Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Może niech się wypowiedza osoby które mają odblokowany bl czy też miały trusted device
wejdzcie na konto MIUI, i tam trzeba wypelnic WSZYSTKIE ETAPY ZABEZPIECZEN

Mam 100%, tylko authenticatora nie mam bo nie mam takiej opcji

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam rom MIUI 77.0.11.0 | stable

Urządzenie jest już zrootowane

Po wyborze romu 5.12.31 nie może zweryfikować update'a

Reboot do recovera nic nie daje - wyświetla się na czarnym tle telefon MI i jedyna opcja to podłączenie ładowarki...

I dalej nie wiem co robić. Z Nexusem 4 robiłem co chciałem w CM 12 i 13 a tu zagwostka. Konto MI mam zweryfikowane i ustawione na wszystkie zabezpieczenia.

Telefon dostałem od brata który zakupił przez alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam rom MIUI 77.0.11.0 | stable

Urządzenie jest już zrootowane

Po wyborze romu 5.12.31 nie może zweryfikować update'a

Reboot do recovera nic nie daje - wyświetla się na czarnym tle telefon MI i jedyna opcja to podłączenie ładowarki...

I dalej nie wiem co robić. Z Nexusem 4 robiłem co chciałem w CM 12 i 13 a tu zagwostka. Konto MI mam zweryfikowane i ustawione na wszystkie zabezpieczenia.

Telefon dostałem od brata który zakupił przez alledrogo

Ale odblokowany BL?

wysłane z RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, ulvheim said:

Witam,

Posiadam rom MIUI 77.0.11.0 | stable

Urządzenie jest już zrootowane

Po wyborze romu 5.12.31 nie może zweryfikować update'a

Reboot do recovera nic nie daje - wyświetla się na czarnym tle telefon MI i jedyna opcja to podłączenie ładowarki...

I dalej nie wiem co robić. Z Nexusem 4 robiłem co chciałem w CM 12 i 13 a tu zagwostka. Konto MI mam zweryfikowane i ustawione na wszystkie zabezpieczenia.

Telefon dostałem od brata który zakupił przez alledrogo

Ja jak miałem Sphinxa to żeby wrzucić dev ROM musiałem przez flash tool najpierw wrzucić stable a dopiero później dev.

Tutaj możesz pobrać rom http://en.miui.com/a-234.html

Edytowane przez bartekzmc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak zrobić, aby w ustawieniach konta Mi nasz Redmi Note 3 miał status "Trusted device"? Mam activated, w ustawieniach na stronie mam 100% (potwierdzenie adresu mailowego, pytania bezpieczeństwa itp.). Może właśnie niektórzy nie dostają tego SMSa, bo nie mają statusu "Trusted device"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, woland85 napisał:

Wie ktoś może, jak zrobić, aby w ustawieniach konta Mi nasz Redmi Note 3 miał status "Trusted device"? Mam activated, w ustawieniach na stronie mam 100% (potwierdzenie adresu mailowego, pytania bezpieczeństwa itp.). Może właśnie niektórzy nie dostają tego SMSa, bo nie mają statusu "Trusted device"?

No właśnie, jak pisałem wcześniej mam trusted device I jak chcę wysłać zgłoszenie to przerzuca mnie zamiast do formularza na stronę pobierania Mi Unlock.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam znow atywowany.... ale Root'a nadal brak, i na dodatek BOOTLOADER znow zablokowany.... 

hm.. nie qmam o co chodzi, ..  ale ciagle mam MIUIPOLSKA... ;)

Screenshot_2016-01-05-21-16-10_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-01-05-21-23-39_com.xiaomi.account.png

Screenshot_2016-01-05-21-23-51_com.android.settings.png

6 minut temu, Mike20 napisał:

A masz włożoną kartę SIM?

Pomysl i POPATRZ chlopie zanim cos napiszesz..... Nie zauwazyles ze na screenie OBIE karty "maja pole" ... ;P

5 minut temu, juras_b napisał:

No właśnie, jak pisałem wcześniej mam trusted device I jak chcę wysłać zgłoszenie to przerzuca mnie zamiast do formularza na stronę pobierania Mi Unlock.. 

i prawidlowo ---- to jest poprawna procedura--- 

jesli masz unlocka-- uruchom go i wg procedury, i odblokujesz BL

Edytowane przez marks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam znow atywowany.... ale Root'a nadal brak, i na dodatek BOOTLOADER znow zablokowany.... 

hm.. nie qmam o co chodzi, ..  ale ciagle mam MIUIPOLSKA...

