Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

i dementując wcześniejszą plotke w koncie miui urzadzenie mam aktywowane z automatu. Zalogowałem się na konto xiaomi podczas prcedury konfiguracyjnej. więc nie wiem skąd problemy z blokowaniem bootloadera :D przecież zeby się zablokował musiał byś wgrac secure oraz bootloader od nowa :D btw przegladałem pliki i plik z kluczem chyba do bootloadera jest w telefonie :D ciekawi mnie czy jak się go wywali to co się stanie :D

 

a co do miui polska to chłopaki zrobiły kawał dobrej roboty nie ma krzaczkowego softu :)

a authenticator do odblokowania jest zbyteczny ja go nie mam więc jak nie masz ciśnienie to go nie zakładaj bo po co :)

Edytowane przez zehell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Root aktualnie w nowych romach dev Xiaomi pobiera się jako paczka OTA w Security. Google wymusiło taki sposób i MIUI zastosowało to już wcześniej w Mi4. Aczkolwiek w MIUIPolska nie było to widoczne bo udało się zrobić samemu patcha. W aktualnych telefonach z bootloaderem po odblokowaniu dostaje się dostęp do:

- recovery

- fastboot

- root (po OTA)

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbowałem zrobić jak w instrukcji Johnego08PL (ze strony 4) ale przenosi mnie do chińskiego forum xiaomi, nie mam do wypełnienia żadnego formularza.

Telefon dostałem od xiaomiforsale i miał już zainstalowany google installer.

Można jakoś sprawdzić czy bootloader jest odblokowany na telefonie i czy moge wgrać ROM miui polska? Mogę wrzucić jakieś screeny z telefonu jeśli potrzeba.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, mam obecnie język angielski i nie ma polskich znaków, i jak napisze wyraz muszę "odkreślić" co za tym idzie nacinąć x2 razy spacje po każdym wyrazie, co nie powiem jest trochę męczące, da się jakoś usunąć to podkreślenie? Pozdrawiam.

Edytowane przez adreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...