Skocz do zawartości

Czym jeździsz??


Marcin.M

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.02.2016 o 18:57, Szym napisał:
Dnia 22.12.2015 o 20:56, makovic napisał:
 

PS. Poza tym, jak ktoś chce trochę pochuliganić na drodze to V8 jednak najbardziej się do tego nadaje

Pozdrawiam

Pozazdrościć V8 :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem takim czyms   kolo Doniecka

 zchinvali123.jpg:-D 

2lata   w wojsku polskim   jw 1498  ciechanow    a teraz     (jako  wnuczek   babci z odessy   i dziadka   z hamburga  walcze   w szeregach  vostok)    niech zyje putin i jego $$$$$$     :-D  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Astra Bertone 2.2 Dti zawirusowana na 151 Km i ok. 340 Nm



Hej,

Jeździłem również astrą natomiast 2.0 Turbo też wirusowaną, mam nadzieję jednak że Twoja jednak nie sypie się jak moja.

Na tę chwilę Grande Punto 1.3 Multijet
Mały ale wariat.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jeździł czymś niesamowitym w swoich czasach jedni zaczynali od motorynki przez WSK 125 przez 175 potem przerzucili się na etz 250 i na have 350 a potem ślizg wojsko czołg bewup i sobie wyjechali gdzieś gdzie adrelina robi swoje gdzie nie ma policji i nie 3ba się martwić o alkomat wojsko to 20 lat temu wylęgarnia alkoholików i kierowców ,pozdrowienia dla ja.3031 ciechanow

Послали по Ми5с плюс

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2017 o 18:18, skay77 napisał:

emoji3.pngwojsko to 20 lat temu wylęgarnia alkoholików i kierowców ,pozdrowienia dla ja.3031 ciechanow

Dobrze, że wspomniałeś, że to 20 lat temu. Teraz wojsko wymija się kompletnie z alkoholem...

 

A co do wątku..

Niestety, moja "Cytrynka" zwana przez wielu "wielorybem", zaniemówiła. Trzy tygodnie walki. Laweta do mechanika, wymiana przełącznika zespolonego, zestawu wskaźników, wgrania nowego softu do BSI. Na szczęście (odpukać w niemalowane ;)), wszytko już działa. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam citroena c3 teraz, miesiąc temu oddałam go specom od lpg i zamontowali mi zestaw optima, jak na razie jest super, chociaż miałam pewne obawy

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23167883_1573196346079470_8901648096411525614_n.jpg?oh=590a0addc0d2b822fd6ad774589b3a0d&oe=5A658CAD

Edytowane przez kasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...