Skocz do zawartości

Problem z połączeniem bluetooth w samochodzie


dziurex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem dzisiaj połączyć swojego Redmi Note 2 z zestawem głośnomówiącym Radiosat w Megane. Problem jest taki, że urządzenia się wykrywają ale co chwila rozłączają. Na telefonie w statusie połączenia bluetooth cyklicznie zmienia się "połączono", za chwilę "połączono bez telefonu" po kolejnych paru sekundach "połączono beż multimediów" i tak w kółko. Dodam, że w ustawieniach połączenia mam te opcje zaznaczone. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie rozłącza telefonu, ale jakość dźwięku jest tak nędzna, że nie mogłem tego słuchać (chodzi o muzykę, telefonów z samochodu jeszcze nie próbowałem wykonać). Mój problem nie występuje po wgraniu Cyanogenmoda, więc może i u ciebie pomoże.

Edytowane przez radelwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei miałem problem na starszym romie (nie pamiętam dokładnie daty, ale prosto z produkcji, jakaś wersja z października) że łączyło mnie z głośnikiem bluetooth i gdy uruchamiałem muzykę to słyszałem pół sekundy utwór, cisza przez 5 sec i znów pół sekundy muzyki i cisza. Tak jakby ktoś włączył film full HD na internecie 1mb. Zaktualizowałem rom do najnowszego , jednak nie miałem możliwości sprawdzenia jak teraz będzie się zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawołałem specjalnie syna, bo on jest właścicielem Xiaomi, do samochodu i kazałem włączyć BT w telefonie. Został połączony natychmiast, bo za pierwszym razem został zapisany w ustawieniach. ROM najnowszy a ten z którym za pierwszym razem się łączył był chyba sprzed miesiąca.

Pozdrawiam

OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć, również mam problem z bluetooth w moim aucie, zestaw to Nokia CK-7W i podczas rozmowy strasznie zniekształca dzwięk, problem występował na Redmi Note 3 MTK, Mi4, Mi5, Redmi 3S a teraz mam to samo na Redmi 4X. Problemu nie ma na np iPhone SE i Samsung A5 2016. Problem występuje z xiaomi niezaleźnie od ROMu jaki jest zainstalowany :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Mam problem z podłączeniem mojego telefonu RN 2 do R-linka w samochodzie Megane. Korzystam z programu android auto, który na czystym androidzie łączy się bezproblemowo, natomiast telefon z aa nie jest wykrywany. Podejrzewam, że problemem jest tu nakładka miui, która nie współgra z r-linkiem. Czy ktoś może "walczył" z podobnym problemem i ma na to jakiś patent? Dzięki z góry za podpowiedź.

Edytowane przez Sabre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...