Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zebra22 napisał:

dzięki, już z tym sobie poradziłem. Teraz natomiast mam problem , że dochodzi mi do 50% i wywala błąd, żadne sterowniki się nie instalują z internetu jak ktoś tutaj napisał

Mam to samo- jak sobie poradziłeś z komunikatem account inquiry ? Dane do konta poprawne, tel i komp zrestartowany i dalej to samo...

Zmiana hasła do konta również nie pomaga. Jakieś pomysły ? 

Edytowane przez gladiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gladiq napisał:

@zehell @Bomirr proszę podeślijcie bezpośredni link, w temacie z linka nie ma możliwości ściągnięcia. Dziękuję

Potwierdzam. Więc jak nie wiecie co, to przestańcie płakać o te jeba...ne sterowniki bo śmieszne i irytujące to jest. Wrzuciłem własnie sphinxa 7.0.22.0 Dev i dalej chu..a. Więc czekam na jakąś SENSOWNĄ odpowiedz... Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, downtown69 napisał:

Potwierdzam. Więc jak nie wiecie co, to przestańcie płakać o te jeba...ne sterowniki bo śmieszne i irytujące to jest. Wrzuciłem własnie sphinxa 7.0.22.0 Dev i dalej chu..a. Więc czekam na jakąś SENSOWNĄ odpowiedz... Z góry dzięki

Widzę, że wszystko ok u Ciebie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja to niestety nie sterowniki sprawdzilem to na dwóch kompach i nie daje rezultatu. Zauwazyjem że ta większość ma problem z "50%" w momencie kiedy wcześniej tel był uceglony bądź miał problem z imei lub wi fi wydaje mi się że przez ROM sphinX jest usuwany jakiś klucz autoryzacji. To są tylko moje przemyślenia z przeczytanych tu problemów siedze nad tym problemem sporo. Mam dwa konta które maja uprawnienia do odblokowania i na obu jest ten sam problem 50%

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Ciekawostka!

W sylwestra z nudów zarejestrowałem 3 konto na mi.com, oraz puściłem zgłoszenie na odblokowanie Bootloadera. Numer telefonu podpięty pod tablet, karta nigdy nie była wkładana do Xiaomi (tablet to sony) i dzisiaj po 11 dniach przyszła wiadomość że konto ma możliwość odblokowania bootloadera!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bizon4444 napisał:

Witam. Pytanko, zainstalowałem wczoraj najnowszą wersję MIUI POLSKA, ale nie pokazuje kresek zasięgu.

Czy mogę bez problemu zainstalować wcześniejszą wersję poprzez aktualizacje ?

Oczywiście przez TWRP, koniecznie full wipe przed instalacją.

Jeśli nie chcesz wszystkiego ustawiać od początku po wipe to, bez zmieniania softu  przełóż kartę do drugiego slotu i kreseczki zaświecą.

Edytowane przez robo32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko, zainstalowałem wczoraj najnowszą wersję MIUI POLSKA, ale nie pokazuje kresek zasięgu.

Czy mogę bez problemu zainstalować wcześniejszą wersję poprzez aktualizacje ?

Możesz też przerzucić kartę SIM do drugiego slotu i juz poczekać te parę dni na nową aktualizację. Na drugim slocie działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dostałem  magiczny sms,ale  gdy chce pobrac  unlock tool pojawia mi sie bład : 

404 Not Found

  • Code: NoSuchKey
  • Message: The specified key does not exist.
  • Key: miflashunlock/MiFlashUnlock_latest.zip
  • RequestId: 2B3744A694A33C65
  • HostId: Hv3OvbtX/kcrPvb5ylpvuUv9s4JuJpNCysGvNO07q1HNWdS44EjxgLwf/sFUsLLGSBjgWwSnlr4=

co robić  ? 

Edit 1 .  dobra  juz mam :Obigota 

Edytowane przez basina94
roziwazanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AndropaX napisał:

Wstaw "o" na początku linku żeby było obigota

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

dokładnie, ludzie czytajcie poradniki krok po kroku, jak coś nie idzie to źle robicie. o obigota też jest napisane w poradniku.

 

" Przechodzimy tam, jednak tym razem nie przenosi nas do formularza a do telefonu z napisem FASTBOOT i zielonym buttonem. Klikamy go i jeżeli jest 404 to w linku bigota zamieniamy na obigota i rozpocznie się ściąganie toola. "

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wygrywasz z oryginalnego chińskiego deva? Bo z tego Sphinx nie pójdzie, musi być czysty chiński Rom

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Oczywiście może źle wytłumaczyłem chodzi o sytuację kiedy był wgrywany SphinX a potem wgrywany stable i na niego dev czyli dokładnie jak mówią wszystkie tutki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problem mam. Wszystko działa. Jednak dalem żeby przywróciło apki z chmury mi account i teraz wisi mi 17 aplikacji które się nie chcą przywrócić. Jak tu usunąć? Pewnie to shit z chińskiego romu z ichniejszego sklepu aplikacji. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem pojęcia jak zmienić menadżer otwierania plików w Flashify, a też nie wykrywało mi pliku .img.
Pomogła mi instalacja aplikacji SuperSU, później instalacja Recovery zadziała każdym sposobem :)
Używałem alternatywnego poradnika, który podał Acid w temacie Instalacji MIUI 2016:
http://myandroidous.blogspot.sk/2015/12/twrp-for-redmi-note-3-for-newbies.html?m=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Siedzę na developerskim oryginalnym romie. Po dwóch tygodniach dostałem upragnionego SMSa. Temat śledzę od początku jednak jest tu taki bałagan, że nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy mógłbym dodać jasny poradnik co i jak zrobić by wgrać MIUI Polska? Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, misssiek95 napisał:

Panowie. Siedzę na developerskim oryginalnym romie. Po dwóch tygodniach dostałem upragnionego SMSa. Temat śledzę od początku jednak jest tu taki bałagan, że nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy mógłbym dodać jasny poradnik co i jak zrobić by wgrać MIUI Polska? Z góry dziękuję :)

Masz w pierwszym poście tego tematu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja dla spekulantów na temat ceglenia i problemu z 50% w toolu 

ja ucegliłem mój notes z 3 razy do tego miałem sphinxa i nie miałem problemów z odblokowaniem na sterownikach z tematu jak wgrać stable. więc nie ma to związku co zrobiłeś kiedyś z mojego punktu widzenia. Jeżeli miałeś gówno miui i nie zflashowałes spflashem tylko updatem no to może, ale i tak to jest tylko gdybanuie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...