Skocz do zawartości

Głośnik przy połączeniu wychodzącym wyłącza się po odebraniu rozmowy na telefon


Mbird

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wydaje mi się, że to sprawa softu. Jak dzwonię i od razu gdy wybieram numer wybiorę "głośnik", to w momencie odebrania mojego telefonu rozmowa przełącza się na telefon, co jest nielogiczne, bo dałem głośnik, żeby rozmawiać przez głośnik. Muszę drugi raz kliknąć głośnik po odebraniu przez kogoś telefonu, ale czasem po drugiej stronie ktoś już np. się wyłączy, bo nie słyszę, że mnie połączyło.

Czy jest opcja, żeby to naprawić ?

Edytowane przez Mbird
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ZduneX25 napisał:

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Poprawione. Nie byłem pewien jak to ująć, mam nadzieję, że jest OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem się pojawił prawdopodobnie po wgraniu softu 15.12.3  Jest to irytujące ponieważ nie można korzystać z zestawu głośnomówiącego. Rozmowy przychodzące działają poprawnie natomiast wychodzące są przełączane na telefon. Wgram dzisiaj wersję 15.12.4 i  przetestuję. Jeżeli nie pomoże to wgram jeszcze wcześniejszą bo w tamtej wersji działało wszystko poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, problem występuje od 15.12.3. Mam nadzieję że zostanie rozwiązany w kolejnej aktualizacji. Zobaczymy za dwa dni. Jak korzysta się z słuchawki bluetooth praktycznie cały dzień to potrafi być denerwujące.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...