Screenshot_2016-01-05-21-16-10_com.miui.securitycenter.thumb.png.0363f6d3b92b075a3ed901883398e2a9.png

Screenshot_2016-01-05-21-23-39_com.xiaomi.account.thumb.png.d30fa58a91cb523c1bc82aee938a36b4.png

Screenshot_2016-01-05-21-23-51_com.android.settings.thumb.png.f4e434c65574b22e140d1e080b5ba6c5.png

A masz włożoną kartę SIM?

Pomysl i POPATRZ chlopie zanim cos napiszesz..... Nie zauwazyles ze na screenie OBIE karty "maja pole" ... ;P

No właśnie, jak pisałem wcześniej mam trusted device I jak chcę wysłać zgłoszenie to przerzuca mnie zamiast do formularza na stronę pobierania Mi Unlock.. 

i prawidlowo ---- to jest poprawna procedura--- 

jesli masz unlocka-- uruchom go i wg procedury, i odblokujesz BL

Jak nie boisz się bricka to możesz spróbować flash supersu w twrp

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maaaciekmaaaniek napisał:

Bootujesz do fastboota, fastboot reboot recovery

a nie zauwazyles na screenach ze nie ma ROOT'a?? i bootuje do FASTBOOTA, ktory nic nie daje??

Nie qumam tego systemu, .. i tej  polityki chinczykow.. hihihhi

Przynajmniej mam MIUIPOLSKA -- a na tym mi zalezalo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marks napisał:

a nie zauwazyles na screenach ze nie ma ROOT'a?? i bootuje do FASTBOOTA, ktory nic nie daje??

Nie qumam tego systemu, .. i tej  polityki chinczykow.. hihihhi

Przynajmniej mam MIUIPOLSKA -- a na tym mi zalezalo... 

chodziło mu byś zrobił to komendą, Root nie ma nic do tego skoro przy unlocku wrzuciłeś sobie TWRP...

 

41 minut temu, marks napisał:

a ja mam znow atywowany.... ale Root'a nadal brak, i na dodatek BOOTLOADER znow zablokowany.... 

hm.. nie qmam o co chodzi, ..  ale ciagle mam MIUIPOLSKA... ;)

Screenshot_2016-01-05-21-16-10_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-01-05-21-23-39_com.xiaomi.account.png

Screenshot_2016-01-05-21-23-51_com.android.settings.png

Pomysl i POPATRZ chlopie zanim cos napiszesz..... Nie zauwazyles ze na screenie OBIE karty "maja pole" ... ;P

i prawidlowo ---- to jest poprawna procedura--- 

jesli masz unlocka-- uruchom go i wg procedury, i odblokujesz BL

Może nie mieć simek ale i tak może pokazywać zasięg....bo jak masz zadzwonić na alarmowy ??? oczywiście zawsze jest info w postaci ikonki ,że karty brak.

3 minuty temu, marks napisał:

OK.. masz racje, . nie jest potrzebny-- z tym, ze.. po co mam uruchomic FASTBOOTA?? Jesli go uruchomie i??? Co dalej??

 

Czytałeś co Ci napisał ? masz pretensje do innych o to ,że czegoś nie zauważyli a sam nie widzisz jak podał Ci komendę fastboot na tacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suchy_PL_ napisał:

chodziło mu byś zrobił to komendą, Root nie ma nic do tego skoro przy unlocku wrzuciłeś sobie TWRP...

Nie dziala juz TWRP --- jest zablokowany jak wczesniej..... ;(

 

1 minutę temu, Suchy_PL_ napisał:

chodziło mu byś zrobił to komendą, Root nie ma nic do tego skoro przy unlocku wrzuciłeś sobie TWRP...

Nie ma kart SIM -- nie ma ikony z zasiegiem.. tzn sa-- bez kresek i ze znakiem X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wrzuciłeś soft i wywaliło recovery....przy niektórych softach na Nexusie 4 tez tak miałem ale w większości wypadków nie wywalało recovery i BL został zawsze odblokowany.....namieszali z tym i co flash telefonu to lock....:/ a sprawdzałeś czy możesz odblokować bl na MiuiPolska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyprzedzajac prawdopodobne pytania--- NIE DA SIE PO RAZ KOLEJNY ODBLOKOWAC.

Unlock tool dochodzi do 50% i staje..... Generalnie--- jest jak na poczatku od nowosci, zablokowany, z tym ze ma MIUIPOLSKA.

Tyle

Jakim cudem... Może unlock staje dlatego bo masz już odblokowany

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, maaaciekmaaaniek napisał:

Jakim cudem... Może unlock staje dlatego bo masz już odblokowany

A to pytanie chyba do Chinczykow---

Choc gdzies chyba natknalem sie na info, ze ten UNLOCK mozna zobic raz na 30 dni (???). Ale to jest niepotwerdzone info--

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...