szuineg

Skype nie działa w tle

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.

Posiadam Od jakiegoś czasu redmi Note 2 i nie mogę ogarnąć Skype. Jest w autostarcie, jest kłódka. Pomimo to ktokolwiek dzwoni czy wysyła wiadomość ja o tym nie wiem do póki nie otworzę skypa. Aplikacja wydaje się być aktywna bo po kliknięciu skypa otwiera się błyskawicznie i od razu jest powiadomienie - np. Dzwonię z innego tel,  nie dodawaniam się, klikam skypa i od razu jest info o nieodebranym połączeniu. Po połączeniu gdy Skype jest aktywny (dodawaniam się), przyłączam się na pulpit, wygaszam tel. i dzwoniąc od razu albo wysyłając wiadomość wszystko działa jak należy. Ale minie 10 minut i znowu jest lipa. Założyłem nawet nowe konto na Skypie żeby wykluczyć jakieś komplikacje z kompem gdzie mam też skypa. Wersja miui to v7  5.10.29 od miui polska. Jakieś pomysły?

to mi wygląda na oszczędzanie baterii, ustaw wyjątek dla Skype, albo wyłącz oszczędzanie baterii

Edited by Marcin.M

Wyłączyłem, jedyna zmiana to to że jakiś czas po tym jak się nie można dodzwonić przychodzi powiadomienie. Jednak najważniejsze wciąż nie działa, ktoś dzwoni a ja o tym nie wiem.

WhatsApp też nie działa tak jak powinien. Jest dokładnie to samo co z skypem. Jakieś pomysły?

Edited by szuineg

Hi,

to samo jest z Redmi 3- jedyne co zrobiłem to w profilach: dom, praca itp nie czyści mi pamięci, no ale tu jest d*pa, bo trzeba pamiętać o tym, żeby to zrobić samemu.

W Mi Note działa bez cyrków i, ale ten mobilek został zagarnięty:)

W Mi2 s też są problemy, ale to zlewam bo tam jest inna karta sim, no i wiadomo - nie ta generacja fona:)

Jak to inaczej ogarnąłeś to się podziel:), bo czytanie xxx stron o Redmi 3 to jest prawdziwe wyzwanie, tym bardziej, że tam tematem jest boot

To ja odświeżam, bo też mam z tym problem na Mi4c. Kilka dni temu robiliśmy ze znajomym testy, wszystko ładnie zadzwoniło (chociaż chyba telefon był wybudzony, bo chwilę wcześniej się nim bawiliśmy), nawet miband zabrzęczał. Dziś rano dzwoniłam do siebie z kompa (z czyjegoś konta) - lipa, nie było powiadomienia, nawet na otwartej aplikacji, a chwilę potem wyskoczyło mi powiadomienie o nieodebranych połączeniach. Co ciekawe, jak zamknęłam Skypa i zgasiłam ekran i ponowiłam próbę, to zadzwonił. 

Oczywiście jest w autostarcie, jest kłódka, status dostępny, zezwolenie na powiadomienia dane. 

Swoją drogą, wcześniej na LG G3 też mi to nie działało, ale wtedy zwalałam na jakąś wadę telefonu, niemożliwe, żebym dwa razy z rzędu trafiała na wadliwe egzemplarze różnych urządzeń. Coś jest nie tak z tymi pitolonymi VOIPami... 

Edited by magyarek

Guest
This topic is now closed to further replies.