Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, zibik napisał:

Tez miałem taka nadzieje że bedzie  PL  a tu lipa...  jezyków innych jest sporo  ,ale potestuje jak juz mam go wrzuconego

No w sumie dla mnie nie ma wiekszego znaczenia, ze nie ma PL (choc z sentymentu na pewno bym go uzywal)...

Amoze ekipa MIUIPOLSKA jest w stanie na podstawie tego ROMu "dolozyc" PL???

Tak czy siak:

Najwazniejsze ze ma ROTA, i nie ma tych chinskich "smieciowych" dla mnie aplikacji...

Edytowane przez marks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego polski język jest aż tak ważny? Poziom angielskiego potrzebnego do obsługi telefonu ma już opanowane dziecko w podstawówce (tak wiem, że nie wszyscy się go uczyli ale zdecydowana większość płaczących o polski)

Przecież w ROMie najważniejsza powinna być niezawodność, brak bugów, szybkość, brak preinstalowanych śmieci, a ROM Sphinxa z tego co piszą ludzie jest w tym momencie najlepszy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2015 at 11:30, Krispin napisał:

gdybyś jeszcze wiedział co piszesz... w globalu nigdy nie było polskiego bo "global" według xiaomi to kilka dodatkowych języków, nie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wersje 32gb i używam Sphnix w wersji poprzedniej czyli V7.0.16.0_5.0.2, nie zauważyłem żadnych bugów, można więc przypuszczać, że w nowszej wersji tymbardziej tego nie będzie. Jak już kiedyś wspomniałem to mój pierwszy Xiaomi i MIUI więc może moja opinia jest nieco subiektywna, ale zdecydowanie jestem z niego zadowolony, dużym atutem telefonu jest niewątpliwie to że mimo dużego wyświetlacza długo pracuje na baterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wersje 32gb i używam Sphnix w wersji poprzedniej czyli V7.0.16.0_5.0.2, nie zauważyłem żadnych bugów, można więc przypuszczać, że w nowszej wersji tymbardziej tego nie będzie. Jak już kiedyś wspomniałem to mój pierwszy Xiaomi i MIUI więc może moja opinia jest nieco subiektywna, ale zdecydowanie jestem z niego zadowolony, dużym atutem telefonu jest niewątpliwie to że mimo dużego wyświetlacza długo pracuje na baterii. 

4050mah robi swoje. W LGG2 przy 5" telefon z słabszą baterią wytrzymał mi 2 dni na jednym ładowaniu. Tu 1,5 dnia. Dobę na fulu.

Wesołych Świąt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...