Skocz do zawartości

gamepad joystick otg/bt?


Szymonzet1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się na w/w padach, jednakże nie będę zakładał nowego tematu. W promocji jest aktualnie ten pad:

SteelSeries Free Mobile Wireless Controller

Normalna cena to 99zł, po dodaniu do koszyka i wpisaniu kodu rabatowego "OKAZJA" cena zmniejsza się o 70zł. Na chwilę obecną promocja działa, do kiedy ? nie mam pojęcia

Brać puki okazja :) można na raz tylko 1 sztukę, inaczej przy 2+ naliczy normalną cenę

pad1.jpg

pad2.jpg

Edytowane przez pompka500
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę padzie, ale mam już pada od ps3 a na YT widziałem jak ktoś gra na redmi 2:

oraz na redmi note i innych spzetach Xiaomi.

Zainstalowałem apkę, kupiłem OTG podłaczyłem apada i zaczeły się komplikacje: 

error: only position independent executables (pie) are supported sixaxis

Czy ktoś obeznany w temacie wie gdzie problem. (dostęp do ROOT) w panelu przypisałem aplikacji sixaxis controller.

 

PS. czy to może mieć związek z androidem 5.0.2 LRX22G ? takie pogłoski krążą po necie...? 

Edytowane przez adagdu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z początku problem bo starsza wersja sixaxis controller 0.8.1 miała problem z uzyskaniem adresu bt. Na wersji 0.8.3 wszystko gra, trzeba tylko pamiętać by dać aplikacji sixaxis controller uprawnienia root do obsługi bluetootha.

Ps. Na ścisłe nie jest potrzebny nawet kabel otg bo można na kompie przypisać adres padowi od ps3 za pomocą sixaxispairtool. Jak jest zgodność adresów wystarczy uruchomić przyciskiem start w sixaxis controller logowanie i gdy wyskoczy gotowość włączyć pada. Gotowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...