Skocz do zawartości

Xiaomi ROIDMI


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmianie samochodu byłem zmuszony zmienić ROIDMI, wcześniej korzystałem z 2S i nie miałem najmniejszego problemu. Teraz na 3S po podłączeniu transmitera dźwięk startowy i ten od parowania  z telefonem jak i komunikatów z nawigacji strasznie trzeszczy, muzyka z Tidal czy  Spotify jest jak najbardziej ok, ale znacznie ciszej niż dźwięk startowy, parowania czy nawigacji. Da się z tym coś zrobić?

Firmware 17, telefon LG G6, samochód X-trail I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie, mam pytanie, widziałem wcześniejsze posty, google całe przeszukane co było, niestety nadal nic nie wiem. 

Dotyczy to Transmitera Xiaomi roidmi 3s, wszystko ok "działa" poza tym, że zaczyna po chwili migać(usb dioda) i słychać pikanie, nadal jest odtwarzany dźwięk z telefonu aczkolwiek, no nie da się nic słuchać z tym pikaniem.

Dziękuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę odkopuję temat. ;)

Bawię się Roidmi 3s i w sumie jest dość dobrze, ale za nic nie mogę zmusić urządzenia do pracy jako głośnik rozmowy. Dziwne jest, że nie jest w stanie tego wykonać skoro nawet najprostsze głośniki BT doskonale sobie z tym radzą. Można jakoś zmodyfikować ustawienia tak aby Roidmi było wykrywane jako bezprzewodowy głośnik BT? Czy coś zmieni podłączenie mikrofonu BT/przewodowego to telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć,
Mam pytanie jaki adapter zakupić aby zadziałało Roidmi 2s w gnieździe w Qashqaiu z 2007 roku? NIe chce wymieniać gniazda. Wolałbym odpowiedni rozdzielacz albo adapter...
 
Może coś ktoś polecić?
Taki który w gnieździe będzie miał te boczne blaszki trzymające :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki który w gnieździe będzie miał te boczne blaszki trzymające default_smile.png
A czy ten się nada ? http://www.multielektronik.pl/rozgaleznik_r_4zap-10571-1-3041.html

Byłem w euro, MM oraz ME i nie mają nic takiego, w punktach z telefonami też brak.. Komputronik też nic nie wie o takich rzeczach.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, arnidzionk napisał:

Ktoś wie może czy się da ustawić, a jak się da to jak, funkcję, gdy smartfon straci połączenie z ROIDMI 3s to w mapach google zapisywało się to miejsce jako miejsce parkowania auta?

Da się np programik A2DP Volume (ze sklepu Play, lub z F-Droid). Potrafi zapisywać pozycję automatycznie po rozłączeniu z dowolnym urządzeniem BT. Jest w nim widget który uruchamia od razu mapy Googla z zapisaną lokalizacją. Zainstalowałem w sumie dla automatycznej zmiany domyślnej głośności po połączeniu z różnymi urządzeniami BT. Ta lokalizacja to miły dodatek i działa bezbłędnie (u mnie głównie z zestawem głośnomówiącym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś ma podpiętą kamerkę / nawigacje pod transmiter? Kupiłem 3S, mam kamerkę, którą dotychczas miałem wpiętą na stałe do zapalniczki, a teraz chce po prostu do transmitera podłączyć. Czy są jakieś skutki uboczne ciągłego takiego podłączenia, czy nie ma się czym martwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, daniel.wu napisał:

Czy ktoś ma podpiętą kamerkę / nawigacje pod transmiter?

Ja tak mam prawie od roku, podpięty na stałe Dashcama Mija, a czasami dodatkowo telefon i nic złego się nie dzieje. Podobno w niektórych samochodach podpięcie czegokolwiek może powodować wzrost szumów, albo inne zakłócenia. U siebie niczego takiego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś weryfikowal wskazania napięcia akumulatora w aplikacji? Ostatnio zaczęło mi pikac, bo rzekomo podczas jazdy wskazywało 15,1 V. Nie mam miernika, by sprawdzić ile faktycznie wynosi napięcie na akumulatorze, dlatego pytam o wiarygodność pomiaru w apce

 

Aktualizacja:

Udało mi się zdobyć miernik i sprawdziłem akumulator. Jest jak nówka, ładowanie idealne, zatem nie ma co ufać wskazaniom aplikacji, ponieważ w moim przypadku były to roznice rzędu 0,5 - 0,6V.
Poza tym - transmiter rewelacja. Świetna jakość dźwięku, kompletnie bezproblemowa obsługa. Włączam BT, odpalam YT na telefonie i słucham muzyki. Zdecydowanie udany gadżet.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez daniel.wu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...