Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz kwestia autoryzacji xiaomi , powiedz jak z tym u ciebie było .PS Jestem na 6.1.11 multilanguage wgranym przez sp flash tool

Na 7.0.11 (tym syfiastym , miałem sim aktywowaną pod zakładką devices teraz jest klops, jest jakiś sposób żeby aktywować to urządzenie i czy nie przepadnie moja zgoda na unlock ?

Edytowane przez nitrospider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Agnieszka napisał:

Ja mam obecnie 6.1.11 beta i nadal zatrzymuje się na 50%. I nie mogę włączyć Find device, a ktoś na angielskim forum pisał, że włączenie tego jest wymagane do odblokowania bootloadera. 

Mam dokładnie ten sam soft , lecz nie mam aktywowanego urządzenia (które wcześniej było normalnie) PS Find device mam włączone

Mały update miałęm....już nie mam ?

Edytowane przez nitrospider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, downtown69 napisał:

Też nie miałem aktywnej opcji find device. W moim wypadku pomógł Rom developerski i 2stopniowa weryfikacja konta. Bez tego można zapomnieć o unlocku niestety 

DAwaj coś więcej bo spotkałem się z tym chyba authenticator coś tam coś , ale nie jestem powien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, downtown69 napisał:

Też nie miałem aktywnej opcji find device. W moim wypadku pomógł Rom developerski i 2stopniowa weryfikacja konta. Bez tego można zapomnieć o unlocku niestety 

2stopniowa weryfikacja konta to znaczy co dokładnie?

Edytowane przez Agnieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, downtown69 napisał:

Też nie miałem aktywnej opcji find device. W moim wypadku pomógł Rom developerski i 2stopniowa weryfikacja konta. Bez tego można zapomnieć o unlocku niestety 

napisz po kolei co instalowałeś spróbuje może pójdzie i jakie stery masz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mpivo napisał:

Ja sobie czekam na SMSa... i tak w międzyczasie trafiłem na stronkę: http://www.mi.com/verify/ 

Czy mieliście taki hologram ze zdrapką zwłaszcza na urządzeniach które udało się odblokować? U mnie nie ma po nim nawet śladu

Tego hologramu już nie stosuje w redmi note 3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Agnieszka napisał:

2stopniowa weryfikacja konta to znaczy co dokładnie?

 

A dokładnie to: 

Zaloguj się na konto Xiaomi i w pasku adresu przeglądarki wpisz

https://account.xiaomi.com/pass/2StepLogin/status?userId=xxxxx

I w miejscu xxxxx wpisz swój id konta Xiaomi.

Edytowane przez downtown69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak , wydaje mi się że razem z agnieszką mamy zainstalowaną swojego rodzaju wersję stable , dlatego wisi na 50%.Musimy powrócić do 7.19 stable przez sp flash tool , następnie wruzcić przez OTA wersję 6.1.11 dev i może pójdzie . Zaraz sprawdze tą aplikację do autentyczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Agnieszka napisał:

Mógłbyś podać link do tej instalki OTA? nie mam pojęcia co to jest :P Wersję stable wrzucałam przez SPflash tool, a poźniej ROM dev 6.1.11 przez updater (musiałam wrzucić .zip na tel)

http://www.miui.com/download-308.html sciągnij tą niższą wersję, bo to jest dev :)

i wrzuc to przez update a nie flasha 

Edytowane przez downtown69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w procedurze opisanej w tym temacie będzie mi mógł ktoś pomóc? Jestem z okolic Łodzi, z Konstantynowa Łódzkiego... ;-) Byłbym wdzięczny gdyż mam lepszą pamięć wzrokową do takich spraw niż kombinować samemu... :-D Nie chcę 1-wszy raz czegoś spaprać... a zamówiłem dzisiaj zarówno Redmi Note 3 w kolorze czarno-szarym jak i 2 w kolorze czarnym... coś na pewno wybiorę a oba będą z oryginalnym softem CHI/ENG ;-) Przynajmniej tak mi obiecano... :-P Pzdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ChudyCFC napisał:

Czy w procedurze opisanej w tym temacie będzie mi mógł ktoś pomóc? Jestem z okolic Łodzi, z Konstantynowa Łódzkiego... ;-) Byłbym wdzięczny gdyż mam lepszą pamięć wzrokową do takich spraw niż kombinować samemu... :-D Nie chcę 1-wszy raz czegoś spaprać... a zamówiłem dzisiaj zarówno Redmi Note 3 w kolorze czarno-szarym jak i 2 w kolorze czarnym... coś na pewno wybiorę a oba będą z oryginalnym softem CHI/ENG ;-) Przynajmniej tak mi obiecano... :-P Pzdr.

ale co tam pomagać, robić trzeba krok po kroku. wg opisu, wszystko wskazane co gdzie i skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w procedurze opisanej w tym temacie będzie mi mógł ktoś pomóc? Jestem z okolic Łodzi, z Konstantynowa Łódzkiego... ;-) Byłbym wdzięczny gdyż mam lepszą pamięć wzrokową do takich spraw niż kombinować samemu... :-D Nie chcę 1-wszy raz czegoś spaprać... a zamówiłem dzisiaj zarówno Redmi Note 3 w kolorze czarno-szarym jak i 2 w kolorze czarnym... coś na pewno wybiorę a oba będą z oryginalnym softem CHI/ENG ;-) Przynajmniej tak mi obiecano... :-P Pzdr.

Nie ma czarnego, jest srebrny, szary i złoty.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...