Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

No tak robię, jak poprzednio uruchamiam, wyskakuje okienko z brakiem ROOT z przyciskiem OK, wciskam Home, przechodzę do Panel Sterowania, Uprawnienia, Udziel dostępu do ROOT, i tu nic nie ma default_icon_e_sad.gif "Brak aplikacji z ROOT", ręce mi opadają default_icon_e_sad.gif .

Zainstaluj supersu, przydziel mu oprawnienia i nie będziesz musiał się bawić z tym panelem sterowania

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, leonov napisał:
Supersu przy próbie aktualizacji SU binary, wywala "Instalacja nieudana!" , chore to wszystko. 

 

Miałem to samo... Ściągnij soft z metody.: TWRP for Redmi Note 3 for newbies i bez restartowania telefonu wcisnij VOL+ Power

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak smsy jakoś powoli idą to nikt się tym nie zajmie, no chyba że coś się stanie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam że się pytam, może już było opisane ale jak dostanę tego smsa to normalnie mogę odblokować bl?

Pozdrawiam

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak smsy jakoś powoli idą to nikt się tym nie zajmie, no chyba że coś się stanie. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam że się pytam, może już było opisane ale jak dostanę tego smsa to normalnie mogę odblokować bl?

Pozdrawiam

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tak

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na temat -- ale nie moglem sie powstrzymac.....

I NASTAŁA CISZA

--- Chinczycy nerwy Polakow nadszarpneli, .. a ROM MIUI POLSKA jakże pożądany je uspokoił..... :)

Swoja droga -- Chlopaki dobra robote robia, .. i należy im się wsparcie... Dzis robie przelew darowizny -- Ktoś jeszcze wyrazi swoje podziękowanie??

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nooo i moje wsparcie zostalo "przelane"---- bede sam??.....

Edytowane przez marks
aktualizacja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na temat -- ale nie moglem sie powstrzymac.....

I NASTAŁA CISZA

--- Chinczycy nerwy Polakow nadszarpneli, .. a ROM MIUI POLSKA jakże pożądany je uspokoił..... default_smile.png

Swoja droga -- Chlopaki dobra robote robia, .. i należy im się wsparcie... Dzis robie przelew darowizny -- Ktoś jeszcze wyrazi swoje podziękowanie?? 

Ja już dawno temu dwie dyszki wpłaciłem

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj niespodzianka.

Jak pisałem wcześniej nie mogłem wysłać zgłoszenia na odblokowanie przez sms-a, bo przenosiło mnie od razu na stronę pobierania Mi unlock. Próby odblokowania kończyły się jak u Acid-a na 50% weryfikacji. Dzisiaj tak proforma spróbowałem odblokować Mi unlockiem... I poszło! Nie zmieniałem komputera, sterowników, wszystko jest jak było. I bootloader odblokowany :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, juras_b napisał:

A u mnie dzisiaj niespodzianka.

Jak pisałem wcześniej nie mogłem wysłać zgłoszenia na odblokowanie przez sms-a, bo przenosiło mnie od razu na stronę pobierania Mi unlock. Próby odblokowania kończyły się jak u Acid-a na 50% weryfikacji. Dzisiaj tak proforma spróbowałem odblokować Mi unlockiem... I poszło! Nie zmieniałem komputera, sterowników, wszystko jest jak było. I bootloader odblokowany :-D

bez sms'a? how? coś trzeb wczensiej zrobić? coś pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...