Skocz do zawartości

Czym jeździsz??


Marcin.M

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ciekawi mnie kto czym jeździ. Ja na przykład jeżdżę Astrą H kombi z 2006 roku, 1.9 CDTI 100KM, a moja żona Meriva 2004 1.6 8V 87KM. Oprócz tego jeszcze MTB po górach.

Jakby ktoś miał z w/w samochodami problemy to mogę coś spróbować pomóc bo z Astrą już parę przejść miałem :), a co tu kryć mam hopla na punkcie Opla

 

Zapraszam do dyskusji...

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw e60 525d 2004 po wirusie na 212KM/490NM

mam wnęke koła zapasowego do e60 sedan, ten organizer bo koło było opcją. Leży mi w garażu i przeszkadza, nie jesteś przypadkiem zainteresowany? Mogę wysłać zdjęcia na PW

XRN2 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas jeździłem Mazdą 626 2.0 105KM z 1993 roku. Świetne auto. Sprzedałem w sierpniu, dalej służy nowemu właścicielowi.

Pomimo braku przekonania do francuskiej myśli technologicznej, zdecydowałem się na cacko jak na fotkach.

Wiele zdradza wydech. Nie będę pisał wiele: benzyna 3.0 V6 207KM. Świetnie utrzymany, rocznik 2001, najbogatsza wersja wyposażeniowa Exclusive. Jestem zadowolony jak nie wiem co... :D

Citroen_01.jpgCitroen_02.jpgCitroen_03.jpgCitroen_04.jpgCitroen_05.jpgCitroen_06.jpgCitroen_07.jpgCitroen_08.jpgCitroen_09.jpgCitroen_10.jpgCitroen_11.jpgCitroen_12.jpgCitroen_13.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2015 at 12:25, makovic napisał:

 

Mazda 6, benzyna 2.0 :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ależ miałem ochotę na to auto :) Ale padło na Hondę FR-V benzyna 1.8, naturą zwiększyła mi zapotrzebowanie na ilość miejsc siedzących ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 22 grudnia 2015o20:56, makovic napisał:

Ogólnie Japończyki rządzą :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odpisuje po dłuższym czasie, ale mam dużo spraw na głowie i nie zawsze mam czas, żeby odpowiedzieć.

 

Ogólnie to się z tobą zgodzę, ze względu na awaryjność, spalanie itd. nie ma co ukrywać, że masz w tej sprawie całkowitą rację ( chociaż ja do Audi też bym się nie przyczepił - a mam już 2 w domu, ostatni kupiony rok temu, z rocznika 2012 i w tym aucie dosłownie nie psuje się NIC )

Jednak, ja za bardzo kocham dźwięk silnika V8 żeby zmienić na jakieś EU, bądź japońskie auto ( oczywiście jeśli kogoś stać może kupować V8 made in EU, ale to już inna liga).

Poza tym, często robię trasy ok. 600km i jak gdy wracam to jednak z mojego dodga wychodzę wypoczęty jakbym dopiero co się obudził, a z każdego innego auta to już niestety nie to. 

 

PS. Poza tym, jak ktoś chce trochę pochuliganić na drodze to V8 jednak najbardziej się do tego nadaje :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...