Skocz do zawartości

Redmi Note 2 chce mnie pozbawić pracy! Budzik nie budzi 5.11.26


herbatkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem po części zadowolonym ale po części niezadowolonym posiadaczem redmi note 2. Wszystko byłoby jak w bajce gdyby telefon nie zaczął robić sobie jaj z budzenia mnie do pracy. Miałem już chęć wyrzucić go przez okno gdy zamiast o 6 wstałem o 9 i w systemowej apce zegar, alarm jedynie "przeskoczył" na następny dzień zamiast mnie obudzić, chciałoby się powiedzieć więcej ale jestem człowiekiem kulturalnym więc poprzestane na tym. Czy ktoś mi pomoże czy muszę się pożegnać z xiaomi?

Mam waszego softa Miui7 5.11.26. 

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z budzikiem w niektórych wersjach romu, jak to często bywa Xiaomi robi nam na złość swoimi aktualizacjami. Na ten problem zaleca się wyłączenie Godzin Ciszy albo nie ustawianie ich w ogóle, Ale z tego co wiem Redmi Note 2 nie ma możliwości wyłączenia na sztywno Godzin Ciszy i można co najwyżej zmienić tryb w jakim mają działać. Pozostaje ci wgrywać inne romy i testować, dużo ludzi siedzi na starszych wersjach romów bo mają podobne do ciebie problemy nie działa to czy tamto a że tą mają sprawdzoną wersje to na niej zostali i nie aktualizują do nowszych. Poczekaj może odpowie ktoś kto używa często budzika i powie na jakim romie siedzi i wszystko jest cacy. Tymczasem zmień tytuł tematu by lepiej opisywał problem z budzikiem i wersją romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie zmieniałbym starego romu gdyby nie... tragiczna jakość rozmów. Ludzie prawie wcale mnie nie słyszeli, 100 razy lepiej słychać mnie było na nokii 3310. Zaczynam tracić cierpliwość na te xiaomi...

Skąd wezme starsze romy? Mogę je wgrać tak samo jak te nowsze?

Szukam  szukam i nie moge znalezc zadnych starych romów na miuipolska.pl

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie znam sie az tak mocno, nie żyję tym. Ja problem z budzikiem mam na 5.11.26 oraz na najnowszym który przed chwila wgrałem 5.12.3.

Czy ten się nada? MIUIPolska_aries_5.10.29_v7-5.0.zip ?

I czy wgram go przez apke "aktualizacje"?

 

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5.12.3 mam to samo... Wczoraj myślałem że wyłączyłem bezwiednie, dziś na pewno nie - za to spóźniłem się do pracy.

Kiedy ustawie budzik za minute to działa, ale budziki ustawione na stałe nie dzwonią, tylko przeskakują na kolejny dzień...

Właśnie wgrałem 5.10.29 i zobaczymy. Factory reset przed i po wgraniu ROMU, bo już naprawdę nie wiem.

Jak znowu będzie robił tego typu akcie to spróbuje mi flash, jeśli dalej nie przestanie, przechodzę na CM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, herbatkowy napisał:

Słuchajcie wiem w czym tkwi problem. Alarm na nowych romach nie ogarnia innych trybów poza "codziennie", gdy wybierasz sobie żeby budził Cię od poniedziałku do soboty (bo w niedziele chcesz pokimać do 10) to wtedy nie dzwoni wcale... Albo codziennie, albo wogóle :D

Dlatego ja od kilku lat na każdym telefonie z Androidem ustawiam budzik na nastepny dzień ręcznie. Żadnych codziennie albo w wybrane dni, tylko na następny. Pamiętam jak jakiś LG też miał z tym problemy i rano nie dzwonił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marcin.M napisał:

Coś masz sknocone, ja mam bez powtarzania (nigdy) i jeszcze mi się nie zdarzyło. Nawet teraz sprawdzałem i normalnie wibruje i dzwoni

XRN2 by Tapatalk

Bo tak jak masz ustawione ZAWSZE będzie działało na każdym telefonie. A jak sobie zaczniesz grzebać, a w poniedziałek na taką godzinę, w środę wcale, w czwartek na inną, do tego ustawisz profile jakieś godziny ciszy milczenie itp i w końcu telefon ma dosyć użytkownika i nie budzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...