Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem smsa, wgrałem wersję stable i później dev. Zatrzymywało się na 50% w tym programie Xiaomi do odblokowania bootloadera. Nie bardzo wiedziałem czego to była wina więc zalogowałem się w chmurze Xiaomi itd. i sprobowałem ponownie...teraz pokazuje mi że nie mam pozwolenia do odblokowania. Już mnie cholera bierze...
Ktoś się spotkał z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem smsa, wgrałem wersję stable i później dev. Zatrzymywało się na 50% w tym programie Xiaomi do odblokowania bootloadera. Nie bardzo wiedziałem czego to była wina więc zalogowałem się w chmurze Xiaomi itd. i sprobowałem ponownie...teraz pokazuje mi że nie mam pozwolenia do odblokowania. Już mnie cholera bierze...

Ktoś się spotkał z takim problemem?

U mnie też stawało na 50% jak nie miałem wgranego najnowszego dev.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Seweryn.f napisał:

U mnie też stawało na 50% jak nie miałem wgranego najnowszego dev.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Problem w tym że nagle straciłem pozwolenie na odblokowanie... Dev dopiero co ściągałem ze strony miui, nie ma opcji żebym przypadkowo zainstalował nie najonowszy. Zresztą nowszego nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leonov napisał:

Na stronie pojawi sie kod QR, skanując go pobierasz aplikacje i on generuje kody jednorazowe. 

Authentica mam zainstalować na kompie bo dalej tego nierozumiem... Pierwszy raz będę coś takiego robił na telefonie więc wybaczcie za może laickie pytanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leonov napisał:

Na stronie pojawi sie kod QR, skanując go pobierasz aplikacje i on generuje kody jednorazowe. 

Authentica mam zainstalować na kompie bo dalej tego nierozumiem... Pierwszy raz będę coś takiego robił na telefonie więc wybaczcie za może laickie pytanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, pull1990 said:

Jakiś tydzień temu chwalilem się sprawnie przeprowadzona procedura odblokowania bl w moim telefonie. Dzisiaj doszedł sms na drugi telefon i popołudniu zabrałem się do pracy. Zainstalowałem najnowszy chiński dev i włączyłem unlocktool, zalogowałem się i w momencie kiedy trzeba podpiąć fona wszystko stoi. Wchodzę w tryb fastboot i nic więcej się nie dzieje prócz pobierania przez komputer w kółko sterownika "Urządzenie MTP USB". Owo pobieranie zawsze kończy się niepowodzeniem i nic więcej się nie dzieje, tool nie przechodzi dalej, nie widzi telefonu. Dodam że działam na tym samym komputerze na którym tydzień temu odblokowalem mój telefon. Sprawdzałem na drugim i jest to samo. Zamiana kabli, portów USB też nic nie daje. Instalowałem też ręcznie wszystkie potrzebne sterowniki. Efekt jak wyżej. 

Będę wdzięczny za każdą pomoc bo już cały strasznie długo nad tym siedzę i nic z tego. Nie mam już pomysłów. 

Nikt się nie spotkał z czymś takim ani nie umie pomoc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 13 dniach oczekiwania dostałem SMS potwierdzający, Odblokowanie BL zgodnie z instrukcją po aktywowaniu Autoryzatora przebiegło bez problemów i cieszę się dziś MIUI Polska:) a co do wcześniejszych postów że od królika to podróby, to nie wiem czy to tylko ja ale (pomimo kilku negatywnych postów na jego temat na forum zaryzykowałem i kupiłem tam) jak się okazało (po sprawdzeniu w Mi Verification) kupiłem oryginał i odblokowanie BL odbyło się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kukid1 said:

Mam taką samą informacje jak koledzy na screenach powyżej, smsa nie dostałem , czekam od 07.01.2016 ;-/

Na pocieszenie - mam tak samo, a na smsa czekam też od 7go... Oby to nie oznaczało, że raz odrzucili i już nie da rady tego odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pull1990 napisał:

Mój sms na pewno był pozytywny. Wczoraj wszystko było całkiem inaczej - mialem inny powinien o którym mówiłem wcześniej. Dzisiaj dopiero się pojawił ten komunikat. Może rzeczywiście jakiś problem 

Ha to ja wam powiem ze mam dwa konta które już dawno dostały uprawnienia do odblokowania bootloadera lecz z przyczyny "50% i wywala błąd" nie udało mi się odblokować bootloadera a dziś patrze i mam to samo co ci co nie dostali smsa. Jednym słowem PARANOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem na 100% sms z akceptacją, zresztą już próbowałem odblokować bootloader rano. 2min później już był ten komunikat, nawet zacząłem się zastanawiać czy ta nagła zmiana nie jest powodem że w połowie wywalało błąd...
W każdym razie ja już nie mam na to siły, czekam 12 dni na łaskawe pozwolenie a później wszystko blokują, ciekawe ile jest takich ludzi.
To mój pierwszy kontakt z Xiaomi, ale taką historią nie będę wspominał tego dobrze. Ja już wróciłem na poprzedni telefon. Nie mam siły na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...