Skocz do zawartości

Telefon nie może ustalić lokalizacji


Mymi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, pierwszy problem :) ciężko powiedzieć czy to soft czy telefon.

Ogólnie, nie mogę ustalić lokalizacji w żadnej aplikacji - ani Mapy, ani inne które mam a które używają (np Foursquare). Raczej na pewno wszystko działało, a przynajmniej na pewno działało w Chinach.

Telefon:

 - location set to: high accuracy - GPS, WLAN, mobile

- w hardware test GPS łapie fixa w miarę szybko, czyli GPS działa

- stockowy chinski MIUI

Jestem trochę zagubiony co jeszcze sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google Maps na początku mi nie działało, bo w aplikacji Security -> Permissions -> Permissions -> do góry w opcjach Permissions -> get location info zablokowałem dostęp dla "Google Play services", to musi mieć dostęp do nawigacji, bo inaczej Google Maps nie będzie korzystał z GPS, sprawdź, jak masz u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Przypomnialem sobie ze rzeczywiscie nie dalem uprawnien dla Play (po co, na co? 0o o0) Na podsumowanie byly dwa problemy, ktore zamotaly co sie dzieje:

- wersja softu nie mogla ustalic lokalizacji bez polaczenia internetowego - poprawione w nowych softach

- Google Maps wymaga uprawinien rowniez w Google Play Services 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz. Ponownie odswiezam poniewaz moze innym pomoze - gps znowu padl. Tym razem wyglada na hardwade >.< poniewaz nie moze znalezc fixa w hardware test mode. Dzisiaj zresetuje i zobaczymy czy pomoze, jak nie to ugh. Moj pech ehhh

Ogolnie glpio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...