Skocz do zawartości

Czym jeździsz??


Marcin.M

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 11.12.2015 o 12:12, Marcin.M napisał:

Hejka ciekawi mnie kto czym jeździ. Ja na przykład jeżdżę Astrą H kombi z 2006 roku, 1.9 CDTI 100KM, a moja żona Meriva 2004 1.6 8V 87KM. Oprócz tego jeszcze MTB po górach.

Jakby ktoś miał z w/w samochodami problemy to mogę coś spróbować pomóc bo z Astrą już parę przejść miałem :), a co tu kryć mam hopla na punkcie Opla

 

Zapraszam do dyskusji...

Witam.Jeżdżę Oplel Vectra C z 2004r. tzw przejściówką z silnikiem z18xe.Żona Astrą G z silnikiem z18xe.Też mam hopla na opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ja teraz nie mam czym jeździć bo czekam na Audi A4 2.0 TFSI Ultra S-line model 2019, może będzie już na koniec sierpnia w garażu...

Do tej pory:

1. Mercedes Benz W123 240D

2. Ford Sierra 2.0 DOHC

3. Mercedes Benz W124 2.0D ;-)

4. VW Bora

5. Lexus IS200

6. Lexus IS300

założenie własnej działalności i spory krok do tyłu...

7. Peugeot 206 S16 przez 3 dni (nie z mojej winy kraksa) / Fiat Stilo Abarth

8. Citroen C4 1.6 HDI 2011 rok prawie do tej pory.

9. No właśnie czekam  Audi A4 2.0 TFSI Ultra S-line model 2019.

PS opłaciło się zrobić krok do tyłu bo w międzyczasie kiedy miałem Fiata kupiłem też mieszkanie ;-)

Edytowane przez dead_beat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Uri0550 napisał:

Czemu się pozbyłeś cytrynki? Ja właśnie zakupiłem 3.0 V6 w kombiaczu i sprawia mi masę frajdy :D

 

Frajda z jazdy, komfort, świetne zawieszenie i - wbrew pozorom - niskie zużycie paliwa. Wszystko się zgadza. Tyle tylko, że to było 17-letnie auto i przez ostatnie trzy lata non stop ładowałem w nie kasę. W końcu stwierdziłem, że kwoty pakowane w Cytrynkę, w zupełności wystarczą na koszty serwisowania i ubezpieczenia nowego auta. No i tyle... :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym "nieposiadaczem" skarbonki bez dna zwanego prywatnym autem :D Chociaż wiem, że pewnie i tak mnie czeka zakup w przyszłości.  Jeżdżę najlepszymi autami na świecie, czyli służbowymi. Obecnie mam Volvo V40 D3 150KM, 350Nm. Fajne auto, ładne, zbiera się dobrze ale niestety straszna klitka z małym bagażnikiem :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

 Fajne auto, ładne, zbiera się dobrze ale niestety straszna klitka z małym bagażnikiem :( 

To witamy w gronie "małobagażnikowców"... ;)

Moje w kabinie jest bardzo przestronne, ale bagażnik to nawet nie połowa wartości tego co, co miałem w C5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że jak usiądę za kierownicą to za mną już nikt nie usiądzie. Jestem wysoki i dość dużych gabarytów (ech te sterydy ;)) a fotel mam odsunięty daleko i maksymalnie obniżony. Najgorzej jest jechać gdzieś z dzieckiem, bo trzeba zapakować wózek, ciuchy, zabawki i masę innych pierdół, więc zabawa jest jak w Tetrisie :D

Od listopada zmieniam korpo na inne i tam albo dostanę Focusa albo Skodę Octavię. Focusa miałem dawno temu, rocznik bodajże 2011/2012 i byłem z niego bardzo niezadowolony. Octavię rocznik 2012 za to bardzo miło wspominam - dużo miejsca w środku i bagażnik bodajże 560L. Raj! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...