Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro coś się już rusza z smsami to może ktoś napisze krok po kroku jak ogarnąć tokeny, aplikacje autoryzacja i inne rzeczy o których była mowa a są potrzebne w dalszym postępowaniu po otrzymaniu smsa od xiaomi. 

Pewnie wiele osób, podobnie jak ja nie miała styczności z tymi rzeczami a jednak są potrzebne. Dodam że konto mam od około pół roku, założyłem dla innego telefonu z miui. RN3 to mój pierwszy telefon ze stajni xiaomi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pull1990 napisał:

Skoro coś się już rusza z smsami to może ktoś napisze krok po kroku jak ogarnąć tokeny, aplikacje autoryzacja i inne rzeczy o których była mowa a są potrzebne w dalszym postępowaniu po otrzymaniu smsa od xiaomi. 

Pewnie wiele osób, podobnie jak ja nie miała styczności z tymi rzeczami a jednak są potrzebne. Dodam że konto mam od około pół roku, założyłem dla innego telefonu z miui. RN3 to mój pierwszy telefon ze stajni xiaomi. 

 

Po odblokowaniu bootloadera (zgodnie z instrukcją z pierwszej strony tego tematu) dalsze postępowanie jest na http://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marks napisał:

Zadne tokeny.... Zadne dodatkowe softy...

Po prostu uruchamiasz aplikacje, logujesz sie swoimi danymi, ... i klikasz dalej, dalej.. i restart fona, . .i juz!!!

Jaką aplikacje? Sorry ale ja nie mam zielonego pojęcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem na nowsze konto a raczej na nr  ,na który miałem rejestrowane to stare konto...... na nowym koncie z tym starym nr tel po weryfikacji wywalało ,że wysłano wniosek już więc to chyba od nr tel zależy nie od konta.....i ciekawe czy odblokuje skoro starego konta już nie mam :/

Edytowane przez Suchy_PL_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliscie czy smsy? Piszcie co i jak bo umieram z ciekawosci...

Po niusach z linka rozmowy z konsultankta xiaomi myslalem ze nic z tego tel (miuipolska) nie bedzie...

Ktos dostal SMS na noym koncie ja mam 2miesiace konto od momentu zakupu mibada... mam szanse?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Acid napisał:

Chyba we wszelkich poradnikach było podane jednoznacznie, że musisz mieć na telefonie już założone konto Xiaomi. I telefon zweryfikowany z tym kontem. Chociaż na sam kod to może nie trzeba telefonu bo wypełnia się tylko formularz...

Nie widziałem, w wiekszosci byla mowa (z tego co pamietam) tylko i wyłącznie o w pełni zrobionym security check-up (które mam)
Stąd te pytanie.
Przy okazji, jak google translate nie tłumaczy imienia i nazwiska, o które proszą, to wpisać jakieś losowe, ale przetłumaczone czy akceptowane jest przetłumaczone w podobny sposób: 詹姆斯Kowalski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec, .. dla drugiego konta, zalozonego dla drugiego telefonu zaraz po zakupie RM3 jakos pod koniec listopada -- odblokowanie TEZ dziala!!!!

No to ja mam pozamiatane-- jutro jeszcze sprawdze czy ten trzeci, dla mojego znajomego tez diala... mam nadzieje, ze tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie na koncie z moim nr tel nie idzie :/ dałem ciała....nie potrzebnie usuwałem stare konto ...:/ zobaczę zaraz czy na 2 idzie.

 

EDIT: OK, dałem d*py po całości...w mojej przeglądarce były stare cookiesy i dlatego wywalało ,że przesłano prośbę odblokowania...czyli nic tylko czekam dalej bo teraz chce składać wniosek na nowo :/

Edytowane przez Suchy_PL_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gladiq napisał:

Napiszcie proszę jak wygląda sms od Xiaomi odnośnie odblokowania bl i z jakiego numeru jest wysyłany. 

Ten sam nr co przesyła tymczasowe hasła..."Your unlock request has been approved. Go to ....i tu adres  toola.... to download unlock tool."

Edytowane przez Suchy_PL_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Suchy_PL_ napisał:

Dodam od siebie, że ten sms z premission dostałem na stare konto gdzie wniosek wysłałem...po angielsku :) zapewne poczekam ze 2 tyg ....pluje w brodę, że nie zostawiłem starego konta.

co wy pieprzycie o jakis kontach, po angielsku, chinsku czy mongolsku....Zastanowcie sie jakie to ma znaczenie...

Powiedziano: "CZEKAJCIE, A BEDZIE WAM DANE"

ja dodam od siebie :CIERPLIWIE i nie wysnuwajcie smiesznych teorii o loterii, jakims tam jezyku, numerze konta, kodach aktywacyjnych-- kazdy dostanie w swoim czasie.... i jak widac pewnie niebawem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie czytałeś dokładnie a się jątrzysz.....tak ,wniosek ma być po chińsku według tego co jest napisane a ja dałem info ,że nie koniecznie i tak samo z tymi 10 -ma dniami....po 21 dostałem a niebawem 10 upłynie na 2 koncie a jeszcze inni dostali sms po paru minutach.

Edytowane przez Suchy_PL_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...