Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

aktywator dodałeś po wysłaniu zgłoszenia? No to masz swój problem. Miało być wszystko zrobione na koncie Xiaomi przed wysłaniem zgłoszenia. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

W sensie autoryzacje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tak, autoryzacje

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten sms przyszedł w kilka minut a chwilę przed tym dodałem aktywator z kodami do konta, na koncie mam dodane 4 telefony nie Xiaomi i tylko RN3 od nich. Konto będzie miało niedługo 3 lata. Wy wszyscy macie świeże konta tylko pod RN3 postawione?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

No nie jestem tak do końca przekonany czy staż ma znaczenie bo konto też mam długo i niestety nic nie dostałem tylko różnica taka że w chwili obecnej mam tylko jedno urządzenie podpiete

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywator dodałeś po wysłaniu zgłoszenia? No to masz swój problem. Miało być wszystko zrobione na koncie Xiaomi przed wysłaniem zgłoszenia. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

W sensie autoryzacje? Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tak, autoryzacje

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Mógłbyś napisać jak aktywować? Kiedyś na stronie był kod qr, teraz takowego nie widzę

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoHnNy08PL W moim przypadku - tak. RN3 jest moim pierwszym i prawdopodobnie ostatnim sprzętem od Xiaomi. Dodatkowo aktywator dodałem chwilę po wysłaniu zgłoszenia, ale to raczej nie powinno mieć na nic wpływu.

Moje konto ma kilka lat . Wcześniej używałem kilku portów na Motoroli i Samsungu więc chyba możemy obalić teorię na długoterminowość konta.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zehell napisał:

Ja coś czytałem że to jest uzależnione od stażu konta. Takie pokrętne teorie :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

a po jakiemu czytales?? po chinsku?? w jakim dialekcie??? Mandarynskim??

sorry za uszczypliwosc--- ale smiesza mnie takie "spekulacje"... i takie teorie....

:)

Edytowane przez marks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marks napisał:

a po jakiemu czytales?? po chinsku?? w jakim dialekcie??? Mandarynskim??

sorry za uszczypliwosc--- ale smiesza mnie takie "spekulacje"... i takie teorie....

:)

A tu to pisze  przetłumaczone na pl.Blokowanie bootloader ma na celu zapewnić lepsze doświadczenie użytkownika, które próbujemy robić cały czas. W międzyczasie, zamieściliśmy narzędzia odblokowującego dla starszych użytkowników, którzy znają swoje sposoby obejścia migać i ulepszanie ich urządzeń. pełny link tu . http://en.miui.com/thread-201477-1-1.html

 

Edytowane przez zibik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparowanie Autoryzacji można dokonać w koncie xiaomi na account.xiaomi.com. Yyy to jest jak byk tak przy okazji...

Na dole macie wielkimi literami Account Tools > Settings > 2 -step verification > Change > Tam pyta o ten właśnie kod ale go nie macie więce niżej "Not working?" i tam już prosto z tego co pamiętam. Apkę Autoryzacje można pobrać stamtąd albo skorzystać z tej w romie (w ostatniej wersji dodaliśmy Autoryzacje z powrotem). W każdym razie w ostatnim kroku będzie kod QR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zehell napisał:

 

To ja mam coś nie tak z tym kontem może i tu jest tajemnica

 

ja mam to samo nie mam tego authentikatora .i mysle ze to nie jest wina konta chyba że sie myle ale jak je zakładałem to wszystko przeszło bez problemu.chyba że wina leży po stronie romu bo jade na sphinxie .

Edytowane przez zibik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kombinowałem. I nie masz tego ponieważ zarejestrowałeś konto za pomocą numeru telefonu przez telefon podczas konfiguracji ? Bo zrobiłem w ten sposób drugie konto i też nie mam na nim tego. A na koncie założonym na email bez podawania numeru mam to.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka taka : Xiaomi chce wprowadzić nową wersje NR3 że snapdragonem 808 co żeby nie było że zły wątek. O tuż Xiaomi ten model chce wypuścić już z odblokowanym bootloaderze z związku z tym że ma dużo uwag odnośnie blokowanie na mediatekach

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tutaj link do źródła:

http://www.myxiaomi.pl/newsy/xiaomi-redmi-note-3-ze-snapdragonem-808/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie dziwi, takie postępowanie. Nie jesteśmy dla nich priorytetowym targetem. Jak już chyba Acid napisał, w Chinach problemu z tym nie mają. A, że my musimy(tzn ekipa xiaomi.eu i MIUI Polska) się ostro męczyć... Cóż. Widać TOP 3 sprzedaży smartfonów, ma 'przyzwolenie' , by nosić głowę wyżej.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pull1990 napisał:

Moze ktos napisac instrukcje co po kolei trzeba robic aby odblokowac bootloadera? Duzo tu informacji I w sumie nic nice wiadomo dla kogos kto chce zaczac cala procedure od nowa.

Swoja droga jest ktos komu sie udalo?

 

z tego co wiem to JoHnNy08PL odblokowal i on tez napisał poradnik

http://miuipolska.pl/forum/topic/7994-odblokowywanie-bootloadera/?do=findComment&comment=110712

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym prosił żeby ktoś kto odblokował założył nowy temat i napisał krok po kroku co i jak. bo czytałem temat ale jest tak naje***ne że szok. @JoHnNy08PL tobie się udało tak? Mógłby ktoś napisać właśnie wszystko od wygrania dev'a. Co skąd itd. Myślę że będzie dużo pytań o to więc warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...