Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Eragon napisał:

przyszedł sms z kodem

Xiaomi nie przysyła kodów, tylko informację że konto ma uprawnienia do odblokowania ;-) 

 

28 minut temu, Eragon napisał:

Czy jest coś co mogę zrobić zanim tel przyjdzie do mnie, by przyspieszyć odblokowywanie go?

Nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, leonov said:

Xiaomi nie przysyła kodów, tylko informację że konto ma uprawnienia do odblokowani

Ech, nie trafia was szlag na myśl, że to czy będziecie mogli wgrać cokolwiek na wasz telefon zależy od humoru pana Ping Ponga z Xiaomi? I że pewnego pięknego dnia pan chińczyk stwierdzi, że nie da wam autoryzacji do odblokowania bootloadera?

Na razie się cieszę, że mam Redmi note 2 ale pewnie niedługo sam będę musiał zmierzyć się z odblokowaniem bl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te teorie spiskowe...

A pomyśl że teraz każdy telefon czy to Samsung, Apple czy Xiaomi można zablokować jednym przyciskiem ze strony czyli równie dobrze producent może Ci zablokować telefon bo tak. Nawet jak zrobisz wipe to i tak telefon będzie zablokowany. Hyyyyy straszne rzeczy.

To jest automat, ale taaak na pewno pingpong siedzi i odrzuca twoją prośbę o odblokowanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stock  77.0.11.0 , czekam na smsa. Czy już teraz mogę wgrać najnowszy stable  77.0.22.0 a nastepnie DEV? Bo jak instaluje poprzez ... choose update package to instaluje sie, telefon się resetuje, ale dalej mam wersję 77.0.11.0 . Co może być przyczyną?

Próbowalem też od razu wskazać DEV skoro nie podbija mi stable do najnowszej wersji i dostałem komunikat  Cant verify your package.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stock  77.0.11.0 , czekam na smsa. Czy już teraz mogę wgrać najnowszy stable  77.0.22.0 a nastepnie DEV? Bo jak instaluje poprzez ... choose update package to instaluje sie, telefon się resetuje, ale dalej mam wersję 77.0.11.0 . Co może być przyczyną?

Próbowalem też od razu wskazać DEV skoro nie podbija mi stable do najnowszej wersji i dostałem komunikat  Cant verify your package.

77.0.11.0 to nie jest oficjalna wersja softu a taka którą wysyła glodway i jeszcze kilku innych resellerów. Nie ma możliwości wrzucenia na tą wersję deva bezpośrednio, trzeba flashować przez Sp Flash. Dobrze wiem bo sam to wczoraj robiłem i w innym dziale jest informacja jak to zrobić krok po kroku. Nie masz więc innego wyjścia jeśli chcesz się cieszyć z miui polska.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maaaciekmaaaniek napisał:

Głupie gadanie, nie każdy ma problem z odblokowaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odblokowalem. I co, teraz mam udawać że wszystko jest happy i głaskać xiaomi? Ich polityka jest do d*py!!! Co z tego że mają fajne telefony jak przeciętny Kowalski od razu chce mieć działający telefon a nie cholerne krzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem smsa 13.01, że mogę odblokowywać bootloadera, ale próbuję od kilku dni w Unlock Tool (oryginalnym i angielskim) i mam info: Your MI Account has no unlocking permission. Męczę teraz chińczyków na czacie, ale jest bariera językowa, a do tego sami nie wiedzą jak mi pomóc. Europejski serwis wysyła mnie do Chin, a Chińczycy odwrotnie :)Wysłałem ponownie formularz na to samo konto, założyłem specjalnie drugie i to samo wypełniłem tam. Pozostaje chyba zatem czekać na ponownego smsa z pierwszego konta lub nowego z drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie, nie każdy ma problem z odblokowaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odblokowalem. I co, teraz mam udawać że wszystko jest happy i głaskać xiaomi? Ich polityka jest do d*py!!! Co z tego że mają fajne telefony jak przeciętny Kowalski od razu chce mieć działający telefon a nie cholerne krzaki

No jest, ale nie musisz stawać na głowie żeby odblokować bl. To pierwsza ich taka akcja z bootloaderem, nie spodziewali się pewnie że większość będzie chciała odblokować. Podejrzewam że przy następnych modelach będzie to działać sprawniej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie, nie każdy ma problem z odblokowaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odblokowalem. I co, teraz mam udawać że wszystko jest happy i głaskać xiaomi? Ich polityka jest do d*py!!! Co z tego że mają fajne telefony jak przeciętny Kowalski od razu chce mieć działający telefon a nie cholerne krzaki

Kupiłeś telefon przeznaczony dla przeciętnego chińczyka, a nie Kowalskiego i domagasz się bóg wie czego i jakim prawem ? Nie ma go w oficjalnej sprzedaży w Polsce, więc nie masz prawa niczego żądać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Seweryn.f napisał:

Możesz podać adres tego suportu w Polsce założonego i opłacanego przez Xiaomi ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Xiaomi to czwarty co do wielkości producent smartfonów, który cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko w rodzimych Chinach, ale też w Polsce. Dla Chińczyków Polska staje się coraz ważniejszym rynkiem, bowiem to właśnie w Polsce powstał pierwszy oficjalny sklep Xiaomi w Europie.

Serwis Money.pl w oparciu o informacje PAP poinformował, że chiński gigant Xiaomi zaczyna budować oficjalną sieć dystrybucji w Europie. Co ciekawe i dość zaskakujące, to właśnie w Polsce powstał pierwszy oficjalny sklep Xiaomi w Europie.

