy pierwszym podejściu na 50%, ale po "retry" poszło bez problemu.

Czyli coś musi być na rzeczy.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamil23 napisał:

powiedzcie mi czy muszę mieć kartę sim włożoną do rmn 3 żeby tu przyszedł sms czy mogę sobie ją przełożyć do innego telefonu ?

Ja nawet telefonu nie miaem jak wysyłałem wniosek, więc zdecydowanie nie, odblokowanie dotyczy nie telefonu a konta, to konto daje pozwolenie na odblokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post. 

Teraz pytanie do ludzi którzy mają już odblokowany bl. Możecie sprawdzić na swoich kontach czy też macie czerwony komunikat? Ja z ciekawości wszedłem na konto z którego odblokowalem pierwszy telefon i mam niestety czerwono. Co to oznacza dla nas w praktyce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgodę na odblokowanie bl na innym koncie do wykorzystania, czy mogę je wykorzystać do odblokowania nadchodzącego mi 5 ? Konto bez podpiętego telefonu :).

XRN 3

Przeczytaj pierwszy post. 

Teraz pytanie do ludzi którzy mają już odblokowany bl. Możecie sprawdzić na swoich kontach czy też macie czerwony komunikat? Ja z ciekawości wszedłem na konto z którego odblokowalem pierwszy telefon i mam niestety czerwono. Co to oznacza dla nas w praktyce? 

Daj zrzut ekranu gdzie to sprawdzić :)

XRN 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Charvel napisał:

Ja mam niewykorzystane odblokowanie BL - dostałem w sobotę akcept. Mam czerwony krzyżyk na stronie unlock'a. Mają jakiś problem moim zdaniem, więc nabijanie sobie jakiś tam diamond leveli na forum jest moim zdaniem bezcelowe :)

 

Ranga Diamond na forum Xiaomi daje możliwość szybszego otrzymania pozwolenia na odblokowanie.Pamiętaj, że jak odblokujesz i coś pójdzie nie tak z aktualizacją, to znowu musisz czekać na pozwolenie.

W przypadku wyższej rangi skraca się czas oczekiwania. Nabijanie rangi to próba wybrnięcia z kłopotliwej sytuacji.Na tą chwilę Xiaomi ewidentnie zmieniło zasady otrzymania zgody na odblokowanie BL, tylko nikt nie wie, co konkretnie trzeba zrobić, żeby zgodę dostać.

Edytowane przez Jacobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...