Sklep jest dostępny pod adresem xiaoyi.pli obecnie jego oferta nie jest zbyt szeroka. Póki co możemy oficjalnie kupić wyłącznie kamery serii Xiaomi Yi. Są to dwa urządzenia: Yi Home Camera do zdalnego monitorowania domu oraz popularna w Polsce kamerka sportowa Yi Action Camera. W sklepie znajdziemy też akcesoria firmy Xiaomi.

Niestety urządzenia z oficjalnej dystrybucji są sporo droższe, niż sprowadzane bezpośrednio z Chin

Polski sklep oznacza jednak łatwą możliwość zwrotów oraz mniej formalności i nerwów przy egzekwowaniu gwarancji. Wizualnie sklep prezentuje się bardzo świeżo i nowocześnie. Widać też, że jest to polski projekt, a nie chińska strona z tłumaczeniem robionym na kolanie. Właścicielem sklepu jest firma JBTS, która została oficjalnym dystrybutorem marki Xiaomi w Polsce.

Polscy klienci dotychczas mogli znać inny sklep z produktami Xiaomi, dostępny pod adresem sklepxiaomi.pl. Jest to polski nieoficjalny dystrybutor współpracujący z ibuygou.com.

Oficjalne wejście Xiaomi do Polski to ważny krok, choć na razie można czuć niedosyt. Mam nadzieję, że doczekamy się także tego, co lubimy najbardziej, czyli smartfonów Xiaomi dostępnym w Polsce w przystępnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AndropaX napisał:

My i reszta świata jesteśmy i tak dla nich promilem względem ich rynku rodzimego, gdzie odblokowany bl w zasadzie nie jest do niczego potrzebny (poza rootem).

Poza Rootem? Przecież jednym z kroków PRZED odblokowaniem BL jest wgranie chińskiego DEV, a on ma Root-a, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać adres tego suportu w Polsce założonego i opłacanego przez Xiaomi ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Xiaomi to czwarty co do wielkości producent smartfonów, który cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko w rodzimych Chinach, ale też w Polsce. Dla Chińczyków Polska staje się coraz ważniejszym rynkiem, bowiem to właśnie w Polsce powstał pierwszy oficjalny sklep Xiaomi w Europie.

Serwis Money.pl w oparciu o informacje PAP poinformował, że chiński gigant Xiaomi zaczyna budować oficjalną sieć dystrybucji w Europie. Co ciekawe i dość zaskakujące, to właśnie w Polsce powstał pierwszy oficjalny sklep Xiaomi w Europie.

Sklep jest dostępny pod adresem xiaoyi.pli obecnie jego oferta nie jest zbyt szeroka. Póki co możemy oficjalnie kupić wyłącznie kamery serii Xiaomi Yi. Są to dwa urządzenia: Yi Home Camera do zdalnego monitorowania domu oraz popularna w Polsce kamerka sportowa Yi Action Camera. W sklepie znajdziemy też akcesoria firmy Xiaomi.

Niestety urządzenia z oficjalnej dystrybucji są sporo droższe, niż sprowadzane bezpośrednio z Chin

Polski sklep oznacza jednak łatwą możliwość zwrotów oraz mniej formalności i nerwów przy egzekwowaniu gwarancji. Wizualnie sklep prezentuje się bardzo świeżo i nowocześnie. Widać też, że jest to polski projekt, a nie chińska strona z tłumaczeniem robionym na kolanie. Właścicielem sklepu jest firma JBTS, która została oficjalnym dystrybutorem marki Xiaomi w Polsce.

Polscy klienci dotychczas mogli znać inny sklep z produktami Xiaomi, dostępny pod adresem sklepxiaomi.pl. Jest to polski nieoficjalny dystrybutor współpracujący z ibuygou.com.

Oficjalne wejście Xiaomi do Polski to ważny krok, choć na razie można czuć niedosyt. Mam nadzieję, że doczekamy się także tego, co lubimy najbardziej, czyli smartfonów Xiaomi dostępnym w Polsce w przystępnych cenach.

Mowa o kamerkach. Telefony to zupełnie inna liga i ZAPOMNIJ o oficjalnej sprzedaży w Europie.

TapTap Tapatalk+MI4W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AndropaX napisał:

 

To xiaoyi, nie xiaomi. Xiaomi z chin tak prędko raczej nie wyjdzie...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

To Xiaomi. Dział kamerek Yi nazywany jest Xiaoyi i ten dział rzeczywiście ma zacząć dystrybucję w Europie, w tym w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersji stable udało mi się przywrócić utracone dane: IMEI, SN, wifi MAC i BT adres (dwa ostatnie wymyślone, bo nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć moje oryginalne). Niestety unlocktool nadal nie działa (50%). Teraz przeszłam na dev 6.1.14, numery NVRAM jakie wpisałam nie zresetowały się. Nie mogę za to włączyć opcji find device. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie mam nadzieję, że jakoś się nie powtórzę za kimś ... co to jest za strona?oficjalna dystrybucja?czy jakiś lokalny sprzedawca? [linka nie wrzucam w celach reklamowych żeby nie było, raczej w celu ustalenia co to jest.]  - http://xiaomi.com.pl/ ... bo jak ją zacząłem przeglądać to znalazłem link do takiej oto instrukcji... http://satnet.com.pl/download/instrukcja.pdf ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale jeszcze nie dawno nie widziałem tej strony ... no i ta instrukcja jest ciekawa... sciągam własnie ten plik i zobaczę co tam jest... może uda się zrobić root'a... 

 

Tylko nie wgrywaj "polskiego" romu z tej strony

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...